Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil
5 sn
31.265
Cevap
907
Favori
3.043.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar yapilan hayat sigortasini diyelimki kredi cektikten bir gun sonra iptal edip paramizi geri alabir miyiz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ev sıfırsa da aynı durum geçerli olacak mı? Yani borcu yoktur kağıdı falan?
  • Teşekkürler..
  • Bende bugün Akbanktan kullandım 0.64 faiz... Aslında 0.63 bekledim ama indiremedim. Birde bugün son gündü halletmem gerekiyordu... Yarın tapudayız artık Allah herkese ev sahibi olmayı nasip etsin... Özellikle hiç olmayanlara....

Oranlar 0.65-0.64 aralığında daha fazla vermeyin derim...iyi geceler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosur32

Bende bugün Akbanktan kullandım 0.64 faiz... Aslında 0.63 bekledim ama indiremedim. Birde bugün son gündü halletmem gerekiyordu... Yarın tapudayız artık Allah herkese ev sahibi olmayı nasip etsin... Özellikle hiç olmayanlara....

allah utandırmasın darısı ihtiyacı olana
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozsevgec88

0.70 den 155000tl-84 ay geri ödemeli kredi kullanmış birisi olarak, yeniden yapılandırma için faizin kaça düşmesi gerekiyor? yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Hali hazirda kac taksit odediginize gore degisir. Yazarsaniz yardimci olabilirim

• quote:

Bende bugün Akbanktan kullandım 0.64 faiz... Aslında 0.63 bekledim ama indiremedim. Birde bugün son gündü halletmem gerekiyordu... Yarın tapudayız artık Allah herkese ev sahibi olmayı nasip etsin... Özellikle hiç olmayanlara....

Hayirli olsun kac ay cektiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: kambochian

quote:

0.70 den 155000tl-84 ay geri ödemeli kredi kullanmış birisi olarak, yeniden yapılandırma için faizin kaça düşmesi gerekiyor? yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Hali hazirda kac taksit odediginize gore degisir. Yazarsaniz yardimci olabilirim

Hocama banada bir fikir verebilirmisin..120 ay çektim 116 ayım kaldı 97000 bin çektim faiz oranım 0,78 den sence kaça düşerse yapılandırma benim için karlı olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

quote:

Orijinalden alıntı: kambochian

quote:

Hocama banada bir fikir verebilirmisin..120 ay çektim 116 ayım kaldı 97000 bin çektim faiz oranım 0,78 den sence kaça düşerse yapılandırma benim için karlı olur..

kalan ay fazla olmadığından dolayı 0.73 bile karlıdır. (157 TL)
    0.65'den yapılandırdığınızı düşünürsek ve paranın zaman değerini gözardı edersek toplam ödemeniz 5,751 TL azalır. (144,737==>138,985)

• quote:

Allah utandırmasın..En kısa zamanda bizlerde olur inşallah..
  • Arkadaşlar bir cevap lütfen. 120 vadeli 0.71 den konut kredisi çektim vakıfbaktan aylık ödeme 993 lira ilk taksit ödendi. Yapılandırma yapmanın bir süresi varmı? Yapılandırma yapmak için hangi oran avantajlı olur. 65 ve 66 oranları şu an için uygunmudur?
  • Arkadaşlar 0,82 den Teb den kredi almıştım. Ana para 63000 Faiz ile toplam 83000 Tl. 24 ayı ödedim. Şimdi yapılandırmayı düşündüm. Dün AKbank ile görüştüm 0,67 den yapılandırabileceğimi söyledi ama 48 ay için , %2 cezadan sonra hiç kar edemediğimi söyledi. Bana biraz saçma geldi açıkcası çünkü arada epey fark var 0,82 ile 0,67 arasında. Yorum yapabilirseniz sevinrirm
  • quote:

Orijinalden alıntı: salashtt Arkadaşlar 0,82 den Teb den kredi almıştım. Ana para 63000 Faiz ile toplam 83000 Tl. 24 ayı ödedim. Şimdi yapılandırmayı düşündüm. Dün AKbank ile görüştüm 0,67 den yapılandırabileceğimi söyledi ama 48 ay için , %2 cezadan sonra hiç kar edemediğimi söyledi. Bana biraz saçma geldi açıkcası çünkü arada epey fark var 0,82 ile 0,67 arasında. Yorum yapabilirseniz sevinrirm
    ilk kredi bilgilerini yazarmısın hocam.birde tebe gitsene yapılandırma için.herhangi bir masraf almıyor.0.73'de oran veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: april14

Arkadaşlar bir cevap lütfen. 120 vadeli 0.71 den konut kredisi çektim vakıfbaktan aylık ödeme 993 lira ilk taksit ödendi. Yapılandırma yapmanın bir süresi varmı? Yapılandırma yapmak için hangi oran avantajlı olur. 65 ve 66 oranları şu an için uygunmudur?

0.60 falan olursa 4000 lira civarı kar edersin öbür türlü 65-66'lı oranlar kar değil
  • Hocam Kredi aldığım şube ye telefonla sordum 0,79 dan yapılandırırız dedi ve bir kar olmadı tabiki. Kredi bilgilerim şu. Ana para olarak 63000 Tl aldım . 72 ay vadeli. 24 ay ödedim. 48 ay kaldı. TEB kredi kaptmak için ceza dahil 47.000 TL para istiyor yani bu borcu transfer edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircan_78

quote:

Orijinalden alıntı: april14

Arkadaşlar bir cevap lütfen. 120 vadeli 0.71 den konut kredisi çektim vakıfbaktan aylık ödeme 993 lira ilk taksit ödendi. Yapılandırma yapmanın bir süresi varmı? Yapılandırma yapmak için hangi oran avantajlı olur. 65 ve 66 oranları şu an için uygunmudur?

0.60 falan olursa 4000 lira civarı kar edersin öbür türlü 65-66'lı oranlar kar değil

Teşekkür ediyorum cevabın için. Umarım yıl sonuna kadar faiz oranları biraz daha düşer.
  • Ben de dün itibariyle krediyi kullandım.Tapu işlemleri de bitti.
    60 ay 70000 TL krediyi Garantiden %0,65 oran ve 5 yıllık hayat sigortası dahil 2000 TL de masraf olarak kullandık.Aylık ödeme 1413 TL oldu.
    Allah herkese ev sahibi olmasını nasip etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salashtt Hocam Kredi aldığım şube ye telefonla sordum 0,79 dan yapılandırırız dedi ve bir kar olmadı tabiki. Kredi bilgilerim şu. Ana para olarak 63000 Tl aldım . 72 ay vadeli. 24 ay ödedim. 48 ay kaldı. TEB kredi kaptmak için ceza dahil 47.000 TL para istiyor yani bu borcu transfer edeceğim.
    0.73 oran veriyorlar aslında tebde. akbanka geçmeniz bir kar ettirmeyecek size hocam.tebde de 0.73 den yapsanız 1100 lira gibi bir kar edersiniz.biraz daha bekleyin bence siz hocam.bir de şubenizi sıkıştırın.
  • Hocam Ziraat Bankasının hangi il hangi sube 0,73'ü veren.
    Benim Ankara hamamönü Ziraat subesi 0,76'dan asağı inmem diyorda.
  • 0.70 üstünde kesinlikle kredi kullanmayın,
  • 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.