Şimdi Ara

En ucuz fiyat nerede? PC bileşeni satan bilinir, güvenilir firmalar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
6
Favori
5.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 25
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 32 gün 7 saat 54 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 107
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mito1172 (6 mesaj) Münebbih (4 mesaj) Sky_Vision (3 mesaj) KASAP1910 (2 mesaj) Kagesa (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (24 mesaj) Mobil (6 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> En ucuz fiyat nerede? PC bileşeni satan bilinir, güvenilir firmalar.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1785 Mesaj
    sinerji ve eksen de aynı parçaları topladım ve eksen 60 tl daha ucuz çıktı.
    |
    |

AMD Ryzen 5 2600 Gigabyte AB35M-D3V Kingstone 8 GB DDR4 HX424C15FB2/8
    Araştır-Dene-Kaydet-Sergile
    Amatör Youtube Kanalım
  • Yarbay
    22380 Mesaj
    inventus
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İnventus gözü kapalı alışveriş yapılacak en güvendiğim firmadır.

İncehesap , hepsiburada , eksen , webdenal daha çok alışveriş ettiğim firmalar. Sıkıntı yaşadığım hiç olmadı.

Teknobiyotikle çok önce problem yaşadım 2-3 senedir alışveriş etmedim son durumları ne bilmiyorum umarım düzelmişlerdir.
    |
    |
    Ryzen 9 3900X || Raijintek Orcus 360 RBW || Asus Prime X570 Pro || Team T-Force Night Hawk 3600Mhz 4X8GB || Zotac GTX Titan X Maxwell 12GB || Samsung 960 Evo Nvme || JD512 Nvme || FSP Aurum PT 1200W || Gamepower WarCry
    Eski Kullanıcı Adı : Chris Brown
  • Yarbay
    15274 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sky_Vision

Dipnot olsun diye lutfen listeye ekleyin. Geçenlerde sinerji bilgisayardan asrock h110 anakart ve g4560 almak istedim. Siparis vermeden once sinerjiyi arayip anakart icin bios guncellemesi yapmalarini rica ettim. Bios olmadan anakartin islemciyi tanimayacagini bildigimden olayi izah edip rica ettim. Telefondaki temsilci pc montaj hizmeti satin almam gerektigini soyledi "42 tl " aksi halde boyle bir hizmet yapamayacaklarini ustelik sert bir dille belirtti. Bunun uzerine dh olarak sirketinizi surekli tavsiye ettigimizi ve bundan boyle sinerjiden urun tavsiye vermeyecegimi soyledigimde bana ucretsiz yardimci olmak istediler bende suratlarina kapattim.
    geç fark ettim yazını çok güzel kapak yapmışsın önce müşteriye saygıyı öğrenecek
    Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ

• Binbaşı
    1335 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

geç fark ettim yazını çok güzel kapak yapmışsın önce müşteriye saygıyı öğrenecek

Alıntıları Göster
    gerçek neyse herkes bilmeli. para verdiğiniz zaman herkes size hizmet sağlar yada işinizi kolaylaştırır ama aslında hakkınız olmasına rağmen size verilmek istenmeyenler de vardır. Paragöz insanları ve firmaları afişe etmek insanları kötü hizmet alabilme ihtimaline karşı bilinçlendirmek beni her zaman iyi hissettirmiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    15274 Mesaj

aynen öyle terbiyesiz herifler 800 tl civarı para alacaksın bir bios yüklemek için para istiyorsun çok güzel haddini bildirmişin iyi olmuş zaten hiç ısınamamıştım o siteye bu yüzden alışverişim de yok ama yazdığın iyi olmuş aç gözlülüğün sonu işte
    |
    |
    Sky_Vision kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ
  • Yarbay
    2927 Mesaj
    QP bilişimden klavye almıştım. 1-2 ürün daha sordum canlı destekleri çok iyi. Yardımcı oluyorlar baya. Hepsiburadada ki mağazalarında daha pahalı satıyorlar sitelerinde daha ucuz. Genelde gaming ekipman üzerine kurulu bi site. Tercih edebilirsiniz. Sıkıntı yaşamadım.

