Şimdi Ara

Endeks Bilisim Kraldir!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Endeks bilişim R9 380 ekran kartimi serviste tamirden sonra gondermisti ama kart 100 dereceye cikip yanmisti bu konuyu onlara lanet etmek icin acmistim. Birkac gunluk yazismadan sonra iade karari cikti onunla ugrasirken bugun maillestik ve fatura sahibi ben olmadigim icin iade alamayacagimi ama magdur etmemek icin kartimi Gtx 1060 3gb mini ile degistirebileceklerini soylediler. Ilginc olan kisim benim kartimdan daha iyi ve pahali bir urun gonderecekler. Kendilerine ettigim kotu tesekkuru iyisiyle degistiriyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7416DD784 -- 22 Eylül 2017; 18:58:55 >

• 4 günlük Zotac Gtx 1060 6GB amp edition ekran kartı fan arızası verdi. Mail attım gönderin dediler. 17.08.2017 de gönderdim. 08.09.2017 tarihinde hala gelmemişti. Arayıp bilgi istediğimde ise "ARIZASI YOK KONTROL EDİLDİ" dendi. O anda iade ettim paramı aldım.

Siz siz olun aldığınız ürünün ENDEKS ile bir bağlantısı var ise, servisine SERVİS POİNT bakıyor ise aman uzak durun!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecmis olsun up layalim herkes duysun dikkat etsin

• up!
  • Benim bundan 2 yıl önce HP bilgisayarımda kronik sorunlar vardı servise veriyordum 1 ay sonra gelip anakart değişti deniyordu en son verdiğimde garantinin bitmesine 1 hafta vardı daha sonra yine anakart değişti ve eve geldim 2 gün kullandım bu sefer daha ciddi sorunlar ile karşılaştım garantisi bitmişti lakin sormuş olduğum şey son değişen parçaların 6 ay garantisi oldugu idi ve tekrar götürdüm yeniden değiştirdiler sonuçta fazla değişen birşey olmadı lakin 5 kere servise verdiğim için tüketiciye başvurdum ve kısa süre içerisinde garantisi bitmiş olan ürünümün para iadesi aldım.
  • selamlar, garantiye ilk gönderdiğinizde, kartı kullanmadığınız süre garanti süresine ilave olarak eklenir.

Örneğin garanti de 20 gün kaldı ise, garanti süresi 2 yıl ise 2 yıl + 20 gün olur.
  • servis point geçmiş olsun hocam, umarım çözersiniz.
  • Macun sürülmedi diye ekran kartı yanmaz.

Ayrıca o dereceleri görüyorsa heatsinki gpu'ya tam oturtmamışlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tequlala

4 günlük Zotac Gtx 1060 6GB amp edition ekran kartı fan arızası verdi. Mail attım gönderin dediler. 17.08.2017 de gönderdim. 08.09.2017 tarihinde hala gelmemişti. Arayıp bilgi istediğimde ise "ARIZASI YOK KONTROL EDİLDİ" dendi. O anda iade ettim paramı aldım.

Siz siz olun aldığınız ürünün ENDEKS ile bir bağlantısı var ise, servisine SERVİS POİNT bakıyor ise aman uzak durun!!

Hocam Meraktan Soruyorum Arıza Tam Olarak Neydi ? Aynı Kartı Kullanıyorumda Bazen Fanın Sadece 1i Çalışıyor O Bölgeyi Soğutmak İçin Diğer Bölge Soğuk Oluyor O Fan Çalışmıyor. Eğer Sorun Tek Fan Dönmesiyse Aslında Bir Sorun Değil. Birisi Bu Nedenden Dolayı Servise Gitmiş Vs Ondan Yazdım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ekran karti 95 derece de calısıyor :D 4 senedir Endeks Bilisim Kraldir! cıhaz da bu bu sekılde uretmısler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çetooooo

quote:

4 günlük Zotac Gtx 1060 6GB amp edition ekran kartı fan arızası verdi. Mail attım gönderin dediler. 17.08.2017 de gönderdim. 08.09.2017 tarihinde hala gelmemişti. Arayıp bilgi istediğimde ise "ARIZASI YOK KONTROL EDİLDİ" dendi. O anda iade ettim paramı aldım.

