Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (710. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.281
Cevap
907
Favori
3.046.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Emsal degeri ne cikti belediyede? 68bine ev olmayacagi cok acik. Arttirabiliyorsaniz arttirin derim. 68m2 evin arsa degeri haric maliyeti 68bin tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son gelişmeler faiz oranlarına etkisi ne olur?

• bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    Tabiki yükselir, yakın zamanda kredi çekecekler yarın bankalardan sistemden sorgulatmak suretiyle oran alsınlar. O oranın belirli bir süre geçerliliği olacaktır sorgulatan kişi açısından. Ortalık bu sefer fena karışacak gibi. Pelikan dosyasındakiler kısmen bile doğru ise anlaşamazlar.

• Kredi faizleri düşeceğine yükseliyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 5 Mayıs 2016; 12:11:52 >
  • Arkadaşlar hayat sigortası yaptırdım konut kredisi için ama 12 aya kredi kartına taksit yaparsak 311 tl taksidi olacak dendi bende illk başta kredi taksitleriyle ağır gelir diye hesaptan kredi hesabından çekilsin dedim sonra pişman oldum çünkü 108 ay ayda 42 tl 9 yıllık prim bedeli 4544 tl 12 ay kredi kartına taksit olsaydı 3732 tl olacaktı şimdi ödeme şeklini değiştirmek istiyorum kabul etmiyorlar bu şekilde 812 tl fazla param gidecek banka finansbank sigorta şirketi cigna finans bu konuda ne yapabilirim

• Arkadaşlar ben bugün sabah ilk iş bankaları dolaştım ve en mantıklı teklifi veren ICBC den başvurumu yaptım.
    Memleket karışıyor gittikce, oranlar hemen düşmeyecek sanırım.

Allah hepimizin işini rast getirsin.

120 ay 1,05 oran
    % 0,5 masraf
    510 ekspertiz
    190 ipotek
  • 66 yozgat 6 kullanıcısına yanıt
    Kaç senelik sigorta yaptırdın. Misal 10 senelik. Ara sigorta şirketini 9 seneliği iptal ettir. Paranı geri yatırsınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sero36

Arkadaşlar ben bugün sabah ilk iş bankaları dolaştım ve en mantıklı teklifi veren ICBC den başvurumu yaptım.
    Memleket karışıyor gittikce, oranlar hemen düşmeyecek sanırım.

Allah hepimizin işini rast getirsin.

120 ay 1,05 oran
    % 0,5 masraf
    510 ekspertiz
    190 ipotek

Gayet iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogormek

Emsal degeri ne cikti belediyede? 68bine ev olmayacagi cok acik. Arttirabiliyorsaniz arttirin derim. 68m2 evin arsa degeri haric maliyeti 68bin tl.

öncelikle cevabınız için tesekkurler. emsal değeri 45000 tl çıktı belediyede onun için zaten hem aldığım krediden hem de ondan az olmasın diye 70000 tl gösterdim. kararsız kaldım açıkçası yukseltme konusunda.
  • harley20 H kullanıcısına yanıt
    Evi kaca aldiniz peki?

• Merhaba konut kredisi çekeceğiz. 120.000 tl çekip 120 ay vade yaptıracağız. Vakifbank, icbc ve kuveytturk arasında kaldık. Dosya masrafları dahil, 10 yıl hayat sigortası da olacak şekilde en düşük faizli nereden alabiliriz. İCBC dosya masraflarıyla filan 1.42 yi buluyor diyorlar üstelik hayat sigortası içinde değilmiş sanırım en uygun vakifbank mı? Çok anlamıyoruz bugün işlerden hangisinden alalım?

• 6 mayıs günü iş bankasına sordum 120 aya kadar 1.08 dedi hayat sigiortasını yaptırırsanız yaptırmassanız 1.11 dedi masraflarda 2000 tl yi buluyor dedi.internet sitelerindeki oranlar çok daha yüksek .
  • quote:

Orijinalden alıntı: afutku

Oranların 1.00 in altini gördü göreceğini düşünüyorum şartlar bunu gerektiriyor...

ney ney şartlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

quote:

Oranların 1.00 in altini gördü göreceğini düşünüyorum şartlar bunu gerektiriyor...

ney ney şartlar mı?

Her şeyin altında bir şey arıyorsunuz? Arkadaşın yazdığı tarihe bir bakın bakalım ne zaman yazmış bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seeder

quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

quote:

ney ney şartlar mı?

Her şeyin altında bir şey arıyorsunuz? Arkadaşın yazdığı tarihe bir bakın bakalım ne zaman yazmış bunu?

29 nisan 2016'da yazmış 9 gün önce istikrarlı bir ülke için olacak şey degil

• kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Arkadaş orada ne yazmışta siz bunları yazıyorsunuz ben onu anlayamadım?
  • bugün bir tanıdığım kuveytturk ten almış 100.000 tl 120 ay vadeli ayrıca ilk 48 ay da ekstradan 10 yıllık hayat sigortasının parasını ödeyecek. Kısaca ilk 2 yıl 1700 küsür sonra 1500 küsür ödeyecekmiş. 1.10 dan almış. İcbc ve vakıfbank ta ek masraflar varmış en uygun kuveytturk gelmiş. Kuveytturk e 3 tane fatura getirirsen %0.2 düşüyorlarmış direk.
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Kuveyttürk de yeniden yapılandırma yapamıyorsunuz, faiz oranı değil kar payı ile çalışıyorlar. Bunuda değerlendirin bence.

kolay gelsin
  • 500.000TL Kredi 120 Ay Vade için :

İşbankası 1.08 + %0,5 Dosya Masrafı
    Vakıfbank 1.09 + Dosya Masrafı Yok

Antalyada aldığım fiyatlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 12 Mayıs 2016; 7:26:09 >
  • 150.000,00TL kredi çekmek istiyorum 60 Ay vadeli.
    İşyerim dolayısı ile hemen hemen bütün bankalar ile çalışıyorum.
    Hepsinden oran ve geri ödeme planı çıkarttıracağım.
    İlerleyen günlerde paylaşırım.

Eşim memur, memurlara özel oranlar belirleyen bankalar olur ise bilgilendirmenizi rica ederim.
  • 
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.