Şimdi Ara

En Ucuz Oyun Alma Rehberi RUS PSN (Ultimate konu)(komisyonsuz) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
89
Favori
45.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hesabı kurtarman için senden oraya farklı bir email adresi girmeni istiyor o email adresine onay gönderiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.S.N

quote:

Rus psn de şu oyun çok uygun kaçmaz alınmalı dediğiniz bir oyun var mı acaba?

Ayrıca 14 günlük plus ı nasıl alıyoruz? Çuzdana 200 ruble attım.

14 günlük plus olmadı ama endo daki yöntemle 2 günlük verdi o da indirimli almak için yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.S.N -- 15 Şubat 2016; 12:36:11 >
  • Yandex money'e enpara kart tanımlanabiliyor mu? Ben tanımlarken hem 350 ruble kesti hem de hata verdi. Kredi kartı mı tanımlamak gerekiyor ?

• konu takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: tallicaguven

Yandex money'e enpara kart tanımlanabiliyor mu? Ben tanımlarken hem 350 ruble kesti hem de hata verdi. Kredi kartı mı tanımlamak gerekiyor ?

ben enparayı ekledim 0.32 kuruş kesti sadece
  • Yandex money mail attip cevap alan var mi?

Dun gece kayit ettirmek icin alisverisden önce, sahip oldugum passportun taranmis resmini gönderdim. 5 gun icinde evap verecogiz belki daha erken filan diye mesj attilar.

• quote:

quote:

ödeme yöntemi eklemen lazım rus paypal açıp yandex money den sanal kart oluşturup kabul ettirebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: antired

quote:

Yandex money'e enpara kart tanımlanabiliyor mu? Ben tanımlarken hem 350 ruble kesti hem de hata verdi. Kredi kartı mı tanımlamak gerekiyor ?

Tanımladığınız enpara kartla alışveriş yaptınız mı peki hocam? Acaba endo psn de birden fazla denedik diye kart mı bloklandı :)

• Enpara ile Need for Speed aldım arkadaşa anlatımı için teşekkür ederim
  • Yandex money üzerinden mi yaptınız işlemi yoksa direkt olarak sanal kartlardan mı satın aldınız psn üzreinden?
  • In_ceron kullanıcısına yanıt
    Yandex Money üzerinden aldım hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: In_ceron

Yandex money üzerinden mi yaptınız işlemi yoksa direkt olarak sanal kartlardan mı satın aldınız psn üzreinden?

Arkadaşın dediği gibi yandex e tanıttım sanalnkarti limiti yavaştan açarak yaptım işlemi ne olur ne olmaz diye onun için sanal kullandım.

• tallicaguven kullanıcısına yanıt
    quote:

quote:

quote:

Tanımladığınız enpara kartla alışveriş yaptınız mı peki hocam? Acaba endo psn de birden fazla denedik diye kart mı bloklandı :)

oyun aldım dostum sorunsuz istersen yeni bi yandex money hesabı aç öyle dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antired -- 15 Şubat 2016; 13:43:16 >

• quote:

quote:

quote:

ödeme yöntemi eklemen lazım rus paypal açıp yandex money den sanal kart oluşturup kabul ettirebilirsin

Yandex moneyde nasil sanal kart aciyoruz?
    Rus paypal acmak icin kimlik num. Istiyor diye biliyorum paypalin.

• Bu enpara %50 kampanyası rus ps de geçerlimi
  • Prestigi10 kullanıcısına yanıt
    paypal açarkende salladım bilgileri yandex money de virtual card seçeneği var ordan girip oluşturabilirsin CVC ve son kullanma tarihi cep tel. mesaj olarak geliyor
  • Beyler Enpara kampanyası geçerli değil.
    Enpara kartı Yandex wallet aracılığı ile kullanılabiliyor.
    Cüzdana para atmanıza gerek yok.Sadece kartı tanımlayıp alışveriş yapabilirsiniz.

Pasaport olayına da takılmanıza gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaizmir

Beyler Enpara kampanyası geçerli değil.
    Cüzdana para atmanıza gerek yok.Sadece kartı tanımlayıp alışveriş yapabilirsiniz.

Hocam ben yandexten cuzdana para ekleyerek aldım. Direk nasıl alicaz? Sadece cuzdana para ekle deyince yandex seçeneği çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.S.N -- 15 Şubat 2016; 15:15:25 >
  • quote:

paypal açarkende salladım bilgileri yandex money de virtual card seçeneği var ordan girip oluşturabilirsin CVC ve son kullanma tarihi cep tel. mesaj olarak geliyor

Sanal kartta ad olarak kendi adımızı mı kullanacağız yoksa pasaporta yazdığımızı mı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eaizmir

Beyler Enpara kampanyası geçerli değil.

Hocam ben yandexten cuzdana para ekleyerek aldım. Direk nasıl alicaz? Sadece cuzdana para ekle deyince yandex seçeneği çıktı.

Yanlış ifade etmişim. Yandex Cüzdana para eklemenize gerek yok.

Psn için ben de psn hesabına para ekleyerek yaptım
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.