Şimdi Ara

En uygun cruze alableceğim bayi önerisi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
7.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: retina999

plaka ve sigorta 450 filan tutuyormuş... mtv ise 340 mı öyle bişey...

mtv 2012 itibariyle 1.6 motorlarda yıllık 769 tl,6 aylık 384.5 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: retina999

dün cruze lt plus sedan wwtc beyaz renk manuel için 37750 plaka masrafları hariç ve ilk mtv hariç fiyat aldım... sizce uygun mu??? bu arada sedan beyaz arabalar tukenmek üzereymiş...

Bende Cruze LT sedan wwtc beyaz sunruf için 36.750 fiyat aldım... Anahtar teslim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmeterrr23 -- 17 Aralık 2011; 0:46:00 >
  • 36750 çok iyi fiyat bence kaçırma... :)) ben daha araştırıyorum. ama beyaz renk istediğim için istediğim model tüm bayilerde yok.
  • 2011 Cruze Lt at için gittim bugün izmit ek-can otoya ama tükenmiş maalesef . İstanbulda durum nedir varsa bilgisi olan bizide aydınlatsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: HodriMeydan89

2011 Cruze Lt at için gittim bugün izmit ek-can otoya ama tükenmiş maalesef . İstanbulda durum nedir varsa bilgisi olan bizide aydınlatsın

Tabi kalmaz!!! sizin gibi mantıklı düşünen TÜRK TOPLUMUNUN bu kısmı bayilere gittiler ,,,, 37500'e manuel plus LT cruzeları alışveriş sepetlerine doldurup cruze sahibi oldular (bırakalım 37500'ü aynı donanımlı bu araç için 36750 fiyat aldığını söyleyen insanlarda varsa bu forumda; tükenmesi çok doğal)

Peki niye böyle ???? Cruze çok süper bir arabamı????

Evet çok süper bir araba .... ama 37.500'e çok süper bir araba ........ Cruzdan çok daha az yakan yada daha iyi bir araba olabileceğini söyleme ihtimali olduğumuz aynı motor hacimli aynı donanımlı dizel bir COMFORT JETTA 62.000 TL ise ..... EVET CRUZE ÇOK SÜPER BİR ARABA...... 37.500'E DE BASTINMI GİDEN BİR ARABA....

eVET BU fiyata benzinli bir plus cruze'un satıldığı bir ülkede ,,,, bu JETTA'nın 15.000 lira farkla (Hadi +5000 motorun dizel olduğu için koy,, hadi bide adın-sanın- şanın VW olduğu için koy,,, ee hadi bide SAF aLMAN IRKI FARKI 5000 LİRA DAHA KOY.... DAHA NE KOYACAKSIN?????) SONUÇTA 52.500 'e satılması gerektiğini maalesef çözebilen-hissedebilen bir salt çoğunluk oluşmadığı sürece bu 62.000 liralık VOLKS-WAGEN'E (HALK-ARABASINA) Türk HALKI DAHA ÇOK PARA BASAR .......
  • quote:

Orijinalden alıntı: HodriMeydan89

2011 Cruze Lt at için gittim bugün izmit ek-can otoya ama tükenmiş maalesef . İstanbulda durum nedir varsa bilgisi olan bizide aydınlatsın

2012 cruze sedan opak beyaz LT manuel 35 bin tl anlaştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

biz sedan lt plus wtcc edition, sunroof manuel beyaz için 39.700 aldık diye sevinirken, 36 binler, 38 binler havalarda uçuşmaya başladı..ne oluyoruz yahu?
    nerede o bayiler.? kazıklandık mı şimdi...daha almadım..kapora verdim..vazgeçeyim öyleyse.ya da kaporaya rağmen vazgeçebilir miyim..bir şeyler imzaladık ama aracı ocakta alcağım...vazgeçme ya da ekstra indirim isteme hakında ne düşünüyorsunuz?
    sağdan soldan baktım da temiz bi binlik kazıklandık galiba.

her gelen yoruma fazla önem vermeyin...
    bu arabanın ederi -3.000tl dir. gerisi ya eksik donanım yada birazcık tanıdık indirimidir.

