Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (1240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mekatronikçi Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
31.296
Cevap
907
Favori
3.047.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
72. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 12381239124012411242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vakıfbank kazandıran tarife Masraf ve komisyon tutarı ile sağlık sigortasıniniptal edeyim. Mail mi atacaktık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konut kredisinde 3 ay erteleme olayı varmı şuanda.

• Mazhar0234 M kullanıcısına yanıt

evet mail sonra olumsuz cevap ile e devlete yazın

• freshwind F kullanıcısına yanıt

bildiğim kadarı ile yok

• Arkadaşlar,

Konut Kredisi Yıllık Yenilemeli Hayat Sigortasını, taksit tutarlarına pay ettirebiliyormuyuz ?

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt

Bizimkini vakıfbankta yıllık peşin aldılar 700 küsur

• quote:

Orijinalden alıntı: Mazhar0234

Bizimkini vakıfbankta yıllık peşin aldılar 700 küsur

Her sene kesilmesi yerine o yılın taksitlerine böldürmek daha mantıklı gibi. Biz ilk sene için 1.800 tl ödedik 14 sene var daha. :)

yaptıran vardı hocam bi ara yapabilirsiniz bence...

Öyle bi seçenek söylenmedi bize. 6 yıllık hayat sigortasini beraber alacaklar diye hesap yapmıştım ben. Senelik diyince hiç kurcalamadim:)

• 300 kredi çekiyorsun 10yıla 300 faiz çıkıyor aylık 5bin tl, ne olacak bu işin sonu. Yıl sonuna kadar indirim beklenmiyor diyorlar, konut fiyatlarıda heray %2 artıyor buna rağmen aklım almıyr. 8 yıl önce evin%90ına kredi çekip rahat rahat ödeyebildiğimi hatırlıyorum. O zamanlar hem ev fiyatları uygun hemde faizler düşüktü şimdi tam tersi. Nerde o günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshwind -- 8 Nisan 2021; 21:43:21 >
  • ekim 27 de 320.000 tl için 1.19 dan kredi çektim. 5017 tl yanılmıyorsam ödüyorum. hayat sigortası 10 yıllık 3500 tl ödedim vakıfbanktan çektim krediyi

ferdi kaza sigortası hariç tekrar yenilemeyeceğim birşey yapmadılar ama ferdi kaza sigortası adı altında ilk sene için 1200 tl soktular sağolsunlar. onun haricinde masraf adı altında 56 tl yanılmıyorsam ödemiştim.

• TurkishCoder kullanıcısına yanıt

Aynı zamanda aynı oranda aynı bankadan çekmişiz hocam bende 400 bin çektim 10 yıllık o sigortayı ilk yıl olduğu için ödedim iptal edicektim ama temsilcim yapılandırmada zorluk çıkartırlar deyip beni vazgeçirdi bende etmedim böyle kaldı..

• Twonokta kullanıcısına yanıt

hocam hayat ve konut harici ferdi kaza sağlık vs gibi sigortaları iptal edebilirsiniz ama dediğniz gibi yapılandırmada banka

konut ve hayat sigortası olsun istiyor...

bu arada size temsilciniz hangi sigortaları iptal etmeyin dedi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClockerTr28 -- 9 Nisan 2021; 15:44:46 >
  • ClockerTr28 C kullanıcısına yanıt

Hayat ve konut sigortasını evet zaten iptal edemiyoruz diğerleri içinde izin vermedi kredi kartı çıkarmıştı adıma onunda iptalini yaptırmadı kullanmadım bekliyor çekmecede..

• ekim 27 2020 tarihinde çektiğim kredime ait vakıfbank tüm masraflarım aşağıdadır arkadaşlar fikir acısından yazıyorum yaş 29. evi 390000 tl aldım. kullandığım kredi miktarı 320000 tl.

Konut sigortası: 255.51

DASK: 201.37

Kredi tahsis ücreti: 1600 tl

hayat sigortası 10 yıllık (yaş 29): 3018,37 tl

avantajlı işlem paketi ücreti (vakıfbank): 52,50 tl

tapu harcı: 15600 tl

döner sermaye tapu: 785 tl

ferdi kaza sigortası: 1200 tl

expertiz ücreti: 1050,34 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkishCoder -- 9 Nisan 2021; 16:55:24 >
  • Twonokta kullanıcısına yanıt

İzin vermedi derken iptal edebiliyorsunuz aslında,

Bu arada kredi kart iptali cok basit

Cuzdanimi kaybettim diceksiniz 9 a basarak kapanacak okadar.

• TurkishCoder kullanıcısına yanıt

Hocam bunların hangileri senelik yenileniyor hangileri bir seferlik biliyormusunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ClockerTr28

Hocam bunların hangileri senelik yenileniyor hangileri bir seferlik biliyormusunuz?

dask ve konut sigortası hariç hiçbiri yenilenmiyor normalde.

• 1.32den kredi çeken varmı, şuan kararsızım ama beklediğim herhafta fiyatlar 10-20 bin artıyor, 350k kredi çeksem bu faizle, bu artış hızıyla yinede kardayım. Ne olacak bu işin sonu. Yatırım amaçlı alacağım bu arada.

• freshwind F kullanıcısına yanıt

Kira çarpanın kaç?

• 
Sayfa: önceki 12381239124012411242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.