Şimdi Ara

En yakın arkadaşımla kardeşim için kavga ettim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar İstanbul da yaşıyorum, geçen cumartesi arkadaşlar ile birlikte burada yakın bir otelde biraz kafa dağıtmak istedik önceden plan program yaptık, lakin hesapta kız arkadaşlarımız yoktu yani erkek erkeğe dağıtıcaktık, neyse arkadaşlardan biri ağzından kaçırmış görüştüğü kıza ve oda gelmek istedi yok felan destekte dinletemedik sonra bunlar birbirine yazmış programı diğer arkadaşların bayan arkadaşlarıda instagram dan öğrenmiş gideceğimizi ve kızlar da gelicem deyince karıştı ortalık neyse dedik tatsızlık çıkmasın, kırmadık kızları, dedim arkadaşlara fazla kalmayız bir kaç saat sonra çıkarız bi bahane bulup, neyse en son benim kız kardeşim öğrenmiş illa gelicem diye tutturdu, dedim madem kızlar var ortamda yabancı değil gel hadi, neyse gün geldi gittik girdik kahvaltı sohbet muhabbet müzik yemek havuz başında takıldık biraz, öğleden sonra bazıları havuza girdi ben ve bir arkadaşım girmedi, böyle zaman geçerken, arkadaşlarımdan en samimi olduğum kardeşim gibi sevdiğim dostum bana tutup demezmi ne getirdin kız kardeşini bu bikini ne böyle sen nasıl bir insansın diye söylenmeye başladı, ancak kendi kız arkadaşıda pek farklı değildi, neyse sesler yükseldi itiştik bağırıştık rezillik gürültü ayrılmak zorunda kaldık otelden ve kız kardeşim yol boyunca ağladı çok korktu özür diledi benden, bende diyorum ya arkadaş ilk değilki bu kendi kız arkadaşınla ilgilen sen, sanane benim kardeşimden, neyse artık dostluğumuz tamamen bitti ve kardeşim çok üzgün, sonuç olarak biz yanlış bişey yapmadık ve yazın hepimiz plajda aynı şekilde zaman geçiriyoruz, ama arkadaşımın gerçek yüzünü görmüş oldum yazıklar olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam harbiden bazıları komple kafadan sakat hadi kendi kız arkadaşın aynı şekilde olmasa dersin hadi en azından ki oda olmazda hem kendi kız arkadaşında öyle olup eleştiri yapıyorsan ayrı bir kafa gerekiyor neyse sıkma canını bir hanzo içinde sakın kız kardeşini üzme en azından erken anlamışsın neyin ne olduğunu bir daha başına böyle bir şey gelmez umarım arkadaşlarını seçerken daha dikkatli olursun artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Billionaire -- 9 Kasım 2017; 3:16:56 >
  • Bu adamla nasıl bu kadar yakın arkadaşlık kurabilin? Hadi kurdun, nasış bu kadar hızlı bitirdin?

• ilginç

• Az bile yapmışsın lavuğa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.