Şimdi Ara

En uzun yürüyüşünüz? Nerden-nereye,ne kadar yürüdünüz? (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
0
Favori
5.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: potur

quote:

Orijinalden alıntı: cheetaw

quote:

Orijinalden alıntı: 03.10.2010

Şişliden Tuzlaya

Vay baba!! Neler neler varmış.. Adam tuzlaya yürümüş.. Bildiğim baya uzak arası?

O oraya yuruyene kadar ben arabayla gıresuna gıderım

Sen arabayla Giresun'a gidene kadar ben uçakla Los Angeles'a giderim.
  • bi keresinde antalyadan kıbrısa yürümüştüm... hey gidi günler heyy
  • evden servise. nasil yorucu oluyor bilemezsiniz
  • Gerçekte pek yürümemde perşembe günleri fitness anterenmanım var. bi keresinde sadece koşu bandını kullanmıştım. 32 KM yol aldım. (ertesi gün okulda gidemedim tabi)
  • sıhhiye den botanik parka, ordanda panoraya kadar yürüyüp, aynı gün akşamı geri geldik.
    23km imiş
    35 hatta 40 olduğunu zannediyordum
  • bir yeri gezerken 5-6 saat otursak dinlensekte gezmisligim var
  • mg3 ile 6 km intikal yürüyüşü 2 hafta oldu, o gün illallah ettim. daha bunun 16-24-32 km si var
  • Ortakoy-Sariyer...
  • 37 km 8 saat

En uzun yürüyüşünüz? Nerden-nereye,ne kadar yürüdünüz?
  • Ben Kocaelide oturuyorum. Bayada yüksek biryerde oturuyorum. Çarşıya indim. Ve kuzenle birlikte çarşıdan eve yaklaşık 22km yürüdük. İnanın bana bacaklarda derman kalmadı..
  • batı ataşehirden - kozyatağı - sahraicedid - erenköy bagdat caddesinden kadıköy rıhtıma kadar ve bahariye filanda çıkıldı
  • Kayışdağından kadıkoye yürümüştuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: martinist

konyada selçuk üniversitesi kampüsünden zafer çarşısına yürüdüm kaç saat sürdü hatırlamıyorum bile o derece yorucuydu ortalama tramvayla 45 dakika dolmuşla 30 35 dakika süren bir yoldu

ben bosnadan tren garına 4.5-5 saatte yürüdüm geçen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Fethiye'den Antalyaya yürüdük ( LİKYA YOLU 509 kilometre )

• quote:

Orijinalden alıntı: martinist

quote:

Orijinalden alıntı: Bu©kethead

Kadiköy İskelesi - Bostancı Lunaparkı

Bağcılar - Bakırköy

Genel olarak yürümeyi severim . Zaten yürüyüş ve diyet yaparak zayıfladım . Önceden sevmezdim yürüyüşü . Daha sonra yürüyüş yapa yapa sıkıntı olmamaya başladı

kadıköy iskelesi derken ?

Eminönü'den vapurla binip Kadiköy'de indiğin iskele yok mu
  • dün çok yürüdüğüm için yazayım konuyu hortlatayım dedim :)

avrasya maratonu için altunizadeden inönü stadına...oradan fındıklıdan tramvaya binme umutlarımızla tramvayın çalışmadığını öğrenip balık yeme isteğimizden eminönüne tekneler kadar yürüdük :=)
    mesafeyi bilmiyorum ama trafiksiz sadece yayalarla yürümek çok güzeldi..
    seneeeler önce pendik sinemada son seans filmleri izleyip, son trenleri kaçırıp bikaç sefer 15 km kadar yürümüşlüm vardı :)
  • En fazla 5-6 kmdir. İzmir eski foçada sürücü kursundan lojmanlara yürümüştüm. 1 saat civarı sürmüştü.
  • kabataş to emirgan (gidiş geliş)2 kişi muhabbet ede ede yürümüştük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urfa_Lee

Şirinevler Meydan>Mehmet Akif

minibüs mü bulamadın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheetaw

Yürümeyi baya seviyorum.Sağlıkmış,zayıflamakmış değil derdim.Benim gibi başka insanlarda var mı merak ettim? Hayır birde yürüyoruz diye adımız cimriye çıkıyor paraya kıyamıyorsun diye.. gelde anlat!!! Ankarayı bilenler bilir.. Bir seferinde hava hafif puslu tam benlik Rüzgarlıdan- Aştiye kadar yürümüşüm yaklaşık 10-15 km var herhalde..Öyle kolay kolayda yorulmam hani.. Daha çok varda böyle anı bu sadece biri işte.. Bakalım sizde neler var?

Yalnız olmadığıma sevindim açıkçası Bende yürümeyi çok severim eğer acil değilse, bir çok yere yürüyerek gidip gelirim ...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.