Şimdi Ara

en uygun tarife pttcell (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
25
Favori
35.212
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam referans falan karıştırmadan direk tarifeyi gösterdim buna geçebilir miyim dedim. Bu normalde biz ptt çalışanlarına özel ancak bu ay sonuna kadar geçişe açtılar dedi. Hiç itiraz etmeden kimliğimi istedi ve işlemlere başladı. Yani herhangi bir referans kodu vermedim. Ama neden bayilerde farklı uygulama var anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stranger3458 -- 21 Mayıs 2022; 2:31:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Referans için yardimci olabilecek var mı acaba?

• stranger3458 kullanıcısına yanıt
    Büyük PTT merkezine mi başvurdunuz?
    Birde bimcell geçebiliyor mu acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aslında şartlarda açık açık yazmışlar..referans durumunu, iptal durumları vs.. diye, yani sadece tarifeye geçmek değil mesele...taahhüt şartları da bu şekildeyse, yani ref olmadığı için indirim sistemde bi şekilde iptal olursa, caysak bile cezayı alırlar her türlü..

http://www.pttcell.com.tr/faturali-tarifeler/pttcell-ailem-mini-tarifesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 21 Mayıs 2022; 10:31:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz önce PTT merkezine gittim sordum. PTT çalışan referansı olmadan yapamıyorlar. Her PTT çalışanının 5 kişiye referans olma hakkı varmış. 1 kişilik referans hakkı vardı bana yardımcı olacaktı görevli ama benimle birlikte ailemi de geçireğim için o kadar referans kodum yok dedi.

Referanssızda alıyorlar ama her paketin üzerine yaklaşık 10 TL ekleniyor.

Bu arada bu tarifelerde Haziran ayında zam gelecekmiş, bunu unutmayın.

Yakında zam gelen bir kaç tarife gösterdi. Yaklaşık %50 zam gelmiş. Bu tarifelere de o civarda zam gelebilir.

• forumix kullanıcısına yanıt

Bari siz geçseydiniz kendinizi kurtarırdınız :D Haziran'dan önce bu tarifelere geçebilirsek sonra taahhüt verip 12 ay boyunca bu fiyatlarla kullanabiliyoruz yani? Taahhüt verme olayı nasıl oluyor SMS yoluyla mı? Bir de PTTCell'e geçmek için kimlik fotokopisi vs. istiyorlar mı? Pazartesi günü bende gidip şansımı deneyeyim bari.Referans olmasa bile taahhüt verebiliyoruz heralde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRAK3NN -- 21 Mayıs 2022; 11:30:42 >
  • KRAK3NN kullanıcısına yanıt
    Kimliğin aslını istiyorlar.
    Taahhüt için SOZ yazıp 1788 di sanırım mesaj atıyorsunuz ve gelen mesajı EVET yazıp tekrar SMS le cevap verip onaylıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumix -- 21 Mayıs 2022; 11:33:9 >
  • Nasıl karmaşık işse. Kimi yerde geçiriyorlar kimi yerde geçirmiyorlar. Ne saçma hikaye yaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Numara taşımak şartmı acaba,faturasız pttcellden gecebilirmiyiz

Normal ptt şubesinden yaptım hocam. Bimcell den geçiliyor mu bilmiyorum.

• stranger3458 kullanıcısına yanıt

Geçer bimcell - > pttcell - > bimcell yaptım

• vodafone taahütüm haziran son ay.

olursa taşırım buna..

• Bimcell 20 GB tarife kullanıyorum 50 TL ve yine ailem hep bimcell ancak şu 50 TL için telsiz nedeniyle 60 TL yüklemek zorunda olmam ( çünkü ara yüklemeler yok) ve yaşlıların tarife aşarak kalan TL’nin bitmesi sinir bozucu. Acaba kar ediyoruz derken her ay 6 7 TL fazla mı veriyoruz demeye başladım. Faturalı olarak taşıyıp kafa rahat mı olsa. Haftalık sil süpür var sanırım Telekom altyapısı olduğu için.

• Şuan PTT Ailem tarifelerine ulaşılamıyor siteden,hata veriyor.Bitti mi ne oldu ki? :(

Pttcell | Faturalı Tarifeler

• KRAK3NN kullanıcısına yanıt

Müşteri Alımına Kapatılan Tarifeler kısmında görünüyor artık aile tarifesi sanıyorum bitti ...

• Bu kampanya şayet artık yeni üyelik alımına kapandıysa, şu anda en uygun fiyatlı olarak 18 GB internet veren Vestelcell tarifelerine geçiş sağlayabilirsiniz. Forumda konusu var.
    https://www.vestelcell.com.tr/tarifeler?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 23 Mayıs 2022; 10:15:44 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yeni hat alım fiyatı kaç lira acaba PTTCELL’de, alan oldumu aranızda?

• Eric Cartman. kullanıcısına yanıt

Sözleşmeler yenilenmiş

37tl ptt çalısanı isen 44tl çalışan değilsen

• Hattımı taşımak için sabah Gaziantep’te ptt şubesine gittim ilgilenen kişi ptt de çalışanlar ve yakınları için dedi geçiş yapamazsınız dedi. Geçen kişiler olduğunu söyledim bölge yetkilisini aradı o da aynısını söyledi geçişimi yapmadılar.

• Manyetizma kullanıcısına yanıt
    Valla bilmem ki hocam, öyle diyorlar ama geçebilen yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.