Şimdi Ara

En Ucuz FIFA 16 CD Key [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.988
Cevap
26
Favori
196.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla geçen senede keyli ultimate edition almıştım.. bu sene aralgame'e mail attım.. ön sipariş açılmayacak dediler.. 29 eylul gibi stoklara gelicekmiş oyun.. ayrıca kutulu fiyatıda tahminime göre 100 - 110 TL civarında olacak.. ayrıca ea nın sitesine bakarsanız türkiyeden yetkili bir dağıtıcı gözükmüyor. yani bence bizim firmaların ea ile anlaşması felan yok.. olsa adamlar oraya bizim ülkeyide koyardılar..

buradan dağıtıcı firmaların olduğu yerlere bakabilirsiniz..
    http://www.ea.com/soccer/fifa/pre-order

buna karşılık pes'in sitesine bakarsanız sayfanın en alt kısmında türkiyede dağıtıcı olarak aralgame yazıyor..
    https://www.konami-pes2013.com/en/buy-now/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaitreSkiLL -- 16 Eylül 2012; 20:01:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhlakPolisi

quote:

Orijinalden alıntı: eRkannYLDZ

quote:

Orijinalden alıntı: logistics

quote:

Orijinalden alıntı: JouLex

Oyun bence tamamen hak ediyor bu fiyatı.. Diğer arkadaşlarında dediği gibi 34-40 a düşmesini beklemeyin. Ben Ultimate Edition ön siparişi verdim kaçırmak istemiyorum :)

aynı kanıdayım nerden aldınız acaba bende alacağımda.

ben gittigidiyor'dan nuclear den aldım 77TL ye.. kutulu çıkarsalar kutulu alacaktım ama ne araldan nede başka bir firmadan ön sipariş haberi gelmedi.. sonra diyorlarki oyun piyasasına destek olun..

acelen ne,bekleseydinde o fiyata kutulu alsaydın,en azından Tr satışlarına katkın olaydı

olm oyun çok güzel zaten galatasarayın 2016 ya kadar oyunlarla anlaşması var.. ben alsamda almasamda gs olucak bu oyunda diğer takımlar beni ilgilendirmiyor şahsen.. olsa iyi olur ama onlar olacak diyede fazla para veremem.. ayrıca hiçbir oyun firması bu işin altına giremedi... ea ile anlaşıp ön sipariş çıkarmalarını beklerdim ama kimseden ses soluk yok..
  • quote:

quote:

Oyun bence tamamen hak ediyor bu fiyatı.. Diğer arkadaşlarında dediği gibi 34-40 a düşmesini beklemeyin. Ben Ultimate Edition ön siparişi verdim kaçırmak istemiyorum :)

üstteki arkadaşın dediği yerden aldım. GG üzerinden nuclear 77 TL
  • quote:

quote:

quote:

güvenilir diyemi tercihiniz orası oldu rus sitesi falan diyorlar ama baya bi ucuz aldıgınız yere göre ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

güvenilir diyemi tercihiniz orası oldu rus sitesi falan diyorlar ama baya bi ucuz aldıgınız yere göre ?

genelde fiyatlar aynı düzeyde.. nuclear ile 10 a yakın alışverişim olmuştur bu yüzden burayı tercih ettim.
  • aslında nüclear de pahalı değil...
    yüzde 10 gg komisyonu var.. normali 60 tl ona.. ama komisyonla 66 tl ye veriyor.
    almadan konuşun havale ile 6-7 tl karınız olabilir..

not : fiyatlar kesinlikle düşmez..
    artabilirde
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfyldz.bjk

aslında nüclear de pahalı değil...
    yüzde 10 gg komisyonu var.. normali 60 tl ona.. ama komisyonla 66 tl ye veriyor.

artabilirde

platiden daha önce alışveriş yaptınız mı nasıl durumu tam olarak ? ayrıca keyi satın aldık diyelim oyunun cıktıgı gün bize keyimizide verdiler. biz bu keyi nasıl kullanacagız. origine nasıl entegre edecegiz orayı tam anlamadım siz biliyor musunuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mstfyldz.bjk

aslında nüclear de pahalı değil...

artabilirde

platiden daha önce alışveriş yaptınız mı nasıl durumu tam olarak ? ayrıca keyi satın aldık diyelim oyunun cıktıgı gün bize keyimizide verdiler. biz bu keyi nasıl kullanacagız. origine nasıl entegre edecegiz orayı tam anlamadım siz biliyor musunuz

plati den çok alışveriş yaptım.
    zaten ilk sayfada plati ile ilgili olan 1. seçenek benim yaptığım yöntem..
    herhangi bir sorun olmaz..
    merak etmeyin..

origin olayı ise : orginde key ekleme olayı var.. şimdi nerde olduğunu hatırlamıyorum.. o şekilde key i girerek oyunu aktif ediyorsunuz..
  • 2hafta sora 35 e alirsiiniz ne bu heycan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

2hafta sora 35 e alirsiiniz ne bu heycan :)

bir başkadır UT heyecanı millet yerinde duramıyor şimdiden kadrolar kuruluyo futwiz miydi neydi :) trade hesapları war herkezde 2 hafta sonra değil 2 hafta önce alma peşinde herkes :D ayrıca o kadar düşme ihtimali bence yok taş çatlasa 50 altını zor görür 6 ay sonra belki o dediğiniz fiyat o da belki yani :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: MusaYatar

quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

2hafta sora 35 e alirsiiniz ne bu heycan :)

bir başkadır UT heyecanı millet yerinde duramıyor şimdiden kadrolar kuruluyo futwiz miydi neydi :) trade hesapları war herkezde 2 hafta sonra değil 2 hafta önce alma peşinde herkes :D ayrıca o kadar düşme ihtimali bence yok taş çatlasa 50 altını zor görür 6 ay sonra belki o dediğiniz fiyat o da belki yani :))

2-3 hafta sonra ciktiktan alıntı yaparım nekadara geldigini :)
  • fifa 12 ilk çıktığında 40 tl idi şuan 10 tl ye düşmüş.. fifa 13 şuan 65 TL 7 8 ay sonra olur 30 TL.. o zaman alırsınız siz
  • düşmez fiyat hayal aleminde yaşamayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

düşmez fiyat hayal aleminde yaşamayın.

naptın aldınmı sen
  • Onlinecdkey listeye eklenmiştir arkadaşlar...

Gittigidiyor üzerinden satış yapmaktadır...http://profil.gittigidiyor.com/onlinecdkey

ONLINECDKEY (Gittigidiyor üzerinden)

Standart Edition: 65.90 TL ---http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/fifa-13-standart-edition-orjinal-cd-key-64417987

Ultimate Edition: 76.90 TL ---http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/fifa-13-ultimate-edition-orjinal-cd-key-64418224

• plati.ru da region free olan Fifa 13 Ultimate edition göremedim. Standart olan var 1 tane. Bulabilen var mı?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

quote:

Orijinalden alıntı: myres

düşmez fiyat hayal aleminde yaşamayın.

naptın aldınmı sen

alıyorum yarın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sword61

plati.ru da region free olan Fifa 13 Ultimate edition göremedim. Standart olan var 1 tane. Bulabilen var mı?..

normali varda region free farkı nedir
  • gittigidiyor nuclear'den aldım bende şimdi. daha öncede bf3 almıştım %100 güvenilir
  • Olaya biraz yabancı kaldım. Rus sitesindekinin region free olmadığı vs söylenmiş sanırım. Nedir bu? Bir de multi language değil mi bu oyun nereden alırsak alalım sıkıntı yaşamayız dil konusunda?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.