Şimdi Ara

En ucuz Samsung S5 Türkcellden alınma 18 ay garanti takaslı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın İlan Türü #Satılık Samsung Model #Galaxy S5
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Selamlar arkadaşlar bir arkadaşım borcunun karşılığı olarak kendi hattı üzerinden telefon almıştı bana samsung galaxy s5 mavi olan modeli.

1- Telefon sıfırdan farksızdır. Ekran jelatinleri dahi duruyor, Zerre toz, çizik bulunmamakta.
    2- 31/07/2014 faturalıdır. yani 18 ay daha garantilidir. (Turkcellden alınma cihaz.Türkiye garantili.)
    3- İkinci telefon olarak dahi kullanılmadı. Üzerinde sadece instagram ve whatsapp yüklendi. Onları da silip yollarım zaten.
    4- Kutu aksesuarları(kulaklık, orijinal şarj cihazı, broşürler,vs) Hepsi tam olrak mevcuttur. Faturası da yollanacaktır. adıma faturalıdır.
    4- Cihazın yanında ömür boyu garantili diye aldığım spigen neo hybrid kılıf da verilecektir. Kılıfın da faturası, kutusu mevcuttur. Buradan almıştım:
    http://www.spigen.com.tr/Galaxy-S5-Kilif-Neo-Hybrid,PR-496.html

İstediğim ve son olur fiyatı 1250 tl dir. 5 tl dahi aşağı olmaz, sıfır çünkü cihaz. Almak istemeyenin yorum yapmasına gerek de yok.

Gelelim takas olayına. Takas sadece Lg g2 32 gb cihaz ve üstüne 350 tl nakit ile olacaktır. Başka cihaz düşünmüyorum.

Sorusu olanı cevaplayabilirim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• 16mi 32mi dostum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

16mi 32mi dostum?

Ürün 16 gb dır üstat.
  • Güzel cihaz ancak en ucuz filan değil fiyat normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke istanbulda olaydınız bu rengi arıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.