Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
31.180
Cevap
902
Favori
3.030.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 0.93 oran 60 ay icin ing bank izmir arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi şubeden ve ne kadar masrafla aldınız acaba?
  • Alsancak subesi ve 1500 lira masraf dedi bayan ben sordum sadece simdi isbankasina geldim oran 0.99 oran 60 ay verdiler yuksek yani bekleyin diyor herkes faiz oduyoruz bekleye bekleye

• Teşekkür ederim bilgilendirme için. Önümüzdeki hafta ben de çekeceğim. İng Bankın şartları iyimiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: meganers

quote:

Orijinalden alıntı: chako

Arkadaşlar benimde elimde 122000 tl var 170000 e ev alıcaz. yaklaşık bize 50000 tl lik bir kredi lazım. en uygun 5 yıl geri ödemeli hangi banka veriyor ve de devlet bankası olrak halkbankı düşünüyorduk. özel bankalardan hangilerini tavsiye edersiniz? son soru olarak ; bankada pazarlık yapıldığını söylemiş arkadaşlar.Yapılacaksa banka yönetimine yüzde kaç faiz ve masraf fiyatıyla gideyim ? (sonuçta benimde aklımda bir fikir olmalı bankaya karşı pazarlık yapabilmek için. ) çok acll bir durumdur arkadaşlar fikirlerinizi paylaşırsanız çok ama çok sevinirim.

Hocam 50.000 liralık krediye pazarlık yaparsanız bence sizi bankadan kovarlar:) Yani çok yüksek bir meblağ değil zaten kısa vadede size çok uygun faiz oranları verirler çok birşey kazandırmazsınız bankaya dolayısıyla çok zorlamayın şu an faizler 1in altına indi ki 60 aya kadar öderseniz 0.94lere alabilirsiniz netten araştırın yıllık maliyetlerine dikkat edin ve giderlere

kısmen yanlış bir öneri.ben de 50000 tl halkbankasından cekmıstım masraflar ve faiz oranında pazarlık yaptımve indirim yaptılar.o andada zaten sistemden merkeze girdiler anında onay verildi.yeter ki banka geçmişiniz parlak olsun.ama diğer türlü bırakın pazarlığı almaya uğraşıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur1706

0.93 oran 60 ay icin ing bank izmir arkadaslar

benımde baktıgım aynı ing bank mıdır anlamadım.faizleri çok yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 26 Temmuz 2012; 17:00:54 >
  • quote:

0.93 oran 60 ay icin ing bank izmir arkadaslar

ING bank 120 ay için maksimum 0.99'a indi 60 ay için bu oranı vermeleri tuhaf, kaçırma derim, dosya masrafları kaç ne kadar.
  • Evet 120 ay 0.99 oranlari 60 ay icin 0.93 ben sadece sordum 1500 dediler masraf icin de sizde bankayi arayip sorabilirsiniz

• quote:

Evet 120 ay 0.99 oranlari 60 ay icin 0.93 ben sadece sordum 1500 dediler masraf icin de sizde bankayi arayip sorabilirsiniz

peki yapılandırma içinde aynı oranları veriyorlarmı
  • Burada konut fiyatlarında bir artış var. Genelde de var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavisever -- 28 Temmuz 2012; 19:40:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FATlH

kuveytturktede epey uygun 0.79
    diğer bankalarında cazip oranları var ancak sigorta ve masraflardan fazla para alıyorlar dikkat edin.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisever

Burada konut fiyatlarında bir artış var. Genelde de var mı acaba?

+1
  • Ben kesin 120 ay çekicem. Görünen o ki en düşük 0.99 dan oran alan var. 0.95 lere inebilirsek güzel olucak hadi bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tufaannn

quote:

Evet 120 ay 0.99 oranlari 60 ay icin 0.93 ben sadece sordum 1500 dediler masraf icin de sizde bankayi arayip sorabilirsiniz

