Şimdi Ara

En uygun cruze alableceğim bayi önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
7.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bana bugun cruze LS AT icin 37.000 fiyat cektiler nasil fiyat?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi explorerAA -- 17 Nisan 2011; 16:26:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepEnergy

Beyler bana bugun cruze LS AT icin 27.000 fiyat cektiler nasil fiyat?

sanırım, yazdığınız fiyat yanlış...

quote:

Bugun bayiden fiyat aldim

Cruze LS 37.000 birakti web sitesindeki liste fiyatida 37,912 sizce fiyat nasil beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paanther

quote:

Beyler bana bugun cruze LS AT icin 27.000 fiyat cektiler nasil fiyat?

sanırım, yazdığınız fiyat yanlış...

quote:

Bugun bayiden fiyat aldim

Cruze LS 37.000 birakti web sitesindeki liste fiyatida 37,912 sizce fiyat nasil beyler?

Duzelttim

• 100. YIL KAMPANYASIYLA CRUZ DE LS PLUS fiyatları ne oldu acaba?
  • Galeriler yaklaşık olarak araba başına 3000 tl koyup satış yaparlar. (Hyundai galerisi olan arkadaşdan biliyorum). Tanıdıksa pazarlık falan yapıp 1500tl düşürüler. Onun için söylediği fiyattan 1-2 bin tl ucuzuna bulduğunuzu söylemenizde fayda var. Belki aldığı ücrette indirim yapıp oda düşürür satar o fiyata
  • 04.06.2011 İtibari ile bu konuda benimde yardımınıza ihtiyacım var Ben İstanbuldayım Metalik siyah renk design LS manuel + sunroof paketi için Burda bi bayi 37.000 fiyat çekti Bu fiyatın biraz daha aşağısın da bulma şansım varmıdır acaba hiç olmazsa 36.000 liraya güzel olurdu gerçekten tabi bide LPG taktırıcaz alınca onuda kredi kartından halledicez artık.
  • güncel,aralık ayı kampanyalarından hangi modeli kaç tl ye aldığımızı yazarsak alacaklara yardımcı olmuş oluruz
  • beyaz lt plus hatchback 37250 ytl....
  • cruze sedan 1.6 16v wtcc edition plus 124 ps manuel metalik renk kaç tl ye kadar alınabilir,en uygun bayii hangisidir? özeldende cevaplayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensei111

cruze sedan 1.6 16v wtcc edition plus 124 ps manuel metalik renk kaç tl ye kadar alınabilir,en uygun bayii hangisidir? özeldende cevaplayabilirsiniz.

37500 SADECE BEYAZ PLUS CRUZE ALIRSAN....

wtcc de illaki olacaksa +1000

Metalik renk içinse +813 TL değil +600 lira ekle ...... Pazarlık bitmiştir Daha fazla inemeyiz hocam !!!! bize gelişi zaten bu fiyat .... Daha fazla inersem benim maaşımdan keserler ..... Hayırlı olsun 15000 km yada 1 yıl sonra bakıma gelin......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joliva -- 14 Aralık 2011; 18:49:47 >

• merhabalar... 38750 ye sedan lt plus wtcc beyaz renk manuel vites fiyatı aldım... sizce fazlamı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: retina999

merhabalar... 38750 ye sedan lt plus wtcc beyaz renk manuel vites fiyatı aldım... sizce fazlamı???

Sorunun cevabı bi üstteki mesajda zaten var ....... 38500 'ü masaya koyup kalkmak var tabide,,,, 250 inmiyorsada helal etmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joliva -- 14 Aralık 2011; 19:55:33 >
  • sedan lt plus wtcc için 250 daha iner diyorsun:)))
  • quote:

merhabalar... 38750 ye sedan lt plus wtcc beyaz renk manuel vites fiyatı aldım... sizce fazlamı???

bazı bayilerden bugün sedan lt plus wtcc manuel opak için 37800tl,metalik için 38500 tl fiat aldım,araştırmaya devam
  • Sensei111 aldıgın fiyat içersinde trafik sigortası ve plaka masrafı var mı??? yoksa hariç mi??? bazı bayii ler bunu pazarlama taktiği olarak içine eklemiyorlar... eger içinde plaka masrafi ve sigorta uvreti var ise fiyat çok iyi....
  • quote:

Sensei111 aldıgın fiyat içersinde trafik sigortası ve plaka masrafı var mı??? yoksa hariç mi??? bazı bayii ler bunu pazarlama taktiği olarak içine eklemiyorlar... eger içinde plaka masrafi ve sigorta uvreti var ise fiyat çok iyi....

bazıları anahtar teslim fiatı yazmışlar ama iş ciddiye binerse daha teferruatlı araştırırım,teşekkürler..
  • dün cruze lt plus sedan wwtc beyaz renk manuel için 37750 plaka masrafları hariç ve ilk mtv hariç fiyat aldım... sizce uygun mu??? bu arada sedan beyaz arabalar tukenmek üzereymiş...
  • quote:

dün cruze lt plus sedan wwtc beyaz renk manuel için 37750 plaka masrafları hariç ve ilk mtv hariç fiyat aldım... sizce uygun mu??? bu arada sedan beyaz arabalar tukenmek üzereymiş...

plaka masrafları ne kadar tutuyormuş? beyaz rengi 813 tl ucuz olduğu için satışı iyidir.
  • plaka ve sigorta 450 filan tutuyormuş... mtv ise 340 mı öyle bişey...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.