Şimdi Ara

!endemik vs acil matematik vs bilgi sarmal tyt-ayt matematik soru bankası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
3.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar tyt ve ayt için hangisini almalıyım en serti ve en sınava yönelik olanı hangisi

• up
  • up
  • up
  • Son up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayt karekök hepsini alir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam diğerleri incelediniz mi elimde ayt karekök var bir tane de zor bir kitap istiyorum hedef 10k

• quote:

Orijinalden alıntı: gunners49

Hocam diğerleri incelediniz mi elimde ayt karekök var bir tane de zor bir kitap istiyorum hedef 10k

Ayt karekökten daha zor bir kitaba gerek yok bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunners49

Hocam diğerleri incelediniz mi elimde ayt karekök var bir tane de zor bir kitap istiyorum hedef 10k
    Baska soru bankasina gerek yok ayt matematik için emin ol. Apotemi trigo türev integralide çözdükten sonra tamamen deneme gitmen daha faydali

• an agony A kullanıcısına yanıt
    Hocam kırıkla girip hamda kendimi 10k içinde tutmaya çalışıcam hatta mümkünde 7-8k onun için çok soru çözücem bu sene.hem tyt hem ayt de 35 civarı net yapmam lazım sizin bir tavsiyeniz var mı başlıktaki kitaplardan hangisini önerirsiniz

• Teşekkürler hocam peki tyt için öneriniz var mı

• Bilgi sarmal ayt var. Karekökten zor değil. Diğerlerinden haberim yok ama bilgi sarmalı eleyebilirsin zor bir kitap arıyorsan.

• Teşekkürler hocam herkes zor olduğundan bahsediyordu şaşırdım

• gunners49 kullanıcısına yanıt
    Hocam herhalde bi karışıklık oldu. Aslında kitap kolay değil, gayet orta üstü bir kitap ama sizin elinizde bulunan karekökten zor değil.

Hazırlık mı okuyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam aradiginiz kitap eksen baba test soru bankası hardcore dur veya birey c

• havarkorkmaz3400 H kullanıcısına yanıt
    hocam ilköğretim matematik öğretmenliği okuyorum.hocalarımdan bölüm hakkında bilgi topladım.okuması kolay bir bölüm istersen part time bir işe gir paranı kazan dediler .okuyan arkadaşlarımda sadece sınav dönemi çalışıp rahat geçiyormuş dersleri.ben de sınava hazırlanayım dedim .tabii ki hazırlık kadar free olmaz ama deniycem işte
  • pcoyun P kullanıcısına yanıt
    hocam elimde 2 sene önce basılmış birey b var tekrar bi birey soru bankası çözmek istemiyorum farklı sorular çözmek istiyorum.eksen baba testleri duydum ama çok bilinmeyen bir kitap galiba siz çözdünüz mü?
    Ben çözemedim bir iki sorunun çözümlerine bakmistim aşırı zordu karekökü endemigi felan parcaladiysan almalısın tabi zorlamak istiyorsan

• Bilgi sarmal ile başladım güzel bence hem de çözümlü
    Fazla öttürdüğü de söylenemez tabi seviyeye göre değişir sana ne olur bilemem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.