Şimdi Ara

En uzun yürüyüşünüz? Nerden-nereye,ne kadar yürüdünüz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
0
Favori
5.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Duz yol da degil.yer yer 1200 metreye yakin yukselme ve inme.
    Doga yuruyusunde tabiki.her hafta bu kadar rahat yuruyorum.yormuyor bile
  • Geçen yaz bisiklet ile arkadaşlarla Adana'dan Mersine gitmiştik
  • cebeciden - batıkent'e yürümüştüm. Gece 1:30 - 2 de yolculuk başladı 6 civarı evdeydim.

Birde Antalyada Alanya' dan Gazipaşa ' ya Yürümüştük. O baya uzun sürmüştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 24 Aralık 2011; 1:02:34 >
  • Arkadaşla Fatih-Vatandan başladık. Fevzi paşaya çıkıp yemek yedik, oradan vurdurduk eminönüye. Gine durmadık, eminönüyü dört döndük. Ama sonraki 2 gün kendimize gelemedik.
  • Okul gezisinde 17 km yürümüstük

Onun dısında yürümeyi severim
    Kafadar bi arkadasım vardı
    Onlada dışarı çıktığımızda genelde sohbet ederek yürürüz 20 km i kafadan sileriz yani

Sözün özü yürümeyi severim boş günüm olsun 7-8 saat dolasabilirim
  • Kadıköy'den Samandıra'ya bisikletle gitmiştik arkadaşla, dönüşte Maltepe'de benim bisikletin lastiği patladı Maltepe'den Kadıköy'e elimde bisikletle gelmiştim akşam 11 gibi anca evde oldum tabi arkadaşı önceden haber verip geri para getirsin diye göndermiştim ama gelmemişti
    En uzun bisiklet maceram ise Kalamış'tan sahile inip Pendik'e kadar yardırmıştım, dönüşte de çok çok az pedal çevirerek neredeyse hiç yorulmadan geri gelmiştim.
  • 30 km yürüdük arkadaşlarlan
  • 35 km yürümüştük mecburiyetten üstelik elimizde motorla.
  • Şişli'den Beyazıt'a.
  • 19 Mayıs Stadyumundan Keçiörene kadar
  • geçen bakkala kadar gittim 20 metre ötede çok zevkliydi yolda birileri selam verdi bende arkama bakmadan uzaklaştım
  • ben 5kmyi geçmemişimdir ve şuan kendime en kısa zamanda 10+ km yürüme planı hazırlıyorum
  • Kaç km.dir bilmiyorum ama Ankara'da Altındağ belediyesi nikah salonunun önünden Dikmen'deki Sokullu Caddesi'nin sununa kadar yürümüştüm Sürekli yokuş çıkıyorsun bir de. 1.5 saat civarı sürmüştü.
  • Üsküdar İskelesi ordan Beşiktaş , Taksim , İstiklalden aşağı Karaköy oradan Eminönü

Deniz yolunu saymazsak kac km yapar ?
  • Daha dün köpeğimin aşısını yaptırmaya veterinere arkadaşla yürùdüm 15km falan gidiş dönüş tahmini 15km ama genelde köpeğimle çok uzun bazen kısa yürüyüşler yaparım:)
  • Kartal'dan üsküdar'a cüzdanı düşürmüşüm de
  • Merkezden misland'a kadar yürüdüm kaç km bilmem ama 15 vardır diyorum.
  • Or-An Sitesinden Ulus'a
    Bir de Kızılay'dan Yenimahalle metro durağına yürümüştüm.Yürümüştük.
    Ankara.
  • kaç km bilmem tam olarak ama 4+6+3+2 saat sürmüştü bi zirve. 4 saat kamp alanına yürüdük, 6saatte zirveye tırmandık 10dakka mola sonra 3 kampa saatte iniş. sonra 2 saatte kamp yerinden dağ evine iniş.

başka bi dağ 14 saat sürdü zirvesi o da iyiydi

trekkingler de filan 7 saat yürüyoruz en az. bi de meşhur bi aladağlar kampı var orda herhalde 1 hafta boyunca günde 8 10 saat filan yürüyoruz
  • kadiköyden bostancıya yürümüşlüğüm var bir defa.Daha da yürümem arkadaş zorda kalmadıkça
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.