yoksaa iki bayi arasında 2.000tl lik farklar oluşmaz...
    oluşsa da mutlaka araba üzerinde + donanım vardır. söylenmemiş yazılmamıştır...

bayiler arasında oluşabilecek fark 500-600tl ancak olur...
    an itibarı ile, o farkı da istediğimiz-bulduğumuz arabaya saymak gerekir.

içinize sinmeyen bir durum yada daha iyi fiyat alacağınız başka bir bayi var ise, cayma hakkınız her zaman vardır....

siz 2.500tl indirim almışsınız... bir 500tl daha durumu normal hale getirirmiş

bir üst mesaj da fiyat var...
    sizin artıları üzerine ekleyelim;

*WTCC 1.100 + PLUS 2.200 + SR 1.277 = 4.577 TL +35.000(diger araba için alınan fiyat) = 39.577TL /siz almışsınız 39.700TL

*daha üstteki bir fiyat ise PLUS eksik 36.750 +2.200plus= 38.950Tl

bu iki küçük hesaba göre almış oduğunuz indirim miktarı 2.500 yerine 3.000 olsaydı kabul edilebilir seviyelerde olacaktı.

sorun 500 tl daha indirimde yatıyor...

bayiye kaporamı alacağınızı, 500 tl daha ucuz bir araç bulduğunuzu söyleyin. belki fiyatı aşağı çekerler...
    dikkat!!! risk....bayide bu araç için bekleyenlere araç kaptırılabilir....sonuç: aynı aracı bulamayabilirsiniz...

kolay gelsin....
  • quote:

bu gün hiç üşenmedim bayinin önünden geçerken, hem sizin için hemde merakım için fiyat sordum...

CRUZE 1.6LT SEDAN WTCC PLUS SR BEYAZ MANUEL : liste fiyatı 42.240TL oluru 40.000tl

yani sizin aldığınızdan fiyat'tan daha PAHALI...
  • quote:

Orijinalden alıntı: paanther

quote:

bu gün hiç üşenmedim bayinin önünden geçerken, hem sizin için hemde merakım için fiyat sordum...

CRUZE 1.6LT SEDAN WTCC PLUS SR BEYAZ MANUEL : liste fiyatı 42.240TL oluru 40.000tl

Panter kardeş çok teşekkürler. Ayrıca daha önce yazdığım " herkes tanıdık nike yorum yazıyor" lafını bana geri aldırttınız. Ilgin için sağol.

Durum şu; indirimden önce 46 bin küsur liste fiyatı olan aracimi 40900 e bırakacağını söyledi arkadaş. Ben aralıkta indirim olabileceğini söylediğimde, indirim olursa ekleriz demişti.

Şimdi aracın liste fiyatı 42.340. 6 bin gibi indirim beklemiyorum tabii ki ama bu araçlarda 3500 gibi bir indirim normal kabul ediliyor ve şu an sanırım mantıklı fiyat 38.800 gibi bir rakam olacaktır.

Satış temsilcisiyle konuştum. Müdürlerine sorup yapılabilecek bir şey varsa yaparız dedi. Sağlık olsun. Bu konuda başka mesaj yazmayacağım. Antipatik olmak da istemiyorum.

Tekrar sağol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 wwtc lerin 17inç orjinal lastikleri hangi marka? 1100 tl fark ödendigine göre sizce hangi marka lastik olmalıdır???
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: paanther

quote:

Panter kardeş çok teşekkürler. Ayrıca daha önce yazdığım " herkes tanıdık nike yorum yazıyor" lafını bana geri aldırttınız. Ilgin için sağol.

Durum şu; indirimden önce 46 bin küsur liste fiyatı olan aracimi 40900 e bırakacağını söyledi arkadaş. Ben aralıkta indirim olabileceğini söylediğimde, indirim olursa ekleriz demişti.

Şimdi aracın liste fiyatı 42.340. 6 bin gibi indirim beklemiyorum tabii ki ama bu araçlarda 3500 gibi bir indirim normal kabul ediliyor ve şu an sanırım mantıklı fiyat 38.800 gibi bir rakam olacaktır.

