Şimdi Ara

En zor lig chlanger elmas değil bronz gümüştür !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tamam ben elmas veya chlanger drecesinde oynamıyorum ama en azından gold 3 2 seviyesindeyim olmuyor abi karşıya smurfler geliyor banada 800kcılar geliyor olmuyor adam yasuo banlandı diye fedliyor öyleleri yanımda olacak boğar öldürrüm acayip derecede sinirleniyorum.Bu adamlara kızmayı bırak riotada sinirleniyorum yaw bizim adc de gümüş karsı adcde gümüş ula bizim adcnin farmı dakka 20de 70 karsı adcnin 150.Haksızlık verin karşıya gümüşleri taşıyım.

• Bir Nasus atasözü der ki:

Tamam usta 1000 stack kasayım gelicem tf lere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese geliyor. Ama 10 maçın altısını kazanamıyorsan sorun sende hocam. Bazen oluyor arka arkaya 10 20 maç sıkıntılı adam geliyor. Ama sürekli gelemez yani. Yüzlerce düşük elo koçluk videosu inceledim. Bir tane "oha lan adam bu ligi haketmiyor" dediğim çıkmadı. Nickini ver hocam op.ggni analiz edelim. Oradan çıkmanın kesin çözümü şu: Pantheon oyna arka arkaya onu seçemezsen Vlad Swain. Mid top gir. Sup kalınca soraka, adc kalınca mf, orman kalınca yine pantheon yapıştır. 100 150 maçta gold olamazsan bana mesaj at
  • Black_Ops B kullanıcısına yanıt
    Reis beni bi analiz eder misin. Gerçi her sezon gold5 yapıp bırakıyorum ama bu sezon plata çıkayım diyorum. Var midir tavsiyen?

http://tr.op.gg/summoner/userName=Aued

• Sinirleniyorsan oynama oyun bu zevk almak için oynanan birşey

• Ben sezon 3te goldken bronzda oyun kaybetmiyordum sorun sendedir.

• Bronz ve Silverde duosuz girilmez. Geçen sezon silverde duosuz takıldım, peşpeşe 2 oyun aldığım çok nadirdir heralde. S3te başlayıp S1e çıkıp S4e düşüp sonra S2ye çıkıp yeter bu kadar diyip bırakmıştım.
    Bu sezon 3-4 duo buldum kendime onlarla giriyorum sürekli, şimdi gold serisindeyim.
  • birader daha elmas 5 eloyu gormeden laf etmeyin allah askina ya. bronz 5 te de oldum gumus 5 te de gold 5 te de plat 5 te de elmas 5 te de. en pisi elmas 5 daha da bir sey demiyorum. Hani misal veriyorum gol 5 sin gold 2 veya üstü seklinfe oynamiyorsan cikmayi bekleme gold 5 ten. cikarsin ama bala g.te.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elphir -- 23 Ocak 2018; 16:25:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.