Yapilandirma icinde 0.93 verdi ing 60 ay icin

• yıllık maliyet ve masraf önemli arkadaşlar sayfalarca tartıştık bunu faiz oranına aldanmayın boşuna
  • Arkadaşlar merhaba,
    Yaklaşık 80000 tl kredi çekeceğim ve 72 ya da 84 ayda ödemeyi düşünüyorum.
    Yarın bankaları araştıracağım fakat önereceğiniz bankalar var ise belirtirseniz çok sevinirim.
    Yıllık maliyet ve masraf olarak hangisi daha uygun olur sizce?
    Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berry1925

yıllık maliyet ve masraf önemli arkadaşlar sayfalarca tartıştık bunu faiz oranına aldanmayın boşuna

bende türkiye finans tan kullanmayı düşünüyorum.
    EŞİT ANA PARA ÖDEMELİ PLANA GÖRE HESAPLAMA YAPABİLİR MİSİNİZ ACEBA.
    60000 TL 60 AY? VE 36 AY. ? (ESKİ EVİ SATIP KALAN MİKTAR.)
    150000 TL 120 AY. ? (ESKİ EVİ SATMAYIP ...)
    (ESKİ DAİREMİN 1800 METRE KARE ARSASI VAR 20 DE BİR HİSSEM VAR ,
    BU ARSAYA YAPILACAK 28 DAİREDE 5-6 DAİRE (500BİN TL) MÜTAHİT ARSA SAHİPLERİNE VERECEK BU 5-6 DAİRENİN 20 DE BİR İ BENİM.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

quote:

yıllık maliyet ve masraf önemli arkadaşlar sayfalarca tartıştık bunu faiz oranına aldanmayın boşuna

BU ARSAYA YAPILACAK 28 DAİREDE 5-6 DAİRE (500BİN TL) MÜTAHİT ARSA SAHİPLERİNE VERECEK BU 5-6 DAİRENİN 20 DE BİR İ BENİM.)

1800 metre kare arsadan 5-6 daire az değilmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tufaannn
    quote:

Yapilandirma icinde 0.93 verdi ing 60 ay icin
    yapılandırma dediğin, aynı bankadan çektiğin krediyi faiz düşünce tekrar yapılandırmak olmalı.

peki farklı bankadan çektiğin krediyi ing ye taşısak yine 0,93 mü olur acaba?
    bilgisi olan var mıdır? tabi bunun birde dosya masrafı olacak.

finanstan kredi kullanıyorum ama banka herşeye masraf kesiyor çok sinir bozucu bir durum adamlar neredeyse bankanın adını söylediğim için bile masraf alacaklar.

kredimi farklı bir bankaya taşımayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

quote:

1800 metre kare arsadan 5-6 daire az değilmi

malesef İLÇE OLDUĞU İÇİN BÖYLE.
    -3600 METRE KARE ARSANIN YARISINA 7 YIL ÖNCE 3 DÜKKAN VE 20 DAİRE YAPILMIŞ.
    ( BİZ 2010 İLE 2012 YILLARI ARASINDA BU BİNADA OTURDUK, ŞİMDİ KAYSERİ MERKEZE YERLEŞTİK.
    evi kiraları 400-450 iken 350 ye kış sezonu arkadaşıma kiraya verdim. şimdi yaz sezonu 500 tl ye kiraya veriliyormuş.
    FAKAT KAYSERİ DE 650 TL KİRA VE 150 TL AİDAT DAHADA ÖNEMLİSİ EV SAHİBİ İLE UĞRAŞMAK ....)
    -YANDAKİ ARSA VE BU DÜKKANLAR VE KAPICI DAİRESİ BU 20 DAİREYE AİT.
    BU HİSSE VE DAİREMİ 95-100 BİN TL YE SATABİLİRİM. çok sıkışsam 90 bin tl ye müşterisi hazır.
    şimdi bu arsadan 1-2 yıl sonra gelecek yaklaşık 25bin tl hissemi bekleyip daha sonra 90bin tl ye sadece daireyi mi satmalıyım.
    bu arada kayseriden bulduğum evi 150bin liraya 120 ay vadede çekmem gerekecek ki 2100 tl taksitleri olacak,
    ama eski evi satmadığım için 350-400 tl kira gelirim devam edecek.
    YOKSA ARKAMA BAKMAYIP HİÇ DÖNMEYECEĞİM ESKİ EVİ SATIP 60BİN TL Yİ 36 AYDA ÇEKİP BİTİRMELİMİYİM.
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.