Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (837. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
31.290
Cevap
907
Favori
3.046.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BackConnect

Ben de 4 ay önce kredi kullandım. 1,13'den.
    Yapılandırma ile ilgili takipteyim.
    Aynı durumdayız hocam eğer yapılandırma olursa yaklaşık 40 bin tl az ödemiş olacağım
  • Aynı bankadan çekilen kredilerde yapılandırmak zorundalar diye düşünüyordum ama ona da yok diyorlarmış herhalde.
  • Ben az önce sordum vakıf a tam netlesmedi dedi ziraat de 1.09 filan dedi yapilandirmaya ama ilerisi için nasıl olur bilmiyorum dedi . Bence toplu halde çimer ve biner e yazalım . Yani 10. Ay ile 5. Ay arasında kim kredi çekti ise mağdur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bimere yazalım arkadaşlar.0,98 den yapılandırma isteyelim.Biraz önce vakıfbank ile görüştüm tebliğ gelmesini bekliyoruz şu an netleşmedi ama yapılandırma olmayabilir dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsanea_06 -- 11 Mayıs 2018; 9:42:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

Bimere yazalım arkadaşlar.0,98 den yapılandırma isteyelim.Biraz önce vakıfbank ile görüştüm tebliğ gelmesini bekliyoruz şu an netleşmedi ama yapılandırma olmayabilir dedi.
    hem cimere hem bimer e yazdım bakalım 2017 yılı Ekim ve 2018 Mayıs arasında konut kredisi kullanan epey insan vardır yarısı yazsa ses getirir şu seçim sürecinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

Bimere yazalım arkadaşlar.0,98 den yapılandırma isteyelim.Biraz önce vakıfbank ile görüştüm tebliğ gelmesini bekliyoruz şu an netleşmedi ama yapılandırma olmayabilir dedi.
    Önümüzdeki hafta Bimer/Cimer yazalım arkadaşlar.
  • "Ziraat Bankasından konut alımı için 05.04.2018 tarihinde 170.000 tl konut kredisi kullandım. Kredi faiz oranı 1.15 idi ancak bugün itibariyle aynı oran 0,98 'e düşürüldü, sadece bir ay gibi bir sürede yaklaşık 24.000tl zararım oldu, bu kapsamda ziraat bankasının aynı faiz oranıyla (0,98) yapılandırma yaparak mağduriyetimizi gidermesini istiyorum. Teşekkür ederim." şeklindeki yazımı BİMER,CİMER ve Ziraat bankası iletişim formu kısmındaki talep bölümüne yazarak ilettim, sesimizin duyulması için yüksek faiz oranından kredi kullanan tüm arkadaşlar bu şekilde yazalım, iyi günler..
  • quote:

Ben de 4 ay önce kredi kullandım. 1,13'den.
    Yapılandırma ile ilgili takipteyim.
    Mart ziraat 1.13 çektik takipteyim dün yetkiliye görüştüm ziratten bize henüz bilgi gelmedi dedi...şu an xiraatin sitesinde oran 0.98 e düştü oran...

• Nisan'da ev aldık 1 ay sonra tapu harcı ve kredi faiz oranı düştü böyle şansızlık olur mu :D

Tapu harcı neysede kredi için inş geriye dönük yapılandırma olur.

Eğer olmaz ise büyük haksızlık olur sonuçta yapılandırma faiz düştüğünde oluyor. Şu tarihten filan geçerli gibi açıklamalar saçma

• ziraat bankasını arayıp sordum, yapılandırma da geçerli olmadığını söylediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: fr33b7y

ziraat bankasını arayıp sordum, yapılandırma da geçerli olmadığını söylediler.
    Ben de az önce ziraati aradım yapılandırma olabileceği ile ilgili bilgi geldiğini söyledi bana yetkili önümüzdeki hafta netleşir zaten olması lazım haksızlık olur...

• ARKADAŞLAR BİMERE CİMERE KREDİ ALDIĞINIZ BANKANIN İLETİŞİM FORMUNA TALEBİNİZİ İLETİN 21. YY DA ARTIK SES ÇIKARMAYINCA HİÇBİR DÜZELTME OLMUYOR SESİMİZ DUYULURSA GÜZEL BİR ORANLA YAPILANDIRMA GELİR..
  • Kredi çeken herkes bimer cimer e yazsın lütfen ben yazdım herkes yazsın
  • wolwoxlesss W kullanıcısına yanıt
    Halk bankası yapılandırma yok dedi.

• 2 gün farkla hem tapudan hem kredi oranından zarar ettim bende. Çarşamba işlemleri hallettik cumartesi günü açıklama yapıldı.

Halktan 1.16 ile çektim bende aradım yapılandırma yok denildi peki krediyi ziraat vakıf yada şekere taşısak yapılandırma olur mu bunu soran var mı? Arazideyim dolaşamadım bankaları

• quote:

Orijinalden alıntı: ayvalıkk

Az önce ziraatten bir yetkili ile görüştüm yarın netleşçek dedi...
    olmayacak dostum. Keşke olsa.
  • yapılandırma olmayacak elde kalan sıfır konutların satılması için indirilen faiz oranı bankalar kârından feragat etti. önceden yüksek kârla sattığı krediyi yapilandirmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cayma hakkı durumunuzu kontrol edin bence

• quote:

Merhaba,
    Ne kadar kredi çektiğinizi bilmiyorum ama örneğin, 100.000 civarı çektiyseniz kabaca 15-20 bin lira faz vardır daha. Havadan fazi ödemek yerine kapatmak mantıklı.
    Ödeme planınıza bakın.
    Kalan faizleri toplayın, belli olur ne kadar faiz ödeyeceğiniz.

https://www.hesapkurdu.com/ihtiyac-kredisi/h/kredi-erken-kapama-ara-odeme-hesaplama

şu linkten de hesaplanabiliyor.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim .

Evet , faiz ödemekten kurtuluyorum . Ama öte yandan parayı vadeli hesaba yatırsam , daha fazla getirisi oluyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: Berev

2 gün farkla hem tapudan hem kredi oranından zarar ettim bende. Çarşamba işlemleri hallettik cumartesi günü açıklama yapıldı.

Halktan 1.16 ile çektim bende aradım yapılandırma yok denildi peki krediyi ziraat vakıf yada şekere taşısak yapılandırma olur mu bunu soran var mı? Arazideyim dolaşamadım bankaları
    hocam şu 14 gün içerisinde cayma hakkı varya o aklıma geldi, acaba bu konuda cayma hakkını kullansanız nasıl bir durum çıkar ortaya. Normalde tüketici çekmiş olsaydınız parayı toplayıp iade edince cayma hakkından yararlanabiliyordunuz. Bunda bir başka bankaya gidilse ben bu bankadan cektiğim krediden cayma hakkımı kullanıyorum burdan çekeceğim diye devir edilebilirmi. Normalde üzerinden 15 gün geçmiş olsa yapılandırma olur fakat 14 gün içerisinde olduğu için böyle birsey olabilir mi? Sadece düz mantık yürütüyorum.

• 
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.