Şimdi Ara

(En ucuz) BF1 Revolution Edition | Hong Kong Origin | 69TL (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
19
Favori
25.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rev 75 lira yeniden. Ben SW BF2 Elite bakıyorum ama 160 o
  • Hola çalışmıyor. Vyprde kart istiyor bi türlü uygun vpn bulupta bf1 alamadık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

• 80 liraya revolution edition satıyorum 20 saat bile oynanmamıştır, oyun benim tarzım değil, gizli soruyla birlikte vereceğim
  • 75TL'ye satılıyor resmi yerden.
  • ÖFFFF
  • RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    plati.ru DİYE bir site war çok daha ucuza alabilirsiniz.
  • trolledy kullanıcısına yanıt
    ya çalıntı hesap ya da çalıntı kredi kartı ile alınan oyunlar onlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

75TL'ye satılıyor resmi yerden.

Hocam resmi yerden derken Güney Kore originini kastettiniz herhalde ilk mesajdaki gibi, ama aynı yöntemle girdiğimde BF1 Revolution 184 tl (52800 won) gösteriyor 75 tl yerine. İndirim bitti mi yoksa benim girdiğim yöntem yanlış mı hocam? Ss atıyorum:

• indirim bitmiş gibi duruyor, bir dahaki sefere tekrar dene.

---

plati.ru, çalıntı kartlardan alınan oyunları satmıyor. anladığım kadarıyla, hesaplar bile çalıntı değil. şöyle ki, o hesaplarda 2fa aktif değil ve aşırı basit bir şifre var, ruslar bunları ordan burdan pishing yapıp not ediyorlar ve satıyorlar. hesaplara müdahele etmeniz mümkün değil (mail, şifre değiştirme, 2fa açma vs.). hesaba giriyorsunuz oyunu indiriyorsunuz, sonra hesabı offline'a alıyorsunuz ve oyunu offline oynuyorsunuz.

ben ac: origins'i öyle yapıp bitirdim mesela, yeter ki hesabı kurcalamayın ve sadece oyunu indirirken online olun (hesabın esas sahibi şifresini değiştirmesine rağmen offline oynayabildim). RE7'nin son 2 DLC'sinide öyle oynadım, 1 haftalığına steam hesabı kiraladım sonra cream_api kullandım dlc'ler için.

bazı hesaplar mesela RGSC hesapları komple gizli sorusuna kadar veriliyor hesap sizin üstünüze geçiyor, esas çalıntı bu işte bunu asla yapmayın, hesap sahibini mağdur etmiş oluyorsunuz. online oynayacaksanız gidin basitinden cd-key alın, başkasının hesabıyla oynamayın.

• X-FI X kullanıcısına yanıt
    Siz kendiniz kullandığınız için böyle görüyorsunuz, 60 dolarlık oyunu 2-3 dolara satıyorlar. Neyse konu ile alakası yok. Oyunu satın alarak oynamanın amacı yapımcısının emeğinin karşılığını vermek zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experto Crede -- 8 Şubat 2018; 11:17:45 >
  • oyun değil hesap satıyorlar, 2-3 dolara değil 1-2 dolara. yukarıda anlattığım gibi üslubuna uygun yaparsan kimse mağdur olmaz, yapımcı şirket dışında tabi. ama çok beğenmişsindir ve yapımcı şirketin emeğinin karşılığını vermek istiyorsun oyunu satın alman lazım. ben bazen alıyorum bazen almıyorum, bu beni ilgilendiren bir konu, belki ubisoft'a nefret duyuyorum veya oyun fiyatlarını hakettiğinden fazla buluyorum.

1-2 dolar mevzusunu tekrar vurgulamak lazım. single ya da multi farketmez, eğer başkasının hesabını üstüne geçiriyorsan bu bir suçtur, almışsın ya da satmışsın iki taraflıda farketmiyor. oyunun korsanını oynamak ise farklı, bazı ülkelerde suç olarak kabul edilmiyor eğer bunu dağıtmıyorsan (satmıyorsan).
  • Bende sonunda alabildim teşekkürler rehber için en çok uğraştıran ücretsiz vpn bulmaktı baştaki verdiğiniz ve çoğu vpn sitesine erişemedim kendi bulduğumda 2-3 yerden girdiriyordu hong kong tan girebildim ordada 143 hk doları olarak 69 tl ediyordu revolution aldım sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiTrQ -- 9 Şubat 2018; 2:13:12 >
    Hong Kong mu? Bütün diller mevcut mu? Eğer eminsen konuyu güncelleyeceğim.
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    Bütün diller derken bilmiyorumda yazdığın gibi indire bastım english seçiliydi turkish seçtim 10 dil filan daha vardı sonra indirmeyi durdurup kapattım originle vpn yi ,tekrar açtım başlattım . Eminim yani tr olduğuna

Tamam, ekledim. Hong Kong ilk defa görüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

Tamam, ekledim. Hong Kong ilk defa görüyorum.

Açıkcası baya şanslıymışım çünkü siz böyle diyinceye kadar hiç öyle farklı bir dil çıkacağı aklıma gelmemişti. Asya ülkesi bunu görünce tıkladım fiyatına baktım ucuz görünce almaya çalıştım aldım. Allahtan tr dil desteği çıktı aldıktan sonra öğrensem acı tecrübe olurdu :)

yeni oyun gelsin tek tek kontrol etmek şart bu potansiyel ülkeleri. pre-order ile de daha hesaplı çıkabiliriz, yanılmıyorsam pre-order bitince oyunun fiyatı artmıştı çıktığında.
  • 2en ucuz nereden alabilirim tr dil olarak , 59 £ idi, 280 tl ye denk geliyor revolution
    Zahmet olmazsa bakar mısın SW BF2 ne kadar orada?

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.