Şimdi Ara

End Game, Gaming System. I7 7700k, Evga GTX 1050 TI.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
6
Favori
8.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 End Game, Gaming System. I7 7700k, Evga GTX 1050 TI.
    Merhaba değerli dostlarım, yurt dışı planlarım olduğundan dolayı bilgisayarımı satmak durumundayım. 5 Aylık bir süreçte çok özenle topladığım bilgisayarımı içim acıyarakta olsa satmak zorundayım. Aşşağıya donanımı yazacağım. PSU amazon.de adresinden alınmış olup uluslararası garantisi devam etmekle birlikte, tüm ürünlerin faturaları ve kutuları ilk günki gibi durmaktadır.

Kasa > NZXT S340 Elite Beyaz, gerçekten mükemmel bir estetiğe ve kablo tutuşuna sahip.

Ekran Kartı > Evga GTX 1050 TI SSC. Vatanbilgisayar dan 1 ay önce alındı.

Monitör > Acer KG221QBMIX 21.5'' 1ms 75Hz (Analog+HDMI) Freesync Full HD Led Oyuncu Monitör. 15 gün önce hepsiburada.com dan alındı.

PSU > Evga GQ 650, 80+ Gold Sertifikalı ve yarı modüler.

Anakart > MSI Z270 Gaming Tomahawk.

Ram > DDR4 16GB 3200Mhz CL14 G.Skill Kit RipjawsV, bu ramleri bulmak ve getirtmek için uğraştım fakat fabrika değerleri bunu hakediyor.

Islemci > Intel I7 7700k, sadece bir kere deneme amaçlı 4.8k ghze çekilmiştir (MSI Anakart otomatik OC ayarı) ve sorunsuz çalıştığını görünce eski ayarlara döndürdüm. Gereksiz bir 400mhz için işlemcimi daha sıcak ve daha voltajlı çalıştırma kafasında biri değilim.

SSD > Samsung EVO 850 Series 500 GB SSD. Bilgisayarımda HDD malesef bulunmuyor, hem görüntü açısından kötü hemde ihtiyacım yok.

CPU Cooler > Noctua NH-12S, Masaüstünde boşta 27 30 derece arası seyreden bir işlemcim ve ağır yük tesetlerindede 85 dereceyi geçmeyen bir işlemci var.

Kasama ek olarak bir adet büyük NZXT Ledli fan aldım ve ön kısma taktım buda mükemmel çalışıyor. 17 Yıllık bilgisayar hayatımda 2 kere daha end game sistem toplamıştım, GTX 590 zamanlarında fakat hiç birisi bunun kadar estetik, performanslı ve içime sinmemişti. Zamanın teknolojilerine göre tabii. Bilgisayarım ile birlikte çevre birimleri ürünlerimide birlikte vereceğim, onlarıda aşşağıya sıralayacağım.

Kesintisiz PSU > PowerUP marka 1500VA 2 toprak priz girişli. 20 Günlük ürün.

Keyboard > Logitech G710 Mekanik Klavye. Henüz 1.5 aylık, tek bir tuşun damağı kırıldı, logitech ile iletişime geçtim ve komple klavyenin tüm tuşlarını içeren bir takım yollamışlar fakat ben açmaya kıyamadım ve damağı kırık tuşla kullanıyorum. Bu takımıda teslim edeceğim.

Mouse > Logitech G303 Daedalus yine 1.5 aylık.

Headset > Logitech G230 bu yaklaşık bir 6 aylık var.

Windows > 7 Ultimate 64/32 Bit Ingilizce Orjinal. Orjinal Win 7 lerin hepsi artık win 10 olarak upgrade oldu bilginize.

Urünlerim bunlar arkadaşlar, bilgisayarımı 10 ay önce topladım, tüm ürünlerin kutuları bir yerde, bilgisayarın kasası kutusunun içinde duruyor. Fatura ve garanti belgeleride bir dosyada toplanmış durumda. Bilgisayarımı sadece 1 kere temizledim, tozunu aldım ve filtreleri yıkadım. Genel olarak mükemmel kondisyondadır.

Komple fiyatım 5500 Lira arkadaşlar, sadece kasa isterim, çevre bileşenleri istemem derseniz fiyatım başka, pazarlık payım mevcuttur. Forum üzerinden veya 507 344 70 70 numaralı telefonumdan iletişime geçebilirsiniz.

