Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.109
Cevap
243
Favori
426.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar işlem yapabilen varsa bize de yardımcı olabilir mi? Six Siege alacağım indirim bitmeden almak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende hem ziraat kyk karti hem enpara var ikisinde de olmadi suanda ama aylar oncede enpara ve diger kartlarla alisveris yapamayanlarda olmustu beklemek lazim tamamen sans isi sacma sapan isim ve adreslerle kac kere alisveris yaptigimi bilirim endodan

• Daha önce alışveriş yaptığım iş bankası maximum kredi kartı hata verdi.endonezya defterini kapatabilirim artık.

• Merhaba tekrar kartı geçerli olup da bana yardım edebilicek olan var mı ? 100.000rp gerekiyor sadece ücretini havale veya başka yollardan verebilirim paypal kartımda para bulunuyor.Şimdiden teşekkürler

• Sizdeki sorunda bu diğmi

E 82021054

• yahoo gmail hotmail hepsi ile denendi ! sonuc resimlerdeki gibi!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

yahoo gmail hotmail hepsi ile denendi ! sonuc resimlerdeki gibi!

hocam eklemişsin, nasıl oldu?

• Playstation alacaktim vazgectim valla😅

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • funkmaster kullanıcısına yanıt
    ekledik eklemesinede oyun al dedigimizde mising hatasi veriyor. dun ve bugun ekledim psn hesaplari icin toplamda 8 kere olmak uzere 8.88 dolar cekmis hesaptan. ama oyun al dedigimde para yukle dedigim tik yok!
  • quote:

ekledik eklemesinede oyun al dedigimizde mising hatasi veriyor. dun ve bugun ekledim psn hesaplari icin toplamda 8 kere olmak uzere 8.88 dolar cekmis hesaptan. ama oyun al dedigimde para yukle dedigim tik yok!

Hocam pcden alamadın ama ps4 den almayı denedin mi ? Birde öyle dene istersen.
  • beylerrr az önce baktım endo psn bakımda düzeltiyo olabilirler umudumuzu kaybetmyeliim tekrardan denemeye dewam bakımdan sonra....
  • quote:

Ps4 üzerinden alabilirsin
  • Hadi inşallah bende denicemde boşu boşuna para çekmesin bu gavat geri verio demi 1 2 hafta sonra
  • Hem pc storeden, hemde ps4 den almaya calistim. Sonuc ayni, ayni hatayi veriyor. Missing!

• Hangi kartı eklediniz hocam
  • Kyk verdigi ziraat genc kart kredi karti kismini.

• suan hata var sanırım ,

Server Maintenance
    The site is currently under maintenance. We apologize for the inconvenience. Please try again later. (500)
  • Ne hatasi. Ben suan ps4 acik ve endonun storesinden yine gtav almaya calistim yine hata verdi wc-40382-7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prestigi10 -- 13 Şubat 2016; 12:13:47 >
  • bakım war hata değil suan ki bakım...
  • Bakım bitince haber verirmisiniz

• 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.