Şimdi Ara

En yüksek ayarlarda rahat oynamam gereken oyunları oynayamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Laptopumun markası casper. Çok kaliteli bir şey değil sonuçta casper ama çok rahat kaldırması gereken oyunları da kaldırmıyor.

Sistem özellikleri
    Windows 7 home premium
    Ram: 8 gb
    İşlemci: inter core i7-2670QM CPU 2.20 GHz
    Sistem Türü: 64 bit işletim sistemi
    Ekran kartı: Nvidia Geforce GT 540M 1 gb

Isınma sorunu vardı, onu hallettik yani ısınmıyor, daha birkaç hafta önce formatladım ve sürekli virüs taraması yapıyorum.

Ama gel gelelim Medieval 2 total war' da orta ayarlarda kasma yapıyor. Rome total war da durum daha beter, 2-3 tane birlikle denedim onda bile kasıyor. Düşük grafik ayarlarında çalıştırır mı bilmem ama şu sistemlede o ayarlarda oynamayayım yani. Shogun2' de orta- düşük arası, empire da ise orta ayarlarda rahatça oynuyorum. Sizce sıkıntı ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çükütüs -- 6 Eylül 2015; 3:20:41 >

• Casper olmasi bi .. yaramiyor. Bilgisayarinin ozelliklerine gore normal.. islemci hizin dusuk i7 olmasina bakma. Ne bekliosn 1 buçuk milyarlk laptop alip full performans mi??? Buna sukret.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raphaeljoe

Casper olmasi bi .. yaramiyor. Bilgisayarinin ozelliklerine gore normal.. islemci hizin dusuk i7 olmasina bakma. Ne bekliosn 1 buçuk milyarlk laptop alip full performans mi??? Buna sukret.

Oynadığım oyunların sistem gereksinimlerine ve çıkış yıllarına bak. En kötü bilgisayar bile yüksek ayarlarda rahat çalıştırır rome yi

Ayrıca empire ikisindende çok sistem gereksinimi istiyor ama orta ayarlarda rahat oynuyorum diyorum, demek ki bir sıkıntı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çükütüs -- 6 Eylül 2015; 15:39:50 >
  • Empire' ı az önce yüksek ayarlarda denedim hafif kasmalar oluyor ama oynanmayacak gibi değil. Rome ve m2tw neden böyle biri yardım etsin ya. Modern warfare 3 ü orta- yüksek karışık rahatça oynamıştım.
  • Laptopınızın güç seçeneklerinden yüksek performansı seçerseniz daha fazla verim alabilirsiniz.

• Casperi tavsiye etmezler bilirsin ama kaldırması gereken oyunlarda problem çıkarması da ilgincmiş formatlamayı deneyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Shavesh

Laptopınızın güç seçeneklerinden yüksek performansı seçerseniz daha fazla verim alabilirsiniz.

Bunu yapınca gözle görülür miktarda arttı performans ama hala rome total war' da istediğim performansı alamıyorum M2TW de de alamıyorum ama yine ultra high olmasada high da oynanıyor. Çok tuhaf ya rome nin en yüksek grafikleri medieval 2 nin en düşük grafikleri gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.