Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (1028. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.281
Cevap
907
Favori
3.046.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10261027102810291030
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam merhaba hane geliri 12 bin civarı ev fiyatı 560 bin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kuveytturk un konut kredisi oranı daha avantajlı değil mi? Farklı Bi masrafı var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakıfbank 0.93 e düşürmüş ama şartlarını bilmiyorum

• infrared kullanıcısına yanıt
    0,95 sanki hocam ben mi yanlış okudum
  •  En Uygun Konut Kredisi yanında başka sigortalar satarak 93 ten veriyor. Almazsan 95 . Acaba hangi daha ucuza gelir.

• extralarla 0,93 oldu vakıf
  • İş 0.95'e düşmüş

• quote:

Orijinalden alıntı: _RuLazz_

Ev arama maceramız bitti.
    350 bin kredi çektik 0.99 dan
    4.997*120
    4 bin küsür masraf bankaya
    15.000 civarı tapu ödedim.

Allah kolaylık versin uğraşanlara gerçekten zor iş.

Sanmıyorum olacağınıda belki bir ihtimal faizler biraz daha düşerse yapılandırma olabilir.
    Hayırlı olsun. Zor işler gerçekten de.. Ben 2007 'de 120 aylık bir maceraya başlamıştım ve 2017 'de bitirdim. 2019 Ekim ayında tekrardan başladım. Allah herkesin yardımcısı olsun.
  • Uzun yıllar sonra Gösterge faizi tek hanede umarım uzunca bir süre böyle devam eder. gelecekte Faizlerin düşmesi için umut

Depremiydi ,virüsüydü,iran gerilimiydi derken iyi dayandı ülke belkide en ağırı deprem di.

edit;berat konuştu tam tersi oldu :( konuşmasan daha iyiydi bea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marto1 -- 31 Ocak 2020; 11:20:25 >
  • 0,94 faiz oranıyla ING'den konut kredisi çeken 60 yaş üstü birileri var mı aramızda?

Hayat sigortası ilerleyen yıllarda en fazla ne kadar olabiliyor, bir üst limit var mı, onu öğrenmeye çalışıyorum.
  • .Supremacy. kullanıcısına yanıt
    bunu kanitlayabilirsen banka ve çalışanı hakkında cumhuriyet başsavcıligina suç duyurusunda bulunun hocam sizi bu şekilde tehdit edip psikolojik baskı oluşturduklarını ve sizi strese sokup sagliginizla oynadığı için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısıyla sonunda ev Sahibi, banka, emlakçı üçgeninden yakamı kurtardım ve ziraat bankası 0.79 dan krediyi onayladı. İş exper’in gidip eve bakmasına kaldı inşallah uyuzluk çıkmazda istediğimiz tutarı exper sonucu alabiliriz. Pazartesi experi gönderecekler eve bakması için. Duruma göre salı tapu işi kalır. Hayırlısıysa olsun.

• 0.79 dan nasıl kullanıyorsunuz? Her bankada 0.79 mu şimdi bu oran.

300 bin tllik ev alacağım 200 bin nakitim var 100 binini krediyle tamamlayacağım çıkar mı sizce

• Başlıkta okuduğum kadarıyla devlet bankalarının verdiği 0,79 kredi oranı için evin sıfır olması ve müteahhitten alınması gerekiyor. Fakat aralarda birkaç mesajda ev sıfır olmasa ve içerisinde kiracı olsa bile tapuda işlem görmediyse 0,79 kredi çıkabilir yazanlar olmuş.

Var mıdır böyle istisnalar?
  • bozkan38 kullanıcısına yanıt
    Döner sermaye ücreti nasıl hesaplanır hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: juzam1907

Hayırlısıyla sonunda ev Sahibi, banka, emlakçı üçgeninden yakamı kurtardım ve ziraat bankası 0.79 dan krediyi onayladı. İş exper’in gidip eve bakmasına kaldı inşallah uyuzluk çıkmazda istediğimiz tutarı exper sonucu alabiliriz. Pazartesi experi gönderecekler eve bakması için. Duruma göre salı tapu işi kalır. Hayırlısıysa olsun.
    Ya prosedur once exper sonra banka kredi onayi seklinde degil mi?

Belki ev sifir degil diyecek exper veya dusuk degerde degerleyecek?

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Bankaya diyorsun ki ben bu kadar kredi istiyorum. Onlar sisteme giriş yapıp, genel müdürlük onayına sunuyorlar. Ben o kısmı geçtim şu an için. İstediğim tutar 430 bindi. Banka ok dedi tutara. Şimdi exper gelecek eve bakacak, muhite bakacak ve sonrasında evin değeri budur diyecek. Banka da ona göre bir tutar söyleyecek şu miktarı verebiliriz diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: juzam1907

Bankaya diyorsun ki ben bu kadar kredi istiyorum. Onlar sisteme giriş yapıp, genel müdürlük onayına sunuyorlar. Ben o kısmı geçtim şu an için. İstediğim tutar 430 bindi. Banka ok dedi tutara. Şimdi exper gelecek eve bakacak, muhite bakacak ve sonrasında evin değeri budur diyecek. Banka da ona göre bir tutar söyleyecek şu miktarı verebiliriz diye.
    Exper ücreti krediyi onaylarsanız mı veriliyor hocam?

• ririii kullanıcısına yanıt
    Exper gittiyse ücreti alır.
    Kredinin onaylanıp onaylanmaması experti ilgilendirmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: ririii

0.79 dan nasıl kullanıyorsunuz? Her bankada 0.79 mu şimdi bu oran.

300 bin tllik ev alacağım 200 bin nakitim var 100 binini krediyle tamamlayacağım çıkar mı sizce
    Bende ayni durumdayim 200.000 nakit 100 bin kredi suan en uygun albaraka gorunuyor 0,90 dan ama 0.79 dan alabilen varsa devlet bankalarindan.nasil aldigini anlatirsa bizede yardimci olmus olur

• 
Sayfa: önceki 10261027102810291030
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.