Şimdi Ara

En Yakışıklı Futbolcu Sizce Kim ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
1
Favori
7.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu di maria konusunda farklı farklı konularda, uzun uzun açıklama yaptım.artık yapmayacagım.

pepe çok mu yakışıklı?marcelo çok mu yakışıklı?coentrao çok mu yakışıklı?benzema çok mu yakışıklı?

burda 5-10 maçını izleyip di maria ya yazık ettiler deyip durmayın!!!!!

real maçlarının hepsini izleyip yorum yapın.tabi işiniz yoksa!!!

hadi bunları izlemiyorsunuz premier lig maçlarını da mı izlemiyorsunuz?bizi yıllarca kanser eden adamın takımdan ayrılmasına o kadar sevindik ki.

hatta şahsi fikrim united a o fiyata satarak kazık attığımız yönünde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Todo al Blanco

arkadaşlar bu di maria konusunda farklı farklı konularda, uzun uzun açıklama yaptım.artık yapmayacagım.

pepe çok mu yakışıklı?marcelo çok mu yakışıklı?coentrao çok mu yakışıklı?benzema çok mu yakışıklı?

burda 5-10 maçını izleyip di maria ya yazık ettiler deyip durmayın!!!!!

real maçlarının hepsini izleyip yorum yapın.tabi işiniz yoksa!!!

hadi bunları izlemiyorsunuz premier lig maçlarını da mı izlemiyorsunuz?bizi yıllarca kanser eden adamın takımdan ayrılmasına o kadar sevindik ki.

hatta şahsi fikrim united a o fiyata satarak kazık attığımız yönünde.

Di Maria'yı Benficadan beri takip eder izlerim.Real Madridin bu sezon hariç genelde her maçını izlemeye çalışırım.Çok vefasız bir takımsınız.Zaten Real Madrid taraftarını anlamak güç kimseyi beğenmiyorsunuz ki Benzemayı bile beğenmeyen bir taraftar kitleniz var.

• D. kullanıcısına yanıt
    bence yeterince empati yapmıyorsunuz.bizim ligde şampiyon olmak için 5 mağlubiyet 5 beraberlik almak yetmiyor.şampiyonlar ligini kazanmak icin giroud ve benzema gibi forvetler yetmeyebiliyor.bizim bu iki kulvardaki hedefimiz arsenal gibi sözde kalmıyor.

benzema bu sene yeterliya da onun yeteneğine ihtiyacımız olmadı.

her neyse lafın özü;anlayamazsınız.

• Di maria resmen Arnavutköy apaçisi. Pepeyle marceloyla falan kıyaslamayın.

• Jim Leighton
    Carlos Valderrama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Todo al Blanco

bence yeterince empati yapmıyorsunuz.bizim ligde şampiyon olmak için 5 mağlubiyet 5 beraberlik almak yetmiyor.şampiyonlar ligini kazanmak icin giroud ve benzema gibi forvetler yetmeyebiliyor.bizim bu iki kulvardaki hedefimiz arsenal gibi sözde kalmıyor.

benzema bu sene yeterliya da onun yeteneğine ihtiyacımız olmadı.

her neyse lafın özü;anlayamazsınız.

Benzema pasör bir forvet sen bugün Agüeroyu al sana Benzema etkisi yapmaz nedeni basit Benzemada ego yok denecek kadar az adamın önceliği Ronaldoya gol attırmak böyle bir adam bulmuşsunuz hala beğenmiyorsunuz Arsenal ile ilgili sözlerine ise cevabı sahada vermeyi tercih ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

Bu adam Real'de 4 sezon oynadı, 4 yıl sonramı anladılar yakışıklı olmadığını ?

Di Maria daha önce 12/13 sezonu sonunda performansı beğenilmediği için gönderilecekti ama Ronaldo engel oldu ve takımda kalmasını sağladı, o zamanlar hiç kimse istemiyordu adamı, bedava yollansa kimse sesini çıkarmazdı, 13/14 sezonunda ilk defa bütün bir yılı adam akıllı futbol oynayarak tamamladı ve bunun karşılığında Ronaldo'nun aldığı ücretin aynısını istedi yönetim kabul etmedi o sıra James Rodriguez transferi gündemdeydi ve alındı, Ancelotti Di Maria'nın takımdan ayrılmasını istemediğini bir çok kez söyledi ancak forma yarışına girmesi gerektiğini belirtti, Di Maria bunu istemedi ve Manu'dan gelen teklifi kabul etti.

Kişisel fikrim Di Mariaya haksızlık edilmiştir.Forma yarışına girmek nedir ? Ronaldo giriyor mu forma yarışına birisiyle iyi de oynasa kötü de oynasa oynuyor tabi ki Di Maria Ronaldo seviyesinde değil ama bu adam geçen sezon müthiş oynamış ve CL yi sana kazandırmış sen bu adama forma yarışına girecek diyorsun.James transferi Suarez alınamayınca altta kalmamak için piyasada ki o dönem en popüler oyuncuyu almak için boşa yapılmış bir hamledir.O dönem James değilde başka bir futbolcu olsa o alınacaktı.Son olarak Makelele niye gitti ?

