Şimdi Ara

[- SATILDI -] -- i5 4690k + anakart + ram + hyper212 evo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
3
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, uzun zamandir forumda aktif degildim, hayattaki bazi degisikliklerden oturu tekrar farkli bir satis postu ile aranizdayim.

SATILMISTIR

Fiyata bu yazdiklarim dahildir, (gonderilecekler):

--* intel i5 4690k
    islemci, kutulu sogutuculu

--* gigabyte g1 sniper b6
    kutulu faturali, az bulunan yesil ledli (ayarlanabilir), overclock mumkun, m2 girisli, bu forumdan alindi

--* crucial ballistix tactical tracer 2x4gb 1600mhz cl8
    kutulu, az bulunan yesil ve kirmizi ledli (ayarlanabilir), bu forumdan alindi

Extra: intel i3 3220 kutu ve sogutucu, (islemci satildi) bu forumdan alindi
    Fiyat: TRY SATILMISTIR

[- SATILDI -]  -- i5 4690k + anakart + ram + hyper212 evo....[- SATILDI -]  -- i5 4690k + anakart + ram + hyper212 evo....[- SATILDI -]  -- i5 4690k + anakart + ram + hyper212 evo....[- SATILDI -]  -- i5 4690k + anakart + ram + hyper212 evo

[- SATILDI -]  -- i5 4690k + anakart + ram + hyper212 evo....[- SATILDI -]  -- i5 4690k + anakart + ram + hyper212 evo....[- SATILDI -]  -- i5 4690k + anakart + ram + hyper212 evo

[- SATILDI -]  -- i5 4690k + anakart + ram + hyper212 evo....[- SATILDI -]  -- i5 4690k + anakart + ram + hyper212 evo....[- SATILDI -]  -- i5 4690k + anakart + ram + hyper212 evo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazPacino -- 9 Haziran 2020; 20:19:54 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• am4 işlemci ile kullanılması için her malzeme duruyorsa soğutucu için konuşabiliriz
  • Tek satis yoktur

Sogutucuyu AYNEN bu sekilde forumdan bir arkadastan aldim. Bir dunya vida aparat vs var, hangisi amd icin uygun bilmiyorum. Amd sistemim hic olmadi resimde gorunen vidalar ve islemci plaka arta kalan parcalardir. Sogutucu suan sistemde takili vaziyette kendi aparati ve vidalari ile.

Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel fiyat hayırlı satislar

• Takip

• Başlığı görünce dedim araç satıyor heralde 😅😅😅

• MiMRaTi6606 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam nasil pazarlayacagimi sasirdim. Adam ilan yapmiyor iki uc satis bisey yaziyor ve satiyor. Benimki hem en ucuz hem goze hitab eden ilan yapiyoruz emek yapiyoruz yok abi yok. Bizimki elimizde kaliyor. Anlam veremiyorum. Milletimiz ucuz mal almak istemiyor. Gozu hep yukseklerde. Bu yuzden her konuda piyasa bukadar hizl yukseliyor cunku herkes birbirini biliyor. 3 yazdam 2 diycek. 4.5 yaziyor bu sefer onu goren digeri 5 yaziyor. Kendi kendimize yapiyoruz kavrayamiyorlar ne yazikki..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.