Şimdi Ara

En ucuzu 4 asgari ücret eden iPhone 13 serisi Türkiye'de satışta! İşte fiyatlar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
11.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim insanimiz fakirlige bayiliyor çünkü bu günlerin geleceği belliydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 bin TL'den aşağı yeni nesil iphone yok. Güzel.

• şimdi 12 kullanıcıları böbreğin birini bırakıp 13 almaya gidiyor.

• alanı çok olur her zaman ki gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: eg2077

Heykel dikmekle olmuyor demek ki !

Bu aktroll arkadaş yeni atanmış foruma. Ortama alışmaya çalışıyor.

• Ne yapacanız ıphonu şayomi alın 1,5

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 7 8 adet olmadan bu süreç bitmeyecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz bu kardeşinize yetkiyi verin iphonele mayfonla nasıl uğraşıyorum görün

• teşekkürler akp

• Öner kullanıcısına yanıt

15 bin TL kredi çekse onun geri ödemesi 20 bin TL'yi geçer. Belki de 25 bin TL'ye yakın para ödemek zorunda kalır. Normal bir vatandaş bunu yapmaz.

Ancak düzenli bir geliri ve kenarda güvendiği parası olan varsa bunu yapabilir, hiç itirazım yok.

Ama normal bir insan, bile bile bu zarara girmez.

• eskiden askeri ücretli bile alıyordu iphone o ne öyle kızılay dağıtmış gibiydi. bence şimdi daha güzel oldu herkez alamasın

• quote:

Orijinalden alıntı: baranel

Eski mesajım

1 Bayburt 84.775.000 Milyon TL
    2 Çankırı 92.906.000 Milyon TL
    3 Tunceli 120.694.000 Milyon TL
    4 Ardahan 102.761.000 Milyon TL
    5 Gümüşhane 138.574.000 Milyon TL
    6 Iğdır 203.429.000 Milyon TL
    7 Karaman 210.969.000 Milyon TL
    8 Kilis 182.222.000 Milyon TL
    9 Muş 255.641.000 Milyon TL
    10 Bingöl 224.128.000 Milyon TL
    11 Sinop 234.495.000 Milyon TL
    12 Bitlis 268.556.000 Milyon TL
    13 Siirt 251.697.000 Milyon TL
    14 Kırıkkale 278.985.000 Milyon TL
    15 Hakkari 227.597.000 Milyon TL
    16 Kars 295.317.000 Milyon TL
    17 Erzincan 320.478.000 Milyon TL

2018 yılı itibariyle ( 1 ) yıl boyonca 17 ilimizden tahsil edilen vergi= 3.493.224.000 Milyar TL
    Ne yazık ki 2019 da açıklanan. 2018 de bir yılda tahsil edilen vergi. Sarayın 1 yıllık masrafını karşılayamıyor.

Saray 1 yıllık harcaması
    10.000.000 x 365= 3.650.000.000 Milyar TL

Kaynakhttps://vergiyedair.com/2019/10/06/2018-yilinda-hangi-il-ne-kadar-vergi-odedi/

Saray kadar taş düşsün kafana! Reis mezara götürecek sarayı değil mi! Kurtulun artık şu eziklikten! Saray devletin sarayı! Kamalı seçin o otursun!

• Bence açlık oyunları gibi bir yarışma düzenlensin kazanan iPhone 13 pro max 1tb ile ödüllendirilsin.Şaka bi yana Ülke gittikçe latin ülkelerinin fakirliğine doğru gidiyor kendi ülkemizde dışardan gelenler Sefa sürerken biz almak istediğimiz herşeye iki katı fiyat ödeyeceğiz hatta ödüyoruz

• Bu yazılanları ve fiyat lari iphone 6 16 gb ikinci el aldigim telefonl okuyan ben. 800₺ almıştım fakirligin gözü kör olsun

• ABD, Almanya gibi ülkelere bir bakmak lazım. Ekonomik güçlerine bir bakalım bir de yönetenlerin kaldıkları yerlere.

Dünyanın en büyük sarayını yapmaya ne gerek vardı?

Üstelik bunun açılışını da Papa yaptı.

