Şimdi Ara

En uzun yürüyüşünüz? Nerden-nereye,ne kadar yürüdünüz? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
0
Favori
5.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kız arkadaşımla beraber maltepeden kadiköye yürümüştüm, kaç km bilmiyorum ama yavaş yürüyerek sabahtan akşama kadar sürmüştü :)
  • doğayı seven bir insanım, aynı zamanda arkadaşımda seviyor bazen tatillerde yürüyoruz. rekor 2,5 saat sanırım
  • Fındıklıdan ortaköye kadar yürüdüm lise zamanında.

En uzun yürüyüşünüz? Nerden-nereye,ne kadar yürüdünüz?
  • Lise zamanında eylem vardı kızılay kapalıydı o gün Kızılay dan İncirliye yürümüştüm yaklaşık 15 kilometre falandır.
  • izmirden tireye

60 km
  • Karsta büyük baş hayvanları yaylaya çıkarırken 22 km yürümüştüm arada koşmuştum.lise 1 e gidiyordum sanırım
  • 40km cıvarıydı 2 gun koma yatış:)
  • 20 km de ben yürüdüm Ayaklarımı hissetmemiştim tabi :D
  • Taksimden esenlere kadardı heralde bir defada 14 km yol yürümüştüm memlekette kasabadan köye kadar.
  • eminönünden istinye'ye kadar yürümüştüm. bebeğe kadar arkadaşlarla geldik, bebekten sonrasını tek başıma yürüdüm. çok eğlenceliydi ama bi daha yemedi

edit:

yeniköyde oturuyorum, istinye'ye kadar dayandım ama yeniköy'e yürüyemedim. düşünün artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkmm -- 24 Aralık 2011; 17:36:00 >

• İstanbul maltepe carrefour dan istanbul pendiğe yürüdüm :
  • Mecidiyeköy'den Rumelihisarüstü'ne kadar yürümüştüm. Çok iddialı değilim.
  • Beylikdüzü Migros bilirsiniz ordan başlatık temmuzda Mimarobaya kadar :D mimarobayı bılmeyenler için büyükçekmeceden sonra yürüdük öle hatta yol üzerindeki mezarlıkta el yüz yıkadık falan
  • bursa görükle göçmen konutlarından görükle belediye mezarlığına kadar km olarak hesaplamadım ama gidiş 45 dk dönüşte o kadar
  • Köyde inek güderken o tepeden o tepeye rahat bir 20-25 km yürümüşümdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

quote:

Orijinalden alıntı: cheetaw

Yürümeyi baya seviyorum.Sağlıkmış,zayıflamakmış değil derdim.Benim gibi başka insanlarda var mı merak ettim? Hayır birde yürüyoruz diye adımız cimriye çıkıyor paraya kıyamıyorsun diye.. gelde anlat!!! Ankarayı bilenler bilir.. Bir seferinde hava hafif puslu tam benlik Rüzgarlıdan- Aştiye kadar yürümüşüm yaklaşık 10-15 km var herhalde..Öyle kolay kolayda yorulmam hani.. Daha çok varda böyle anı bu sadece biri işte.. Bakalım sizde neler var?

5-6 km yol hocam orası,sen baya yorulmuşsun anlaşılan 10-15 dediğine göre

Üstad öyle dememin sebebi direk konya yoluna çıkıp yürümedim..Rüzgarlı-ulus-sıhhıye-kızılay-maltepe-beşevler-emek-aşti... O şekil geldim yani yanlışım varsa düzelt vardır ama 10 km...

• hoşdereden aydınlıkevlere kadar
    (ankara)
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkmm

eminönünden istinye'ye kadar yürümüştüm. bebeğe kadar arkadaşlarla geldik, bebekten sonrasını tek başıma yürüdüm. çok eğlenceliydi ama bi daha yemedi

edit:

yeniköyde oturuyorum, istinye'ye kadar dayandım ama yeniköy'e yürüyemedim. düşünün artık

Sizin en azından sahiliniz var,sahilde gezen kızlar var,her bakımdan manzara var yani hocam.. Ya biz ne yapalım beton,egsoz sesi vs.başka birşey yok..Şanslısınız yine...

• Karşıyaka Bostanlı 3-4 kere gittik tahminimce toplam 8-9 km falan yapıyor.Ben öyle abartmadım
  • erenköy-kalamış-erenköy
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.