Satış temsilcisiyle konuştum. Müdürlerine sorup yapılabilecek bir şey varsa yaparız dedi. Sağlık olsun. Bu konuda başka mesaj yazmayacağım. Antipatik olmak da istemiyorum.

Tekrar sağol.

rica ederim...
    faydamız dokudu ise ne mutlu bize...

liste fiyatları degişmeden önce 3-3.500tl arası indirim oluyordu.

satış müdürü arkadaşla sohbetim esnasında öğrendiğim;
    şimdi aralık ayında listede gerçekleşen fiyat indirimi 2.000küsür...
    buna orantılayarak, şimdiki bayi indirimleri ise 2.500 gibi....

bu konuşma esnasında, mevcut liste için normal yapılması gereken indirimin 2.200 ile 2.500 arasında
    olduğunu daha yüksek fiyatların bayi insiyatifinde geliştiğini de öğrenmiş oldum...
  • arkadaşlar fiyat olarak ben siyah wtcc lt plus sunroof lu yani full+ full 40000 tl ye aldım 14 aralıkta haydi hayırlı olsun =)) bu fiyatı bulabilirsiniz ancak bayinin kota sınırına ulaşıp ulaşamamasına bağlı siyah çok az bulunuyor stoklarda yılbaşından sonra alıcaksanız şimdi sözleşme yapıp 40 300 , 40 800 veya 40 000 e bulabilirsiniz ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensei111

güncel,aralık ayı kampanyalarından hangi modeli kaç tl ye aldığımızı yazarsak alacaklara yardımcı olmuş oluruz

Istanbul'da Otomatik arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c4zf6

quote:

güncel,aralık ayı kampanyalarından hangi modeli kaç tl ye aldığımızı yazarsak alacaklara yardımcı olmuş oluruz

istanbuldaki bayilere mail atın size dönüş yapacaklardır.
  • quote:

quote:

quote:

istanbuldaki bayilere mail atın size dönüş yapacaklardır.

otomatik işi sakat iş... çok yakar, ve ilerde arıza verirse yuksek servis maliyeti yaratır... otomatık iyi değil....!
  • Çift kavramlı olursa doğru da...Cruze daki en iyi General Motor 6T30. Bayii e sorduk ne model otomatik şanzıman var diye, hic kimse sormadı dedi ve de kızdı. Adamlar ne sattıklarını bilmeyen eleman çalıştırıyorlar, onun için hak etmedikleri kar ediyorlar. Gözünün yaşına bakmayacağım. En iyi fiyatı verenden alacağım.
  • quote:

Çift kavramlı olursa doğru da...Cruze daki en iyi General Motor 6T30. Bayii e sorduk ne model otomatik şanzıman var diye, hic kimse sormadı dedi ve de kızdı. Adamlar ne sattıklarını bilmeyen eleman çalıştırıyorlar, onun için hak etmedikleri kar ediyorlar. Gözünün yaşına bakmayacağım. En iyi fiyatı verenden alacağım.

Aman teslim tarihini sor. Mumkunse hazirdaki araclardan almaya bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rumelian

quote:

Çift kavramlı olursa doğru da...Cruze daki en iyi General Motor 6T30. Bayii e sorduk ne model otomatik şanzıman var diye, hic kimse sormadı dedi ve de kızdı. Adamlar ne sattıklarını bilmeyen eleman çalıştırıyorlar, onun için hak etmedikleri kar ediyorlar. Gözünün yaşına bakmayacağım. En iyi fiyatı verenden alacağım.

Merhaba Dostum,

Olmayan araba alinmaz zaten.-) 38'e LT auto buldum. Ben herseyi kullanirim da otomatik ihtiyaci var.

Bir de Focus Power Shift ve Renault Fluence 1.6 BVA baktik. GM otomatik isini herkesten iyi yapiyor. Direksiyon hissi daha iyi, ESP vs. standard, biraz daha ufak. Cruze Ekim 2011 de ilk 10 arasina girememis, ama onceki aylarda bayagi satiyordu. Captiva mesela segmentinde lider, Cruzedan fazla satiyor gibi.

