Şimdi Ara

En Ucuz FIFA 16 CD Key [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.988
Cevap
26
Favori
196.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: logistics

quote:

Orijinalden alıntı: sword61

plati.ru da region free olan Fifa 13 Ultimate edition göremedim. Standart olan var 1 tane. Bulabilen var mı?..

normali varda region free farkı nedir

serbest bölge her yerde oynanabilir demek yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JouLex -- 20 Eylül 2012; 0:41:37 >
  • 35'den alaydık iyiydi de, yapacak bir şey yok. Elimiz mahkum, 55-60 neyse alacağız. 35-40 olur düşüncesiyle 1-2 ay beklemeye değmez. Fiyatın düşeceğide net değil zaten.
  • EA nin oyunlarında Region Sıkıntısı yoktur... Multidir. Hiç bir sorun yaşamazsınız.

Region olayı ise : bazı oyunlarda ruslarla aramızda aşırı bir fark oluyor. o oyunlar sadece ruslara özel çıkmış oluyor. ve türkiyede oynanması için vpn vs. kullanılması gerekiyor. uzun iş..

cd key satımını bende yapıyorum...
    nucleardende alabilirsiniz..
    gayet güvenilir bi abimizdir
  • Gecen Sene smd arkadaşımızdan aLmıştık , Bu sene uzunca bi Süre düşüneceğiz sanırım . Çünkü fiyatLar ucmuş
  • benim merak ettiğim türkiye de fifa 2013 kutulu ilk nerde satışa çıkacak bilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdenyavuz

benim merak ettiğim türkiye de fifa 2013 kutulu ilk nerde satışa çıkacak bilen varmı ?

geçen sene acayip problem olmuştu sanırım nere gitsek yoktu oyun gecikmeli çıkmıştı hatta bizde bulamayınca key aldık da ii oldu yarı yarıya kar :D
  • alıyorum şimdi nucleardan :) daha fazla bekleyemiyeceğim.banka parayı yer filan :D
  • Biraz bekleyince iner fiyat cd key için zaten.
  • Plati den aldığımızda 10,000 EASFC kredisi alacak mıyız peki? Google Translate te o kısmı saçma sapan çevirdi.
  • gg nuclear dan aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

gg nuclear dan aldım

hayırlı olsun darısı başıma :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: logistics

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

gg nuclear dan aldım

hayırlı olsun darısı başıma :D

eyvallah inşşallah hocam..
  • Arkadaşlar merhaba ben de bu ıl orjinal almayı düşünüyorum ve çok hevesliyim UT yi çözmede sıkıntı çekermiyim tecrübeli olan arkadaşlar yönlendirebilir mi?Nereden almamı tavsiye edersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj1hp

quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

quote:

Orijinalden alıntı: mstfyldz.bjk
    rusçaya gerek yok..
    kendi oyunlarımı zaten burdan alıyorum..
    ama anlamadığınız olay şu ki..

nuclear ve diğerleri
    oyunları bu siteden alıyor zaten

Site hakkında biraz detay verir misiniz arkadaşlar. Olmadı bizde bu siteden alalım. Ödeme şekli, keyin gönderim şekli, iletişim vs...

buraya giriceksinhttp://plati.ru/asp/pay.asp?id_d=1325481&searchstr=fifa+13&agent=0 FIFA 13 Ultimate Edition satiliyor 31 dolar falan.

sag ust kosede Webmoney (USD) bulunan kisimdan Кредитная карта (RUR) seciceksin с «Правилами покупки товаров» isaretliyip купит tiklayacaksin
    yeni sayfaya kulandin emaili kayd edip продолжит sonra tekrar оплатит sonra kredi karti bilgilerin doldurucak ve pay yapicaksin (kredi kartdi bilgileri tamamen guvenilirdir), sonra emaline gerekli bilgiler gonderilicek.

odemek icin bi cok secenek var ama benim kullandim kredi karti, normalde key odeme yaptiktan 1 saat icinde senin emailini gonderilir ama pre-order yapinca bir link gondericekler oyun cikdtikdan sonra o linki girip keyi goruceksin (ben originden bu fiyata aldim, fifa 13 oyun listesinde gozukuyor ama simdilik key yok). iletisime gecmek icin rusca gerekli.

ama rus keyler turkiyede sorunsuz calisyor diyilmi, ben yurtisindan kulaniyorum da.

yaridima ihiyaciniz varsa pm ata bilirsiniz

Bende kredi kartıyla buradan almayı dün ve bugün defalarca denedim ama bir türlü olmuyor. Şöyleki kredi kartı bilgilerimi giriyorum orada BKM'nin güvenli alışveriş için appleti geliyor. Sonra SMS gönderiliyor, o şifreyi giriyorum. Sonra işlem yapıyor ve sonuçta hata veriyor. Gösterilen hata logu şu:

61 - Exceeds amount limit

Kredi kartımda limit sorunu yok. İki farklı bankanın kredi kartını sanal kart ile deniyorum. Sanal kart limitlerini 70 TL yapıyorum. Normalde 60-65 TL olması lazım. Acaba Rus para birimiyle tahsilat yapılmaya çalışılmasıyla mı ilgili ? Ben normalde paypal ile ebay'de sorunsuzca alışveriş yapıyorum.

