Şimdi Ara

(En ucuz) BF1 Revolution Edition | Hong Kong Origin | 69TL (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
19
Favori
25.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ZenVPN ile Premium Pass'i aldım Güney Kore'den. Hiçbir sıkıntı yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: game07

Hola ile denedim premium alamıyorum şu anda koreden, alabilen var mı?

Hata bu:

(En ucuz) BF1 Revolution Edition | Hong Kong Origin | 69TL

Aynı hatayı alıyorum. Çözüm önerisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neverktulu -- 26 Kasım 2017; 13:31:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neverktulu kullanıcısına yanıt
    Hocam denemeyi bırakın 2-3 saat sonra deneyin düzelecektir. Çok seri deneyince bloke oluyor galiba. Bir de sanal kart ise 20-30 lira fazladan limit olsun. Yine olmazsa asıl kartınızla alın.

• game07 G kullanıcısına yanıt
    Hola vpn ile denedim dediğiniz gibi yine olmadı hocam. En son şu hatayı verdi.

(En ucuz) BF1 Revolution Edition | Hong Kong Origin | 69TL

Düzenleme: Hola Vpn'deymiş sıkıntı. ZenVpn ile girince satın almayı tamamladım. 24.35 usd olarak yansımış ekstreye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neverktulu -- 26 Kasım 2017; 19:38:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesabı açtırdım live cihat ile admin den %15 indirim kuponu aldım tekrar koreden satın aldım 83 tl ye geldi bf1 revo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an en ucuz ne kadar acaba takip eden var mı acaba ?
    Yılbaşı indirimi vs oluyor mu originde beklemek gerekir mi sizce ?
  • Entropii kullanıcısına yanıt
    1-2 hafta önceden sanırım girmişti indirime, baya baya ucuzdu. Şimdilerde de öyle olması lazım çünkü Aralık ayındayız.
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    Zenmate indirip güney koreden baktım fakat 42.000 Won gibi bir fiyat gösteriyordu indirimsiz olarak sanırım başlamamış henüz.
    Hocam hola vpn ile denedigimde GBR fiyatları çıkıyor zen ile güney koreyi bulamadim siz nasıl yaptınız acaba

• Noegenesis N kullanıcısına yanıt
    Zen i direk masaüstüne kurduktan sonra gösteriyordu hocam güney koreyi ve bir çok ülkeyi.

Belki bende ücretsiz süreli premium deneme gibi bir şey açık olabilir o anda onu da kontrol edebilirsiniz.

• Hala calisiyormu bu proxy seyi? bende var bf1 belki baska oyun icin proxy kullanirim
    Tamamdır teşekkür ederim

• yılbaşı indirimleri başlamış arkadaşlar battlefront 2 düşünüyorum şimdide
  • Gecen sene kore origin'den almaya çalışmıştım, bayağı uğraşmama rağmen alamadım. Origin hesabımdan satın almama yasak konuldu, hiçbir kredi kartı kabul etmiyor şuan. Yeni hesap açıp direk normal olarak almayı düşünüyorum. Eğer kore originden satın alacaksanız yeni hesap açıp onun üzerinden satın alım yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kagesa

Gecen sene kore origin'den almaya çalışmıştım, bayağı uğraşmama rağmen alamadım. Origin hesabımdan satın almama yasak konuldu, hiçbir kredi kartı kabul etmiyor şuan. Yeni hesap açıp direk normal olarak almayı düşünüyorum. Eğer kore originden satın alacaksanız yeni hesap açıp onun üzerinden satın alım yapın.

bf1 için mi bu sorunu yaşadınız?
  • korean origin üzerinden alayım dedim ödeme yerini geçemiyorum bi hata veriyor , 63 tl ye geliyordu komple revolation sürüm ah ah nası alacaz ?
  • veni60 kullanıcısına yanıt
    Online alışverişe açık uluslararası bir kart ve ilk mesajı okuyarak desem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

Online alışverişe açık uluslararası bir kart ve ilk mesajı okuyarak desem?

merak etme o kadar salak değilim heryerini okudum o kadar sayfayı.
  • yakın zamanda oyun alan var mı bu şekilde?denilenlere göre yapıyorum uluslararası alışverişe açık kart kullanıyorum fakat hata veriyor.
  • kisyari kullanıcısına yanıt
    ben. battlefront 2 aldım aynı yöntemle sorun yaşamadım.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.