O Saray'a Tayyip'den başkası oturmaz. Müze yapılır, Üniversite yapılır ama kimse o kadar aç gözlülük yapmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: borukuzen

15 bin TL kredi çekse onun geri ödemesi 20 bin TL'yi geçer. Belki de 25 bin TL'ye yakın para ödemek zorunda kalır. Normal bir vatandaş bunu yapmaz.

Ancak düzenli bir geliri ve kenarda güvendiği parası olan varsa bunu yapabilir, hiç itirazım yok.

Ama normal bir insan, bile bile bu zarara girmez.

Hocam maalesef oyleleri var.

Siz görmemiş olanilirsiniz.

Ben 3000 kisinin calistigi bir fabrikadayim, sadece burda bile en az 10 kişi gördüm sirf yeni modeli cikti diye kredi çekip aldılar. Bildiğin asgari ucretli calisan işçi.

Ben oylelerine geri zekali diyorum, başkası ne derse desin ama benim gözümde bu böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 25 Eylül 2021; 12:12:0 >
    insanoğlu birşeyler muhakkak almak ister bu çok doğal ve bu insanlar çalışıyorlar
    bu insanların asgari ücretini ve ülkede gelinen fiyatları (kur, vergi vs) konuşmak sana zor geliyor belli ki
    hep mi gariban hatalı olur?
    sen diyorsun ki amele gidip almasın karnını doyursun yeter, fiyatları normal karşılasın

• quote:

Orijinalden alıntı: VSBZLWILJP

insanoğlu birşeyler muhakkak almak ister bu çok doğal ve bu insanlar çalışıyorlar
    bu insanların asgari ücretini ve ülkede gelinen fiyatları (kur, vergi vs) konuşmak sana zor geliyor belli ki
    hep mi gariban hatalı olur?
    sen diyorsun ki amele gidip almasın karnını doyursun yeter, fiyatları normal karşılasın

Bahce içinde mustakil evim var, kirada dükkanım var, iyi bir gelirim de var. Ben neden Ferrari almiyorum peki?

Elin oglu biniyor da benim hakkim degil mi?

Dusunce yapin o kadar sacma ki tum ülke nüfusunun refah içinde yasayacagini dusunuyorsun.

Dunyada bu sekilde olan ulke sayisi ya 3 dur ya 5.

Abd de bile nufusun ucte biri sokaklarda yasiyorken senin burda tum nufusun iphone almasi gerektiğini dusunmen cok sacma.

İstedigini almak degil ihtiyacini almak onemlidir.

Bizim ulkemizde aç insandan daha fazla aç gözlü insan var maalesef

Gelirin kadar urun alacaksin. Bu dunyanin heryeeinde boyledir.

2800 tl maas alan biri 29 bin tl ye telefon aliyorsa benim gözümde aç degildir, aç gözlüdür.

kardeş benimde 70.000 TL Maaşım var ama ben rahatsızım bu vergilerden kurlardan
    sen rahatsan takıl bak keyfine
    onu bunu eleştirmeye hakkın yok adam 4 asgari ücretle en ucuz modeli alabiliyorsa sen de buna alkış tutuyorsan zaten keyfin yerindedir yada kör cahilsindir

• quote:

Orijinalden alıntı: VSBZLWILJP

kardeş benimde 70.000 TL Maaşım var ama ben rahatsızım bu vergilerden kurlardan
    sen rahatsan takıl bak keyfine
    onu bunu eleştirmeye hakkın yok adam 4 asgari ücretle en ucuz modeli alabiliyorsa sen de buna alkış tutuyorsan zaten keyfin yerindedir yada kör cahilsindir

Olayi anlamışsın.

Olay bir vatandaşın 4 maaslik telefon almasi degil. Buna ihtiyaci olup olmaması.

Bizim insanımız maalesef ihtiyacina gore urun almiyor. Hep en iyisi benim olsun diyor.

Maden en iyisini istiyorsun neden asgari ucret aliyorsun? Sordun mu kendine?

Her erkek adriana lima gibi bi kızla birlikte olmak ister ama kendisi bunu hakedecek kadar iyi mi onu sorgulamaz .

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.