Şimdi Ara

en yüksek kaç mb hız alabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar modem değerlerim bunlar sanırım. en yüksek kaç mb hız alabilirim ?

Upstream Downstream
    Current Rate (Kbps) 796 4092
    Max Rate (Kbps) 961 5812
    SNR Margin (dB) 13 12.5
    Line Attenuation (dB) 20.9 40.1
    Errors (Pkts) 0 0
     en yüksek kaç mb hız alabilirim

• 5 Mbps destekler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benım daha önceden internet hızım 8mbtdi. 5-6 ay kadar 8mbt hız kullandım, daha sonra türktelekom un binaya koydugu kutu dan kablomun cıktıgını farkettık tekrar baglattıktan sonra ınternet hızı 1 mbt e düştü. 3 ay sonra yalvar yavar internet hızı 3mbt e yükseldi, türk telekomu cagırdık ettik neden böyle diye. Hattımızın desteklediği baglantı hızı 12mbt ama dairenize gelen kablolarda bi sorun olabilir o yüzden internet hızınızda düşüş var dediler, ne kadar dogru ne kadar yanlış bilmıyorum, şu an sözleşmemizde temmuz ayında bitti, yeni sözleşme yapıcagız, bugün şube ye gidip konuştum 8mbt hız artık olmadığı için 2 sene taahütlü yalın adsl limitsiz 16mbts hızlı internet e geçiceğim FAKAT bu 16mbt hıza geçtiğimde yine benim göreceğim hız en fazla 5mbt mi olacak yoksa. 16 ila hattımın desteklediği 12mbt arası bi hızmı göreceğim. yada ttnet benim hızımı düşürüp benim çile çekmemimi istiyor :) yardımcı olursan sevinirim

• binadaki kutudan dairene direkt kablo çek düzelir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.