Kusura bakmayın ama herkesin ağzına dolanmış bu yalan yanlış bilgilerden sıkıldım artık ne zaman bu yanlışların doğru tarafını yazsam hala saçma fikirlere inanıyorlar, araba showroom örneği nedir Allah aşkına, yada misilleme transfer.

Şu forumda benim takım hakkındaki paylaşımlarımı sadece kendi renkdaşlarım görüyor, fotomaç tarzı haber yapan basın ve siteleri geçiyorum bizim ülkemizin önde gelen basın kaynakları bile dış haberleri ses getirecek şekilde yayınlıyor, haberin doğruluğuna aldırmıyor, yada yorumcular hiçbir dayanağı olmadan kafasında senaryo üreterek konuşuyorlar, benim kendi takip ettiğim kaynaklardan paylaştığım haberlerin %99'u doğru çıkıyor ama dediğim gibi sadece bizim konunun müdavimleri görüyor, Di Maria olayında yukarıda yazdıklarımı olayın öncesinde paylaşmıştım, Suarez'in transfer listesinde olmadığını öncesinden 50 kere yazdım, James transferinden önce o bölgeye adam alınacağı belliydi ve James'te listedeydi DK performansı sayesinde o tercih edildi.

Makelele - Beckham gerçeği var ancak bu 12 yıl önceydi ve Perez bu olay yüzünden başkanlığından oldu, şimdi aynı hatayı tekrarlayacak değil ve zaten şuan ki teknik ekip o zamankine göre daha bilinçli ve yönetim şekli daha oturaklı.

Ronaldo şuan dünyanın en iyisi ve en kötü gününde 2 gol atabilecek durumda bu adamla kim forma yarışına girebilecekki keşke o seviyede bir oyuncumuz olsada forma yarışına girseler ben daha çok isterim, Ronaldo dışında takımdaki herkes biriyle forma yarışında zaten ve büyük takımlarda da bu olmak zorunda ki futbolcuları her maç iyi oynamaya iten bir güç olsun.

Son bir yanlışı daha belirterek bitireyim CL'yi hiçbir oyuncu tek başına alamaz illaki bir oyuncu getirdi diyeceksek Di Maria değil Ronaldo'nun Final öncesi performansı ve Ramos'un 90+3'teki golü getirmiştir, uzatmalarda golü her türlü bulurduk zaten ki 4-1 bitti maç, Di Maria'nın topu getirdi pozisyon için bile konuşsak evet çok iyi getirdi ama orada pas atmayı değil şut çekmeyi denedi kaleciden seken top auta gidiyordu ki Bale koşarak yetişti ve kafa vuruşuyla golü attı. Di Maria kendisine önerilen sözleşmeyi kabul etseydi şuan takımda olurdu ve bu gol olduğu gibi böyle hatırlanırdı ama şuan herkes kupayı Di Maria getirdi deyip duruyor (Yani geçen bir konuda bir arkadaşımızın söylediği gibi kör öldü badem gözlü oldu.)

• Michael Bradley vardı bir de, ABD'li futbolcu. Kel karizmatiklerden biridir.

En Yakışıklı Futbolcu Sizce Kim ?
  •  En Yakışıklı Futbolcu Sizce Kim ?

İçim eridi be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayarsız Enerji

quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

quote:

sergio ramosun üstüne yok

Estetik mucizesi.

:-)))

Elestirmiyor ve destekliyorum ama dogal hali olmadigi bilinmeli.

sadece burnu estetik sanrım ?

bir daha düşün

• quote:

Orijinalden alıntı: teoska

Michael Bradley vardı bir de, ABD'li futbolcu. Kel karizmatiklerden biridir.

aynen bu adamda karizma ben jesse pinkman'a benzetiyorum

• Dat dere phaggy time

• Xabi Alonso bence, özellikle Liverpool zamanları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Detective W. -- 14 Ocak 2015; 0:19:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tartışmasız Graziano Pelle.

Aktif futbolcuları geç son 20-30 yıldaki futbolculardan ilk 3'e girer bu adam.Bildiğin manken.Tip,boy,vücut var biscolata reklamlarına koy oynasın

• Biride çıkıp Pique dememiş

• Konu kapansın

GELMİŞ GEÇMİŞ
    YOANN GOURCUFF

2.ALESSANDRO MATRİ

3-4 MARCHİSİO,GİOVİNCO
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Unforgiven

Graziano Pellè

o nasıl imza la
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    şu saçı nasıl parlatıp ipek gibi temiz görünümlü yapıyor yıllardır çözemedim
    heralde bizim saçta problem var
  • Torres
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuck Norris

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

quote:

sergio ramosun üstüne yok

Estetik mucizesi.

:-)))

Elestirmiyor ve destekliyorum ama dogal hali olmadigi bilinmeli.

sadece burnu estetik sanrım ?

bir daha düşün

burun estetiğinin yanında çenede de estetik var, fotoğrafın açısı da eklenince ortaya bu fotoğraf çıkmış.

şimdi kısa saç ve sakal + oynadığı futbol, hırsı olunca karizmatik olmuyor değil.

bundan sonra da görüntüsü eski halini almayacağına göre beğenenleri eleştirmemek gerekir.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.