Şimdi Ara

ENDOĞAN ADİLİ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Nasıl bir futbolcu oldugu hakkında kimsenin en ufak bir fikri yokken bu kanıya nasıl varılabiliyor anlamıyorum.
  • Taarin T kullanıcısına yanıt
    Tamam haklısın da bir futbolcu bağlarını kopardı diye bir daha oynayamayacaksa işimiz zor. Sağlıklı bir şekilde dönecekse neden iyi bir futbolcu olmasın ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Sizin bu kafaya göre Bruma'dan da cacık olmayacak. O da bağları kopardı.

Bruma iyi kötü adını duyurmuş bişeyler başarmış.Endoğan'ın tek videosu dahi yok.Bence imkansız titular oynaması.Ha sonradan girip 1-2 maçta katkı verebilir.

19 yaşında Messi bile A takımda oynamıyordu diyen arkadaşa da selamlar.17 maçta oynayıp 7 gol atmış adam daha ne yapsın.
    Sterling 19 yaşında Liverpool ile şampiyonluğa koşuyor ve çok fazla katkı verdi.Hatta son Norwich maçını tek başına aldı.
    Maalesef çok hayalperestiz.Biz de Muhammed'den bekliyoruz hala aynı şeyi adam 18 yaşına geldi daha iyi oynadığı tek maçı geçtim oynadığı tek maç yok.

Hocam anlatmak istediğim. Töre'ye 7.5 vermeye gerek yok. Ontivero, Hajrovic, Endoğan o mevkide oynayabilir. Biri tutmazsa diğeri tutar. Ama 19 yaşında A takımda as oynamıyor diye eleştirmek saçma bence. Her futbolculunun gelişimi yeteneği farklı örnekler. Tutmazsa da gönderilir bu kadar basit.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i

quote:

quote:

Bruma iyi kötü adını duyurmuş bişeyler başarmış.Endoğan'ın tek videosu dahi yok.Bence imkansız titular oynaması.Ha sonradan girip 1-2 maçta katkı verebilir.

19 yaşında Messi bile A takımda oynamıyordu diyen arkadaşa da selamlar.17 maçta oynayıp 7 gol atmış adam daha ne yapsın.
    Sterling 19 yaşında Liverpool ile şampiyonluğa koşuyor ve çok fazla katkı verdi.Hatta son Norwich maçını tek başına aldı.
    Maalesef çok hayalperestiz.Biz de Muhammed'den bekliyoruz hala aynı şeyi adam 18 yaşına geldi daha iyi oynadığı tek maçı geçtim oynadığı tek maç yok.

Hocam anlatmak istediğim. Töre'ye 7.5 vermeye gerek yok. Ontivero, Hajrovic, Endoğan o mevkide oynayabilir. Biri tutmazsa diğeri tutar. Ama 19 yaşında A takımda as oynamıyor diye eleştirmek saçma bence. Her futbolculunun gelişimi yeteneği farklı örnekler. Tutmazsa da gönderilir bu kadar basit.

Sana hak veriyorum.Ontivero,Hayrovic,Endoğan alıp 3-4 senelik kontrat verip plan-program yaptıysan sadık kalmak zorundasın.Aksi halde diğer oyuncuların tutacağı varsada tutmaz. 7.5 verip 3-4 alternatifli bölgeye Töre'yi alacağına git sağ bek veya stoper al.

• Sakatlıgı gectı antremanlara cıkıyor dıye bılıyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sana hak veriyorum.Ontivero,Hayrovic,Endoğan alıp 3-4 senelik kontrat verip plan-program yaptıysan sadık kalmak zorundasın.Aksi halde diğer oyuncuların tutacağı varsada tutmaz. 7.5 verip 3-4 alternatifli bölgeye Töre'yi alacağına git sağ bek veya stoper al.

Önümüzdeki sezon 6+2 olacaksa iyi olur. Ontivero ile Hajrovic yedekte tutulur en azından. Ne hale geldi lig ya. Hangi kulübün işine geliyor şu yabancı sınırlaması Allah aşkına ? Ligdeki başarıdan tut avrupada ki başarılara kadar etkiliyor futbolcuları.

• Gökhan gibi alemci, Skandal futbolculara ihtiyacımız yok bizim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: il buono 10

adamın youtube videosu bile yok maalesef

Hocam 19 yaş futbola başlama yaşıdır. A takım seviyesinde yani. Altyapı dışında. 2-3 seneye formayı kapar. Hajrovic, Ontivero, Endoğan varken Töre'ye gerek yok bence.

Nasıl yok ? Ne vereceğini nerden bilecez ?

Töreyi kesinlikle almamız gerek. Hem genç hemde potansiyeli var.Yedekten gelip oyunu değiştirebilen oyuncumuz yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: T.Edison

Kaç maçını izledin de bu kanıya vardın? Youtube videoları ile mi yoksa?

Ben iyi niyet ile bir cevap verdim sana. Gelip böyle mesajlar yazarsan senin gerçek niyetin ortaya çıkmış olur. Sana daha cevap vermeyeceğim.

Arkadaş ne yazdım şimdi ben. Töreye gerek yok Endoğan var demişsin. Adamın bir maçını izlemediniz youtube videosu bile yok neye göre töreden daha iyi olabiliyor. Ya da bu adamı iyi yapan nedir? Bunu sordum sadece

• Bu endoğan sol bek değil miydi ya ?

• Gökhan töre nin de golü yoktu daha türkiye ye geldiğinde niye salladınız adama anlamadım.

• Gercekten Turk geni varsa patlama yapmasi icin 23-24 yasini bekleriz :)

• Zamanında zaten sakatlık geçirip formayı Hajrovic'e kaptırmış şimdi tekrar sakatlandı.Düzelecek forma şansı bulacak da tutacak da ...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.