Saygılar.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.End Game, Gaming System. I7 7700k, Evga GTX 1050 TI.End Game, Gaming System. I7 7700k, Evga GTX 1050 TI.End Game, Gaming System. I7 7700k, Evga GTX 1050 TI.End Game, Gaming System. I7 7700k, Evga GTX 1050 TI.End Game, Gaming System. I7 7700k, Evga GTX 1050 TI.End Game, Gaming System. I7 7700k, Evga GTX 1050 TI.End Game, Gaming System. I7 7700k, Evga GTX 1050 TI.End Game, Gaming System. I7 7700k, Evga GTX 1050 TI.End Game, Gaming System. I7 7700k, Evga GTX 1050 TI.
    Fiyat : 5500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 26 Haziran 2019 Satıldığı Şehir : İstanbul, Maltepe Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Bende öyle düşünüyorum :). 13 Ocakta gideceğim, olmadı kardeşime bırakacağım. Yurt dışına çıkmak bahanesiyle vs özel bir indirim yapmayacağım. 4 tane bilgisayar topladım zaman zaman, fakat hiç biri böyle özel olmamıştı, hiç biri bu kadar içime sinmemişti. Yok fiyatlara satmak gibi bir niyetim asla yok. Pusudaki arkadaşlara duyrulur :).

Saygılar
  • Sıfır veya sıfıra çok yakın Iphone 7 Plus 64/128gb, üzerine para veya S8/S7 Edge gibi telefonlar üzerine para gibi takas seçeneğim mevcuttur.

Resimler eklendi.
  • Bir adette 1500 VA PowerUP marka UPS mevcut, onu eklemeyi unutmuşum. Bilgisayarla birlikte verilicek, bilginize.
  • Monitör iyimiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisara talip bir arkadaş vardı, telefondan görüşmüştük. Telefonumu kaybettiğim size ulaşamıyorum Hakan bey, forum üzerinden iletişime geçerseniz çok sevinirim.
  • Sadece kasa olarak laptop ile takaslamayı düşünür müsünüz ?
  • Nakite çok ihtiyacım var, şuan için düşünmüyorum, yinede teşekkür ederim.
  • NZXT S340 Elite kasayı tek satmak isterseniz talibim.
  • gtx 1070 tek satmak isterseniz talibim belki yaninda guc kaynaginda alabilirim .

• Görüntü çok hoş.
  • Ne kadar da yakisikli bir pc... Hayirli satislar. Dilerim efendim.

• Kasa: 340 TL
    Psu: 387 TL
    Anakart: 622 TL
    Ram: 677 TL
    İşlemci: 1380 TL
    Ekran Kartı: 2400 TL
    SSD: 731 TL
    İşlemci soğutucu: 250-300 TL (tahmini)
    Renkli Fan: 50-60 TL (tahmini)
    Güç Kaynağı: 315 TL
    Klavye: 468 TL
    Mouse: 195 TL
    Kulaklık: 160 TL

Cihazın sıfırı neredeyse en az 7800-8000 civarına gelmektedir. Garantileri de göz önüne alındığında alınabilir iyi bir fiyat belirlemişsiniz. Ancak SSD ve Ekran kartına çok para harcanmış, keşke oralardan biraz daha kısmış olsaydınız, sistem daha hızlı satılabilirdi.

Hayırlı satışlar dilerim.
  • Güzel bi fiyat verse de hemen hayırlı olsun desem diye takipte bekliyorum..

• Çevre bileşenleri hariç sadece kasa olarak güncel fiyatınız nedir ?
  • Güzel bir monster laptop üzerine Euro + Tl önerebilirim, sizden bilgi bekliyorum.
  • Parça satışı düşünülürse Gtx 1070 e talibim. Pm ile ulaşırsanız sevinirim.. Hayırlı satışlar..
  • Çok güzel bir kasa hocam, hayırlı satışlar. Yalnız üründe pek çok ekstra var (kulaklık, gamer mouse + klavye gibi). Bu ekstralar olmadan salt kasa fiyatı koyarsanız ürün biraz daha hızlı satılacaktır. Mouse, klavye, kulaklık, monitor gibi çevre ürünler zaten her halükarda satılır.

• Fiyat Takip

• Stickerları keşke yapıştırmasaymışın :D
  • Kasa,Psu,Anakart,Ram,İşlemci,Ekran Kartı,İşlemci soğutucu bunlar sadece fiyat verebilirmsiniz diğerleri ek oluyor herkeste bulunabilecek parçalar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.