Bir fikriniz varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 20 Eylül 2012; 12:27:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

Bende kredi kartıyla buradan almayı dün ve bugün defalarca denedim ama bir türlü olmuyor. Şöyleki kredi kartı bilgilerimi giriyorum orada BKM'nin güvenli alışveriş için appleti geliyor. Sonra SMS gönderiliyor, o şifreyi giriyorum. Sonra işlem yapıyor ve sonuçta hata veriyor. Gösterilen hata logu şu:

Kredi kartımda limit sorunu yok. İki farklı bankanın kredi kartını sanal kart ile deniyorum. Sanal kart limitlerini 70 TL yapıyorum. Normalde 60-65 TL olması lazım. Acaba Rus para birimiyle tahsilat yapılmaya çalışılmasıyla mı ilgili ? Ben normalde paypal ile ebay'de sorunsuzca lışveriş yapıyorum.

Bir fikriniz varmı ?

Bir de bu şekilde deneyin isterseniz...

Satın alma şekli 1:

http://www.wmtransfer.com/

öncelikle buraya üye oluyorsun...

http://www.wm-turkiye.com/buywm.html

burdan web money satın alabiliyorsun...

webmoney e üye olduğunda sana

WMID ve Z-purse vericekler..
    webmoneye üye olduğun mail adresini yazıyorsun..
    en geç 1 güne webmoney hesabına geçiyor para...
    sonrası
    plati.ru ya geçiyoruz...

http://plati.ru/asp/pay.asp?id_d=1325481&searchstr=fifa+13&agent=0

mesela bu linkteki 31 dolar.. webmoney RUR yazan yere tıklarsan USD seçeneğini göreceksin.. WEBMONEY USD... ona tıkla..
    sonra alttaki ticke tıkla...
    mavi yazıya tıkla...
    sonraki sayfada email yazan yere mailini yaz webmoney mailini..
    sonra mavi ye tıkla...
    sonra tekrar mavi...
    gelen sayfada webmoney keeper var.. orda keeper classic yazıyor.. ona tıkla mini yi seç..

3 kutucuk gelicek..
    1. mailin
    2. şifren
    3. alttaki kod..
    sol alttaki butona tıkla..
    gelen sayfada telefonun gözükücek.. onun yanındaki sms kutusuna tıkla..
    telefonuna sms gelicek.. orda 6 haneli kod gelicek ilk sıradaki..
    o kodu giriceksin..
    sonra soldakine tıklayacaksın..
    seni bi sayfaya yönlendiricek..
    orda key
    ya resim olarak yada yazı ile gelicek...

• quote:

quote:

Kredi kartımda limit sorunu yok. İki farklı bankanın kredi kartını sanal kart ile deniyorum. Sanal kart limitlerini 70 TL yapıyorum. Normalde 60-65 TL olması lazım. Acaba Rus para birimiyle tahsilat yapılmaya çalışılmasıyla mı ilgili ? Ben normalde paypal ile ebay'de sorunsuzca lışveriş yapıyorum.

Bir fikriniz varmı ?

Satın alma şekli 1:

sonrası
    plati.ru ya geçiyoruz...

mesela bu linkteki 31 dolar.. webmoney RUR yazan yere tıklarsan USD seçeneğini göreceksin.. WEBMONEY USD... ona tıkla..
    mavi yazıya tıkla...
    sonra mavi ye tıkla...
    sonra tekrar mavi...
    gelen sayfada webmoney keeper var.. orda keeper classic yazıyor.. ona tıkla mini yi seç..

3 kutucuk gelicek..
    1. mailin
    2. şifren
    3. alttaki kod..
    o kodu giriceksin..
    orda key

Webmoney'e üye oldum ama üyelik konfirmasyonu için müşteri temsilcisiyle chatten konuşmanız gerekiyor filan diyince, rusçada bilmediğimden ve açıkçası prosedür bana biraz güvensiz geldiğinden vazgeçtim. Bu chat konusunu nasıl yaptınız acaba?

• quote:

Webmoney'e üye oldum ama üyelik konfirmasyonu için müşteri temsilcisiyle chatten konuşmanız gerekiyor filan diyince, rusçada bilmediğimden ve açıkçası prosedür bana biraz güvensiz geldiğinden vazgeçtim. Bu chat konusunu nasıl yaptınız acaba?

Ben satın alma yapmadım hiç, yapan bir iki arkadaş var konuda görürse onlar cevaplarlarsa daha iyi olur...
  • quote:

quote:

quote:

Bir fikriniz varmı ?

Satın alma şekli 1:

sonrası
    plati.ru ya geçiyoruz...

mavi yazıya tıkla...
    sonra mavi ye tıkla...
    sonra tekrar mavi...

3 kutucuk gelicek..
    1. mailin
    2. şifren
    3. alttaki kod..
    o kodu giriceksin..
    orda key

bende ordan almayı düsünüyorum bi yolunu bulursak iyi olur gercekten

• BATTLEFIELD 3 İLE TAKASLIK FIFA 2011, FIFA 2012 ARIYORUM.
  • bu konuda biraz cahilimdir bana yardım ederseniz sevinirim :)

ultimate edition'ın farkı nedir?
    ultimate team muhabbeti, internet üzerinden herkesin bir oyuncu olarak oynayıp devamlı geliştiği bir şey mi? sonradan girme gibi bir şey var mı? yoksa siz yenileri sevmiyor musunuz
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.