Şimdi Ara

En Yakın Arkadaşımın bütün balıkları ölmüş :S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gerçekten çok üzüldüm.Ben de akvaryumla ilgileniyorum.Uzun süredir(7 ay) baktığı balıklarının hepsi ölmüş.İlk defa O nu ağlarken gördüm.Hani tabiri caiz ise böğüre böğüre ağladı.Balıkları toplarken tek tek konuştu hepsiyle resmen.Dersleri konusunda da ilçede 1. Annesini aradık,10 tane daha yenisini alırız oğlum falan dedi.Moralinin bozulmaması onlar için önemliydi.Ben de ağlayacaktım ona destek olmak için ama beceremedim.Ama gerçekten balıkların hepsi suyun dibine batmış kötü bir durumdaydı.
    Aslında uzun lafın kısası hayatta çok önemsiz gibi görünen şeyler için bile ağlanabilineceğini öğrendim.Düşünseniz ya bi ertesi gün derslerini dinlerken,akşam test çözerken sürekli balıkları aklına gelecek.Konuya motive olamayacak.Balıkları da gerçekten değerli balıklar.8 tane balığının ortalama maddi değeri 200TL.

• Rezleseydin
  • İlk kez balık alan biri 25tllik balık alırsa böyle olur.Kusura bakma ama bu işler uzun araştırmalar sonucu düzgün yapılabiliyor.Ben bile bir ton yazı okudum akvaryum aldım.Okşa sırtını salla
  • Lag mı vardı?
  • 25 değil 7,5 TL ye almıştı zamanında 7 ay büyümüş bir balığın boyutunu düşünebiliyor musun?
  • peki neden ölmüş 7 si birden ?
  • başı sağolsun.
  • Havasızlıktan ölmüş,babası fişi çekmiş yem verirken geri takmayı unutmuş.
  • allah rahmet eylesin
  • mekanları cennet olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.