Cruze hakkinda endiselerim, uzun vadede parca sorunu olur mu gibisinden. Bir de kaporta parcasi filan gerekse ne kadar beklemek gerekir.

Seytan diyor ki elektrikli arabalari bekle, bu fosil yakitli arabalar tedavulden kalkacaklar. Dusun ki elektrikli arabayi 5-10 liraya dolduruyorsun, 35kWh gibi bir akuyu. Onunla 100-150km dolas. Bir de trafikde, dusuk suratlerde cevre yolundan az yakiyor km basina.

Fluence Z.E. resimleri gordum forumda, 62bin liraya satacaklar. Yilda 10000km yapsam kendini 10 senede amorti ediyor, ama oyle bir sey alirsam Yilda 30000kmden az yapmam!
  • bu bayiler mtv nin ilk altı aylık bölümünü müşteriye mi ödettiriyorlar??? kaporo verdiğim bayi ile tartıştım... chevrolette mtv yi müşteri öder dediler... ama 0 km araç alan herkez bilir ki mtv nin ilk altı aylık bölümünü bayi öder... siz forum kullanıcalı bu konu hakkında aydınlatıcı bilgi verebilirmisiniz????
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rumelian

quote:

Merhaba Dostum,

Olmayan araba alinmaz zaten.-) 38'e LT auto buldum. Ben herseyi kullanirim da otomatik ihtiyaci var.

Bir de Focus Power Shift ve Renault Fluence 1.6 BVA baktik. GM otomatik isini herkesten iyi yapiyor. Direksiyon hissi daha iyi, ESP vs. standard, biraz daha ufak. Cruze Ekim 2011 de ilk 10 arasina girememis, ama onceki aylarda bayagi satiyordu. Captiva mesela segmentinde lider, Cruzedan fazla satiyor gibi.

Cruze hakkinda endiselerim, uzun vadede parca sorunu olur mu gibisinden. Bir de kaporta parcasi filan gerekse ne kadar beklemek gerekir.

Seytan diyor ki elektrikli arabalari bekle, bu fosil yakitli arabalar tedavulden kalkacaklar. Dusun ki elektrikli arabayi 5-10 liraya dolduruyorsun, 35kWh gibi bir akuyu. Onunla 100-150km dolas. Bir de trafikde, dusuk suratlerde cevre yolundan az yakiyor km basina.

Fluence Z.E. resimleri gordum forumda, 62bin liraya satacaklar. Yilda 10000km yapsam kendini 10 senede amorti ediyor, ama oyle bir sey alirsam Yilda 30000kmden az yapmam!

Fluence elektrikli versiyonda sunu okumustum mais genel mudurunun roportaji idi. Yaptiklari plana gore, araci satin alabileceksin ama akusunu asla! Aku icin yillik veya aylik kira bedeli odeyecekmissin. Eh adamlar periyodik bakimdan kazanamayacaklari icin boyle bir soygun dusunmuslerdir. 4 ay falan oldu ben bunu okuyali...
    Gm yedek parcada uzmez. Ama kaporta yedek parcasi bundan 5 sene sonra pahali olacaktir. Ama stok sorunu olmaz. Opel frontera nin kaporta parcasi hala stoklarindaydi mesela.. O yuzden cruze iyi bir secim olacaktir. Mekanik ve elektrik parcalari da zaten rahat bulunur. 1-2 sene sonra aksaraydaki parcacilarin raflarinda olurlar. Ben cruzeyi arastirmistim iki sene once. Sadece arac icin hantal demislerdi. Ama test etmedim. Bayinin karsisina gidince baya indirim aliyorsun. Bir de yakit tuketimi katalog degerlerinden kesinlikle daha fazla oluyormus. Sifir arac alacakmolsaydim cruze dan baska secenek dusunmezdim. Lpg konusu cok sikintili.. Onu da brc yaptirmali en azindan sigortalari var.. Senin ilk lpg deneyimin pek hos olmadi zaten :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.