Şimdi Ara

ENÇOK DÖNÜŞÜM YAPAN OTOGAZ İSTASYONU ÜÇEL OTOGAZ. . . MONTAJ İÇİN SORULARINIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
3.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aracınıza otogaz taktırmak istiyor ve kafanıza takılan sorularınız varsa bu soruları tek tek cevaplamak için bu konuyu açtım.Aracınıza en uyumlu otogaz kitini birlikte nedenleriyle beraber birlikte seçelim....

• Bu kablolar tüpün araç içi kabloları. Obd kablosu olabilir mi. Obd kablosu ise aracın obd soketinde hangi kablolarla birleştirmek gerekir. Araç opel corsa 2010 teşekkürler

• aceryeni A kullanıcısına yanıt
    Evet OBD kabloları bunlar bağlamak için servisimize gelmenizi öneririz çünkü bu kabloların bağlantısı OBD cihazıyla bağlantı noktaları tespit edilerek bulunmakta.
  • faruk_547 kullanıcısına yanıt

Hocam ben beylikduzu tarafında oturuyorum ve cumarteside çalışıyorum. İzin alıp sizin oraya gelmem çok zor bir durum kablolari bu şekilde ben aracın obd sine bağlasam çalışır mı. Yardımlarınız için teşekkür ederim

Araç opel corsa d 2010
    SARI YEŞİL PIN 6 YA
    SARI GRİ PIN 14 E YEŞİLDE İPTAL BAĞLANMAYACAK YANİ.
    Bu bağlantı şeması benim aracımda da aynı mıdır. Üzerinde hyundai logosu var. Kablolar gaz pedalinin altında. Şema doğruysa adi ustaya gitmeden kendim yapacam
  • 2012 i20 troy 1.2 team aracım var lpgli aracı alındığı ilk günden lpg takmışlar.70.000 de araç ve 10.000 km dedir ben kullanıyorum.BRC takılı hiç sorun çıkartmadı çok şükür.Sorum şu;

Bunlarda subap erimesi var mı? Varsa ne kadar sürede olur tahminen

10.000 km de bir brc bayisine gitmek gerekiyor mu?
    aracınızın marka model ve yılı nedir?
  • _K_A_İ_N_ kullanıcısına yanıt
    bunun belli bir km sınırı yok 150.000 de de eriyebilir 400.000 de de aracın montajına bağlıdır bu yapılan işçilik güzelse aracın hararet durumu da yükselmiyorsa siboplar ısınmazsa hiç erimeyebirlirde. Ama sibop soğutma sistemsiz bir araç ortalama 150 - 200 Km yi rahatlıkla devirebiliyor.Tabi bu bir genelleme dediğim gibi bunun net belli bir km sınırı yok.
    2010 opel corsa (d kasa)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aceryeni

2010 opel corsa (d kasa)

oda gene aynı
    "SARI YEŞİL PIN 6 YA
    SARI GRİ PIN 14 E YEŞİLDE İPTAL BAĞLANMAYACAK YANİ."
    Lehim yapmaya gerek var mı hocam. Kabloyu sıyırıp bağlasam yeterli olur mu
    Kesinlikle var . Lehim çok önemli.
    Teşekür ederim karşılıksız bilgilendirme yaptığınız için. Allah razı olsun. Bereketini versin
    Amin yardımcı olabildiysem ne mutlu.
  • 2002 Toyota Corolla 1.4 Terra için en uygun LPG hangisidir? Araç 235binde. Tüp takılması arabanın motoruna bir zarar verir mi? Km yüksek olduğu için sorun çıkarır diyenler oldu. Bir de tüp takılırsa hangi tip lpg tankı takılmalı bagajın daha verimli kulllanılması için. Tüp taktırmayı düşünüyorum, muayene geçeli 3 ay oldu. Sırf kararsızlıktan vakit geçti. Bir de hangi LPG kiti kaç lira oldu? Güncel fiyatlar konusunda bilgisiz var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bende 2012 logan 1.2 16 v euro5 araç var.clio 4 ile aynı motor.bunlar çelik subaplımı hangi kiti daha uyumludur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    merhaba aracınızın sibop yapısını bilmiyorum.Ama dacia servisinde bilgi almak için telefon ettim onlarda bilmiyor ama buyuk ihtimalle değildir diyorlar yuksek ısılara dayanıklı bi motor olduğu bilgisini verdiler ve sibopların ısınmaması için bir madde daha varmış dibop elementlerinde bu araçlarda otogaz dönüşümünün sorunsuz olacağı bilgisini verdiler.Kendileride satış sırasında öneriyorlarmış.Aracınız için önerdiğim ürün landrenzo ve ya BRC olacaktır.Eyer fiyat sizin için önemliyle Atikerin gold modelini sorunsuz bir şekilde kulanabilirsiniz. Ürün OBD bağlantılı bir kittir.İşin ehli bir montaj ustasıyla beraber aracınızda da kesinlikle bir performans düşüşü yaşamazsınız.0552 232 66 00 nolu numaradan Cumhur beye ulaşıp fiyat ve diğer performans bilgilerini edinebilirsiniz
  • 2012 fb7 honda civic elegance aracında landirenzo marka lpg sistemi var.lpg de kullanmama rağmen Araç benzin göstergesi sürekli düşüyor. Yakıt alınca düzeliyor. Bi çözümü var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inferno21 kullanıcısına yanıt
    Merhaba :
    Aracınız ilk çalıştığında benzin tüketerek çalışır.Motor belli bir ısıya geldikten sonra gaza geçer araç yani haliyle bi muhdet araç benzinde çalışır.Eyer çok geç gaza geçiyorsa landrenzo bayi ve servislerinden ısı ayarınızı düşürtebilirsiniz.Ancak çok düşürülmesi de gazın donmasına neden olacağı için hemen geçsin diye çokta düşürmemek gerekir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.