Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (846. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: corollam54 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.180
Cevap
903
Favori
3.030.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

0,98 devam ediyor mu? Halihazırda ödediğim bir konut kredisi var. 4 senedir ödüyorum ve daha 6 senesi var. Hiçbir ödemem gecikmedi, bankada bir problem gözükmüyor.

2. Krediyi verirler mi 0,98 ile?
  • Geçen yıl konut kredisi kullanmıştım. konut,dask ve hayat sigortası yapıldı yenileme dönemi geldi. Halk sigorta iptal edilemez diyor. Dask harici mecburi değil bildiğim kadarı ile diğerlerini nasıl iptal ettirebilirim.
  • Command.com kullanıcısına yanıt
    Ziraat bankasına gittim bugün 0.98 devam ediyor. Diğerlerini bilmiyorum.
  • kampanya sonlanmayacak deniyor. Sanırım birkaç ay devam edecek. Sonrasında faizlerde hükümet baskı kurarsa artmayadabilir. Çünkü inşaat sektörü ekonominin dinamosu. Yüksek faizle konut piyasası durgunluğa girerse bundan herkes zarar görür.
  • Vakıfbank konut kredisi faizini artırdı. Ziraat Halk 0,98devam
  • Eger tum bankalar faizi dusurmezse 0.98 kalmasi imkansiz ilerde merkez bankasi faiz dusurmezse 0.98 kalmasi pek mumkun degil

Gelecegimizi pek parlak gormuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marto1 -- 27 Haziran 2018; 9:5:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi çekmeden kiradan kurtulmak ve-veya ev , araba almak isteyenlere danışmanlık yapabilirim.
  • Katilim bankalari tekrar kar oranini dusurecekmis ama bir kac ay sonra olabilirmis.

• 0,98 Halk ve Ziraat te devam ediyor
  • Ziraat bankasi’nda ara odeme yapan oldu mu?

Taksit sayisini mi dusuruyorlar yoksa taksit tutarini mi?

(Bugun bankadaki arkadas “taksitiniz 2binse 4bin yatirinca 2 taksitiniz silinir ve yuzde 2 de ceza odersiniz” gibi fantastik birsey soyledi de.) bu arada ziraat bankasinda ekranlar sadece odeme gununuzde aciliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PCkopat065 -- 28 Haziran 2018; 13:6:43 >
  • PCkopat065 kullanıcısına yanıt
    Ara ödeme ancak bankadan yapılıyor. Yaparsanız konut kredisinde yüzde 2 ceza alırlar ör: 4000 + 80 lira alırlar ve anapara borcundan 4000 Tl düşerler. Yani 100.000 lira ana para borcunuz var 48 ay kalmış ara ödeme 4000 yaptınız. 96.000 lira üzerinden tekrar 48 ay vade hesaplanır ödemeye devam edersiniz. eski ödediğinizden daha düşük ödersiniz yaptığınız ödemeye bağlı olarak. Taksit sayısında azalma olmaz.
  • elmariacci kullanıcısına yanıt
    Bu tam olarak ne demek oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: delvirina

Vakıfbank konut kredisi faizini artırdı. Ziraat Halk 0,98devam
    Şekerbank 60 aya kadar 0.98'den devam ediyor.

Eylül'e kadar devam ederse Halkbank 3 ay ertelemeli çekmeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: halil_41

Şekerbank 60 aya kadar 0.98'den devam ediyor.

Eylül'e kadar devam ederse Halkbank 3 ay ertelemeli çekmeyi düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Eylül'e kadar cok zor bence. Şekerbank sitesinde 1.86 gözüküyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weezer -- 28 Haziran 2018; 18:49:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

Eylül'e kadar cok zor bence. Şekerbank sitesinde 1.86 gözüküyor?

Alıntıları Göster
    Bekleyip göreceğiz

https://www.sekerbank.com.tr/bireysel/kampanyalar/kredi_kampanyalari/indirimli-konut-kredisi

60 aya kadar 0.98 devam ediyor.

• Pazartesi 0.98 oranı artık sona eriyor. Haberleri biraz araştırırsanız görebilirsiniz. Ben ev bulamadığımdan yakalayamadım, eski oranlarla da almak imkansiz gibi benim için...

• Beyler pazartesi son gun bakin acele edin basvurun pazartesi 1.20 opcak diyo haberler

• quote:

Orijinalden alıntı: marto1

Beyler pazartesi son gun bakin acele edin basvurun pazartesi 1.20 opcak diyo haberler
    Kaynak?

• hocam bunun için çok kaynağa da gerek yok. Bu bir seçim yatırımıydı piyasaların biraz rahatlaması için çıkartılmış geçici bir olaydı. Bu pazartesi olmaz haftaya pazartesi olur. Bu şekilde sürdürülmesi çok zor. Almayı düşünen arkadaşlar biran önce almalı. Tabi kendi tahminim.
  • slmglsm S kullanıcısına yanıt
    Taksit sayisini dusurmek istiyoruz biz :/ cogu banka yapiyor ama bakalim nasil olacak ziraat’te. Eyv hocam

• 
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.