Şimdi Ara

En uyuz olduğunuz şeyler (KO)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
0
Favori
6.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2-Disconnect from server
    3-Bi yaratık üzerine yoğunlaşmışken başak bir yaratık tarafından öldürülmek.(Örn:Troll keserken Uruk Blade tarafından öldürülmek)
    4-Harika bi party bulduktan sonra daha iyi bir arkadaş geldiği için partyden atılmak.
    5-Civcivlerin çok konuşması..dırdırdır aman bütün kendini beğenmiş civcivlere
    6-Testerların KE oynarken benim hala KO oynamam.
    7-Forum okurken ölmek genelde hep olur.
    8-Aradığım itemın çıkması fakat partyde başka birine gitmesi.

Benim en çok uyuz olduğum şeyler bunlar ya siziin

• ABİ NE DEDİYSEN AYNISI BENDE VAR HELE HELE EN SEVDİĞİM İTEMİN BAŞKASINA GİTMESİ EN SEVMEDİĞİM ŞEYLERDEN BİRİ Bİ DE O Bİ CANAVARA DALARKEN DİERİ TARAFONDAN ÖLMEK AYRICA LAG DA EN SEVMEDİĞİM ŞEY ADAMA BÜTÜN BÜYÜLERİ GÖNDERİYOM ADAMDA TIK YOK AMA Bİ SÜRE SONRA RE SPAWN POİNT DİYE Bİ YAZI ÇIKIYO HİÇ SEVMEM ONU YA

• tumunac sana katılıyorumhele daha çok gülücük te en iyi smileler bekleyince çıkıyo
  • Ne Yazdıysan Aynısı Ama Civcivlerin Konuşması Pek Değil
  • bir kişinin ayanı kafama sürmesi
  • Hee Aynen Ama Ben Şimdi Cypherda Oynuyorum Level 33 Assasinim Var.Biraz Townda Gezeyim Her Town GEzişimde 10 Kişi Swift İstiyodur Bende Kıllığına Yazıyorum..''10k''
  • quote:

Orijinalinden alıntı: KnighTShooteR

Hee Aynen Ama Ben Şimdi Cypherda Oynuyorum Level 33 Assasinim Var.Biraz Townda Gezeyim Her Town GEzişimde 10 Kişi Swift İstiyodur Bende Kıllığına Yazıyorum..''10k''

e sen kıllığına yazıyosun.bizim partyde bi adam vardı.swift istedim 10k.sen party içindekilere hiç parayla swift verirmisin ya?

• quote:

Orijinalinden alıntı: KnighTShooteR

Hee Aynen Ama Ben Şimdi Cypherda Oynuyorum Level 33 Assasinim Var.Biraz Townda Gezeyim Her Town GEzişimde 10 Kişi Swift İstiyodur Bende Kıllığına Yazıyorum..''10k''
    Private kapat o zaman 10 k flln deme abi iki paralık ediyorsun Türkleri...Beni de bu uyuz ediyor...Partye para isteyen şerefsizler

• şu an bile çok sinirliyim dc oluyom servera giremiym town a basınca dc oluyom eslant a giderken moradona giderken canavar keserken yani oyunun tamamında dc oluyom

• Japon serverına başladım hiç dc olmuyom

başlamayı düşünen var sa link i veririm
  • tumanac dediklerinin aynısına bende sinir oluyorum aga hele şu serverdisconnect ve 10061 e
  • beyler herhangi bir link verebilecek olan var mı knight empire için.bi ara vardı ama ben yükleyene kadar kaldırılmış.
  • belirtmek istedim bende üsttekilerin dışında
    1.Küfür
    2.Küfür
    3.Küfür
    4.ks
    5.Küfür
    6.too many characters login.
    7.Yine küfür
    8.Party plz
    9.Swift plz
    10.Buff plz
    BU ARADA BEN MAGE İM.
    daha devam ederim ama yeter....

bi tane daha aklıma geldi en sevdiğim bu;
    Pelerin plz bi screenshot alıp vericem abi.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amitabh -- 11 Ağustos 2005, 22:00:54 >

• LAGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG...
  • aoe golem partisinde sadece chitinleri toplayın diye kıçını yırtmana rağmen gerizekalıların potları alması !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lizardking -- 12 Ağustos 2005, 3:31:58 >
  • quote:

Orijinalinden alıntı: JEE

şu an bile çok sinirliyim dc oluyom servera giremiym town a basınca dc oluyom eslant a giderken moradona giderken canavar keserken yani oyunun tamamında dc oluyom

abı senın oyunun adı dc onlıne olsun

• +1
    quote:

Orijinalinden alıntı: lizardking

aoe golem partisinde sadece chitinleri toplayın diye kıçını yırtmana rağmen gerizekalıların potları alması !!!

bunun yanında
    10061
    buff pls
    tp pls
    swift pls
    dc
    go lure man(en uyuz olduğum şeylerden swift yok buff yok adam bunu yazıo)
    lure yi getirip town çektikten sonra teleport etmemeleri
    küfür
    ks(hele bide benim lureyi çaldılarsa eyvah)
    para istemeleri
    bazı bufferların buff vermemeleri
    roguelerin savaşta swift atmamaları
    apos deru gibi melee prtylerde healerların yaptığı işler yüzünden ölmek
    birisi gelince prtyden atılmak
    trade atmaları
    invidual battle atmaları
    lag
    prty bug
    bazı yaratıkların aniden dalmaları
    bişey keserken başka yaratık tarafından kesilmek
    sadece slm yazanalara uyuz olurum slm yazıo a.s diom gerisi yok
    pelerinlilerin çok kasıntı olmaları
    türklerin noob kelimesini kullanmaları

• özelden gelen malca mesajlar
  • benım sınır kaptıgım olayda dk keserken dkye tum buyulerımı atarım yanı kesın olecek ama bırden kosup gelıp bana vurması olayına gıcık kaparım onun yuzunden oyunu bırakcaktım yaw
  • oyun içerigi diilde

Dışarda

intenrt cafede 13-15 yasındaki cocukların login server failed hatası verince Cafe Sahibine "Abi Kınayt Acılmıyo"

+

Oyun içinde aynı şahıs ve arkadasalrının oyunu katletmesi

"Sivit ver"
    "Olm Hepi partye Girdim"
    "Niye Takımdan attın"
    " Bufçu Buf ver"
    "Almazssan takıma kas(ks) yaparım"
    "Sen ateşcimin yoksa elektirik mi ?"
    "İskelet Öldürelimmi "?

vs..şimdilik aklıma gelenler bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkan. -- 13 Ağustos 2005, 14:02:27 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.