Şimdi Ara

En uygun cruze alableceğim bayi önerisi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
7.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sensei111

quote:

Orijinalden alıntı: barisbt

arkadaslar,

Lt plus + wtcc+ sunroof +manuel +siyah yada beyaz almayı düşünüyorum 40000'e hangi bayiden alabilirim,bayilerle konusmus arkadaslar yardımcı olabilirlermi?

lt plus wtcc manuel siyah istanbul bayilerinden mail ile 38500 tl anahtar teslim fiat aldım,arasam belki 38000 tl yede verebilirler.

Hangi bayi aga pm atarmısın?
  • quote:

quote:

quote:

arkadaslar,

Lt plus + wtcc+ sunroof +manuel +siyah yada beyaz almayı düşünüyorum 40000'e hangi bayiden alabilirim,bayilerle konusmus arkadaslar yardımcı olabilirlermi?

lt plus wtcc manuel siyah istanbul bayilerinden mail ile 38500 tl anahtar teslim fiat aldım,arasam belki 38000 tl yede verebilirler.

Hangi bayi aga pm atarmısın?

toplam 12 tane bayi var hepsine mail at.
  • 2 gün önce arkadaşım için 1.6 WTCC Edition Plus1.6 Design Edition Plus sipariş verdik 6 ocakta gelecekmiş. araç beyaz+sunroof+17 jant. kısacası navigasyon ve otomatik vites hariç en fullu. fiyat 39.500 tl.
  • bugün itibariyle my12 1.6 sedan wtcc edition plus manuel siyah kasko hariç anahtar teslim 39000 tl ye imza atmış durumdayım,ocağın ilk haftası teslim alacağım, hayırlı olur inşallah.
  • quote:

bugün itibariyle my12 1.6 sedan wtcc edition plus manuel siyah kasko hariç anahtar teslim 39000 tl ye imza atmış durumdayım,ocağın ilk haftası teslim alacağım, hayırlı olur inşallah.

şimdiden hayırlı olsun, kazasız sürüşler dilerim, bizden daha ucuza almışsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfr2001

quote:

bugün itibariyle my12 1.6 sedan wtcc edition plus manuel siyah kasko hariç anahtar teslim 39000 tl ye imza atmış durumdayım,ocağın ilk haftası teslim alacağım, hayırlı olur inşallah.

şimdiden hayırlı olsun, kazasız sürüşler dilerim, bizden daha ucuza almışsın :)

teşekkür ederim,sizede hayırlı olsun,kazasız sürüşler :)
  • Cruzelarda fiyat alan var mi yakin zamanda?cruze hb ls modelini en son ne kadara birakiyolar?sahibinden de cok abarti fiyatlar var gibime geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bam bam bam

arkadaşlar ben dün cruze için bayiye gittim onun dışındada eskişehir ve ankaradaki tüm bayileri aradım. ben sedan otomatik lt plus + wtcc paket istiyorum ve hiç bir bayide yok bu donanım ayrıca kırmızı renk olmazmı dedim zaten bu donanımlar elimizde olsa bile kırmızı renk imkansız gibi bişey dedi hepsi. fiyat dahi alamadım ellerinde olmadığı için. hepsinde sadece lt paket var okadar. anca ocakta görüşebiliriz oda gelirmi gelmez mi belli olmaz dediler. ben istediğim arabayı alamıycakmıyım orasını anlayamadım. sizden ricam bildiğiniz bir bayi varsa bana söylerseniz bende arıyayım ona göre yılbaşına kadar almak istiyorum. elinde bu donanım olan bayi arıyorum

geç mi kaldım bilmiyorum ancak plustan emin değili lt at sedan wtcc kırmızı istanbul gedizlerde var sunroof ta vardı bayi bana vermek için can attı ama sedan istemediğim ve renginden dolayı dikkatimi vermedim bence üstüne düşmeden sor yanlışım yoksa 41.500 fiyat verdi bu araç için

Bende LT PLUS veya LT otomatik HB bakıyorum fiyat alan arkadaşlar paylaşabilirse sevinirim.
    Metalik renk LT AT için 40.000 dediler pazarlık yapmadım kaç TL ye alabilirim sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: T-MaNX

Cruzelarda fiyat alan var mi yakin zamanda?cruze hb ls modelini en son ne kadara birakiyolar?sahibinden de cok abarti fiyatlar var gibime geldi

geçenlerde sahibindende 2011 modele 44.5 tl fiat yazmışlar 2012 sıfırından bile pahalı
    boşuna sahibindene takılıp kalma imkanın varsa sıfırını al,ben 2012 1.6 sedan wtcc edition plus manuel metalik siyahını 39 tl anahtar teslim aldım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.