Hocam Meraktan Soruyorum Arıza Tam Olarak Neydi ? Aynı Kartı Kullanıyorumda Bazen Fanın Sadece 1i Çalışıyor O Bölgeyi Soğutmak İçin Diğer Bölge Soğuk Oluyor O Fan Çalışmıyor. Eğer Sorun Tek Fan Dönmesiyse Aslında Bir Sorun Değil. Birisi Bu Nedenden Dolayı Servise Gitmiş Vs Ondan Yazdım

Hocam çıkışlara yakın fan sürekli dönüyordu. Hiç durmuyordu. Devri %100 e çıkıyordu. Sonra geri düşmüyordu. Benchmark yaptım gerideki fan hiç bir türlü çalışmıyordu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Çetooooo

quote:

Hocam çıkışlara yakın fan sürekli dönüyordu. Hiç durmuyordu. Devri %100 e çıkıyordu. Sonra geri düşmüyordu. Benchmark yaptım gerideki fan hiç bir türlü çalışmıyordu.

O Zaman O Bir Sorunmuş Benimki Isındığında 2 Tarafta Çalışıyor Şuan Ne Kullanıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ElcaseJaws

Benim ekran karti 95 derece de calısıyor :D 4 senedir Endeks Bilisim Kraldir! cıhaz da bu bu sekılde uretmısler.

Hocam bu kartlarda mangal yaptı insanlar zamanında. Kartın özelliği boşta 70, yükte 95 derecede çalışmasıydı.

• ElcaseJaws kullanıcısına yanıt
    bunlar zaten cok isiniyor. benim kartin tek fani calismiyormus o halde 85e cikiyordu

• Knisath kullanıcısına yanıt
    servis islemi onlar kargoyu teslim aldiginda basliyor. garantisi 2 gun kala servis teslim aldi ve isleme basladi. daha sonra servis islemi bitti bana kargoladilar 1 gun oradan kaybettim ve o gunun aksami kart yandi ertesi gun kargoya verdim ondan sonraki gun yine onlara ulasti. o aralarda 2 gunluk garantim bitmistir diye dusunuyorum bakalim yine de servise kabul ettiler. etmeselerdi sikinti olurdu

• Konuyu hortlatcam :)

Gigabyte X370 Gaming K5 anakartımın Bios'u tam 4 sefer çöktü. Her seferinde RMA Servisi ENDEKS BİLİŞİM aracılığı ile yeniden bios yazıp gönderiyor. Son arızada tekrar Endesk Bilişime gönderdim. Değişim istesemde hala olumlu yanıt vermediler. Umarım değişim olur. :(
    Olmazsa napıcam bilmiyorum.

Bios ayarlarına hiç bir şekilde girmiyorum, değiştirmiyorum. Bios gene çöküyor gene çöküyor.
    İlk sorun Bios güncellemesi sonrası olmuştu.
    İkinci sorun Ram'lere OC yaptıktan olmuştur.
    Son 2 bios çökmesi ise durup dururken oldu. :( :( :(
  • arycanda66 kullanıcısına yanıt
    X99-UD5'de benzer sorunlar yaşadım. Kimi zaman boot etmiyor, kimi zaman da biosa girmiyordu. Arena teknoloji aracılığı ile Servis pointe gönderdim iade edildi.
  • Konuyu hortlatiyim. 9 temmuz 2019 da rx570 ekran kartımi furmark testleri ve oyunlarda aşırı ısınma ve fan sesi problemin den endeks bilişim gönderdim. Kart bugün kargo ile gelmiş eve geldiğinde koliyi açtım içinden rx590 8gb sıfır ekran kartı cıktı. Çok şaşırdım. Gerçekten güzel bir firma.

• Orada tugay mu turgay mı birisi var.

On numaradır kendisi bana da bu şekilde yardımcı olmuştu zamanında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.