DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
En uygun aküyü nereden satın alabilirim?
2
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Yardım ve Sigorta işlemleri >> En uygun aküyü nereden satın alabilirim?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1439 Mesaj
      07 Ocak 2009 15:17:39 Konu Sahibi
      Arkadaşlar,
      Opel Corsa 1.2 aracımın aküsü neredeyse artık kullanılamayacak duruma geldi. Şu an için Ah değerine bakmam mümkün değil, çünkü araç başka bir yerde.
      Fiyat/Performans oranı en iyi hangi aküyü önerirsiniz? En uygun fiyat ile nerden satın alabilirim? Kampanyası olan aküler var mı?
      Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum. İstanbul Anadolu yakasında (Maltepe) oturuyorum.

|
      |
    • Yarbay
      3159 Mesaj
      07 Ocak 2009 22:51:14
      Auto shop ta yiğit akü fiyatı uygundu gözüme çarptı fakat 60 amper akü 100ytl nin altını pek görmedim geçen seneye göre en az %40 artmış pes!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      |
      |

merhaba
    • 07 Ocak 2009 23:09:43
      quote:

Orjinalden alıntı: vehbi

Arkadaşlar,
      Opel Corsa 1.2 aracımın aküsü neredeyse artık kullanılamayacak duruma geldi. Şu an için Ah değerine bakmam mümkün değil, çünkü araç başka bir yerde.
      Fiyat/Performans oranı en iyi hangi aküyü önerirsiniz? En uygun fiyat ile nerden satın alabilirim? Kampanyası olan aküler var mı?
      Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum. İstanbul Anadolu yakasında (Maltepe) oturuyorum.

Bostancı sanayi sitesine girişte yanlız e5ten direk girme köprünün üzerine çık tam sağa döndüğün zaman sanayiye girer gibi orda bitane yağ,filtre,akü v.s satan iyi bir yer var fiyatları gayet uygun..
      |
      |

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.