Şimdi Ara

En Ucuz Oyun Alma Rehberi RUS PSN (Ultimate konu)(komisyonsuz) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
89
Favori
45.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hdblack35

Bendede bir sorun gözükmüyor şu aşamada. Ama olurda tam oyun çıkış gününde Sony yada Yandex bir kıllık yapar korkusu sardı beni. Gerçi kredi kartından para çekildi. Ama bellide olmaz.
    Bu arada oyunu iyiki geçen hafta satın almışım. Bu hafta almak istesem demekki alamayacakmışım.

zaten preorder yapmışsan cüzdandan direk para çekilmiştir, o yüzden sorun olmaz ileride yeni bir oyun satın alana kadar.
  • Beyler sorunu çözen olursa buraya yazsin da herkes bilgilensin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun patladı bu yandex te

FIFA aldığım şekilde BF1 alamıyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: silentfurious

Geçmiş olsun patladı bu yandex te

başka bir yandex hesabı açıp denedin mi? eğer cidden kredi kartlarını banlıyolarsa yandex olayı bitmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoRnTuNeS -- 4 Ekim 2016; 22:21:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

quote:

Geçmiş olsun patladı bu yandex te

başka bir yandex hesabı açıp denedin mi? eğer cidden kredi kartlarını banlıyolarsa yandex olayı bitmiştir.

Her oyunda başka hesap açıyorum zaten. Kart hatası veriyor...
  • oo ozaman yandexte bitti galiba. offgamesten rus psn kart alıcaz artık en kötü. neyse iyi ki önceden bf1 önsiparişi vermiştim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende fifayi rus dan aldim fakat bf yi alamiyorum.Ayri hesap acarak denedim ama nafile.Sanirim yandex de patladi

• KoRnTuNeS kullanıcısına yanıt
    4000 ruble içinde fazla komisyon çıkıyor yine pahalıya geliyir oyun

• Ruble çok arttı 4000 ruble yaklaşık 200e geliyor neredeyse. Sizin komisyon alıyor 20₺ fazla geliyor dediğiniz fiyat nedir merak ettim

• Bu arada BF1 için otomatik indirmeyi işaretlediğimizde tahmini download edilecek gün olarak 15/10 cumartesi günü yazıyor.
  • quote:

oo ozaman yandexte bitti galiba. offgamesten rus psn kart alıcaz artık en kötü. neyse iyi ki önceden bf1 önsiparişi vermiştim.

Bizim arkadaşlar plati.ru 'yu kullanıyor. Orayı deneyeceğim. Komisyonlar 8 ila 18 TL tutuyor.

• plati.ru isbankasi karti kabul etmiyor sanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plati.ru da guvenilir mi ki? Hangi satici guvenilir biliyormuyuz?

• Beyler yanlışınız şu sizin. Siz her oyunda yeni bir wallet hesabı açıyorsunuz sanırım. Kart eklediginiz Wallet hesabı sabit olmalı. Hesap açıp oyunu al dediğinde senden öncekinden farklı bir wallet hesabı istemiyor hoş sadece ödemeyi alıyor. 2. 3. Walleti aynı kartla açtığınız için belkide engelledi. Bende sıkıntı yok benim hesap taa ds3 çıkışından önce açılmış hesap 27 sinde 5 tane Fifa aldım guruba sıkıntı çıkmadı.

• quote:

quote:

oo ozaman yandexte bitti galiba. offgamesten rus psn kart alıcaz artık en kötü. neyse iyi ki önceden bf1 önsiparişi vermiştim.

Bizim arkadaşlar plati.ru 'yu kullanıyor. Orayı deneyeceğim. Komisyonlar 8 ila 18 TL tutuyor.

aynen orada 1-2 dolar daha ucuz gibi, ama offgames gibi güvenilir mi acaba. iyi satıcılar bulmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makara555

Ruble çok arttı 4000 ruble yaklaşık 200e geliyor neredeyse. Sizin komisyon alıyor 20₺ fazla geliyor dediğiniz fiyat nedir merak ettim

4000 ruble 195,75tl yapıyo, offgamesten aldığında ise $69,2 = 211,61tl yapıyo
  • Not Today! kullanıcısına yanıt
    Ayin 3une kadar zaten sıkıntı yoktu hocam. 2sinde aldım en son. Benim ki de bu konu açılır açılmaz acılan hesapti. Hiç kartı bile kaldırmadım yani.3 ünden itibaren hata veriyor. Sadece psne değil. Yandex.moneyin geçerli olduğu rus sitelerinde de alışveriş denedim aynı.Parayı çekip iade ediyor. Yandex money TR bankalarına kapattı kendini.

• quote:

quote:

quote:

aynen orada 1-2 dolar daha ucuz gibi, ama offgames gibi güvenilir mi acaba. iyi satıcılar bulmak lazım.

En çok satan webmex diye bir satıcı. Bizim arkadaş dün almış sıkıntı yok diyor.

En çok satan 2. satıcı S ile başlayan biri. Ondan da 1 hafta içinde alan arkadaş var sıkıntısız almış.

1.'nin komisyon biraz daha fazla.

Akşam deneyeceğim birini.

• ruble ne kadar artmıs ya. umarım boyle devam etmez
  • quote:

quote:

quote:

quote:

En çok satan webmex diye bir satıcı. Bizim arkadaş dün almış sıkıntı yok diyor.

En çok satan 2. satıcı S ile başlayan biri. Ondan da 1 hafta içinde alan arkadaş var sıkıntısız almış.

1.'nin komisyon biraz daha fazla.

Akşam deneyeceğim birini.

eyvallah dostum, artık böyle devam edeceğiz gibi gözüküyor. bakalım bunu engelleyebilecekler mi.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.