#Ankaragücü!
  • Yarbay
    15274 Mesaj

dün bende konuştum canlı destekten iyiler ama nanokatalog da canlı konuşmada süper de gerisi yalan o yüzden insan artık güvenemiyor
    |
    |
    KASAP1910 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2927 Mesaj

Valla hocam ben sıkıntısız bi alışveriş yaptım,sadece tecrübemi paylaşmak istedim,diğer sitelere göre oldukça yeni ve popülerliği düşük,araştıranlar için yardımcı oldum
    Nano tabi ki daha geniş çaplı bir site
    |
    |
    mito1172 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

#Ankaragücü!
  • Yarbay
    15274 Mesaj

yanlış anladın sanırım nano berbat aslada tavsiye etmem örnek verdim çünkü canlı destekte hemen yazıp müşteriyi kandırıyorlar var deyip sonra siparişi veriyorsun ürün yok aslında sonra uğraş dur yani nanoyu görünce canlı desteğe güvenemez oldum demek istedim senin yazman iyi oldu sonuçta almışsın gelmiş gerçekten
    |
    |
    KASAP1910 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    284 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sky_Vision

Dipnot olsun diye lutfen listeye ekleyin. Geçenlerde sinerji bilgisayardan asrock h110 anakart ve g4560 almak istedim. Siparis vermeden once sinerjiyi arayip anakart icin bios guncellemesi yapmalarini rica ettim. Bios olmadan anakartin islemciyi tanimayacagini bildigimden olayi izah edip rica ettim. Telefondaki temsilci pc montaj hizmeti satin almam gerektigini soyledi "42 tl " aksi halde boyle bir hizmet yapamayacaklarini ustelik sert bir dille belirtti. Bunun uzerine dh olarak sirketinizi surekli tavsiye ettigimizi ve bundan boyle sinerjiden urun tavsiye vermeyecegimi soyledigimde bana ucretsiz yardimci olmak istediler bende suratlarina kapattim.
    "isteyenin bir yüzü kara vermeyenin 2 yüzü" değil mi ? adamlar parça satıyor ve de ucuza sizin istediğiniz tür hizmetler ek ücrete girer
    siz zannedin ki diğerleri ücretsiz yapıyor onların pahalı olma sebepleri zaten ürün fiyatına eklemişler bu tip extra isteklerin ücretlerini.
    .
    bazılarının elinde yeterli teknik elemen olmaz, o sebep yazılımsal ve montaj hizmeti vermeyebilirler sadece satıcıdırlar.
    siz hizmet sunan yerden alıcaksınız , oralarda da fiyatlar pahalı olacak elbet.
    |
    |

• Yarbay
    18114 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    güncel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ben kendi adıma söylüyorum sistem toplarken 100 200 lira fazla olsun ama garantili olsun temiz olsun muhattabım olsun isterim.Tabi fiyat araştırmasına da girilir ama öncelikleri vardır herkesin...
    Teknolojik ürünlerde mağazaya yakınsam eğer gidip elden almayı tercih ederdim.
    Ama INVENTUS benim tüm ön yargımı yıktı. 11 Bin TL ye sistem topladım. Siparişi geçtiğim günden kargomu teslim aldığım güne kadar her zaman bir muhattabım oldu karşı tarafta(Emre Bey çok ilgilendi her aşamada haberdar etti beni çok sağolsun)
    Toparlayacak olursam INVENTUS derim çünkü adamlarda müşteriye karşı ilgi var, karşında seni dinleyen sorularına titizlikle ve sabırla cevap veren birisi var, müşteri temsilcilerinde yeterli bilgi var, (Burası önemli) Uzak şehirlere ürünün kargolaması mükemmel (Kargomu köpüklerden kurtarmam dakikalarımı almıştı😁)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 68023967 -- 6 Aralık 2018; 1:35:55 >
    |
    |

• Yarbay
    12833 Mesaj
    Bu kadar site olmasına rağmen iyi rekabet ediyorlar, uzun vadede itopya kapanır.

Az bilinenlerden webdenal al iyiydir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 13 Mayıs 2020; 1:9:20 >
    |
    |
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
bankalar.org
SEO
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.