Şimdi Ara

En Ucuz Oyun Alma Rehberi RUS PSN (Ultimate konu)(komisyonsuz) (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
89
Favori
45.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hesabıma giriyorum telefon numarası istiyor giriyorum kabul etmiyor napacağım?
  • Dr.M D kullanıcısına yanıt
    Boşuna uğraşmayın Rublenin yükselmesiyle TR PSN daha ucuz! Zarar edersiniz!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: cey100

Boşuna uğraşmayın Rublenin yükselmesiyle TR PSN daha ucuz! Zarar edersiniz!!!

black friday indirimleri başladı mgs 5 50 lira
    assassin's creed triple pack 100 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr.M D kullanıcısına yanıt
    "Uncharted 4" alayım dedim bir de ne göreyim, Rusya Psn'de 100 TL, TR PSN'de 89 TL. Benim gibi Garanti bankasıyla oyun alanlar için şimdilik bir cazibesi kalmadı gibi, diğer bankaların döviz kuru politikasını bilemem tabi!
  • quote:

Orijinalden alıntı: cey100

"Uncharted 4" alayım dedim bir de ne göreyim, Rusya Psn'de 100 TL, TR PSN'de 89 TL. Benim gibi Garanti bankasıyla oyun alanlar için şimdilik bir cazibesi kalmadı gibi, diğer bankaların döviz kuru politikasını bilemem tabi!

doğrudur ama bazı oyunların fiyatı hala uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: makara555

Ruble nin artması yüzünden TR psn daha ucuz kaldı

Ruble artmadı TL değer kaybetti malesef. Önceden bi 4 5 ay önce 3999 ruble 185 ederdi şimdi 210 falan. Alacağım iki oyun var alamıyorum bu yüzden. 😭

• Hesabı için bilgileri güncelleyin yoksa bloke olacak maili alan var mı? Düzenlemeye girince bi sayfada bir sürü şey istiyor ne yazmak gerek acaba. TL yükselirse yine lazım olacak hesap.

• Arkadaşlar ben her oyun alacağım zaman yeni hesap açarak alıyordum.Bu sefer ödeme sırasında Rusça isim soy isim yazıyorum pasaport kısmını sallıyorum ama ödeme sırasında teknik hata alıyorum.Bu şekilde oyun alınamıyor mu artık düzenlememi yaptılar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tactless_61 -- 30 Mart 2017; 11:33:53 >
  • Merhaba, zamanında Battlefield 1'i Rus hesabımla aldığım için şimdi ek paketi de buradan almam gerekecek. Ancak bir türlü kredi kartımı PSN'e kabul ettiremedim. Yandex Wallet'a kredi kartını kabul ettirdim fakat ücreti aktarmak istediğimde aşağıdaki gibi bir hata veriyor. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

En Ucuz Oyun Alma Rehberi RUS PSN (Ultimate konu)(komisyonsuz)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dersah.

Merhaba, zamanında Battlefield 1'i Rus hesabımla aldığım için şimdi ek paketi de buradan almam gerekecek. Ancak bir türlü kredi kartımı PSN'e kabul ettiremedim. Yandex Wallet'a kredi kartını kabul ettirdim fakat ücreti aktarmak istediğimde aşağıdaki gibi bir hata veriyor. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

En Ucuz Oyun Alma Rehberi RUS PSN (Ultimate konu)(komisyonsuz)

Muhtemelen Sony Turkiye gerekli ispiyonlamayi merkeze yapti ve bu sistemi Turkiyeye kapattirdi.

• Vay üçkağıtçılar. Peki başka bir yol var mı hocam bildiğiniz?

• Beyler komisyonsuz Rus psn den oyun alımı hakkında son durum nedir?
  • Fifa 18 almayı dusunuyordum yöntem işe yarıyor mu deneyen var mı? Bildiğiniz şu anki kura uyan 4000 ruble satan kod sitesi var mı komisyonu çok olmayan?
  • yine fifa zamanı plati ru dan alım yapan varsa yazarsa iyi olur
  • GhostEagle kullanıcısına yanıt
    artık yapılamıyor sanırım bazı arkadaşlar alamadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: murbertar

artık yapılamıyor sanırım bazı arkadaşlar alamadı

teşekkürler, iyi oyunlar..
  • Artık hiç bi şekilde Rus psnden az komisyonlu yada komisyonsuz oyun alamıyor muyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Artık hiç bi şekilde Rus psnden az komisyonlu yada komisyonsuz oyun alamıyor muyuz

Rus Rublesinin fiyatı çok fazla yükseldiği için RUS PSN fiyatları artık eskisi kadar cazip değil. Genel olarak US PSN, RUS PSN'den daha ucuz.
  • exquares kullanıcısına yanıt
    Ya endonezya psn en uygunu ama Türkçe dil desteği US PSN ve endoda olmadığı için rusya mantıklı oluyordu.
  • akşam saatinden beri parayı yandex wallet'a geçirmeye çalışıyorum en ufak bir ipucu alamadım. yandex ile ümit yok arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.