Şimdi Ara

(En ucuz) BF1 Revolution Edition | Hong Kong Origin | 69TL (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
19
Favori
25.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buradan fifa 17 alabilirmiyim yardımcı olun bi zahmet arkdaşlar
  • cezve06 kullanıcısına yanıt
    evet alabilirsin.
  • cezve06 kullanıcısına yanıt
    alabilirsin kardeşim, ben vpn olarak holayı kullandım hiçbir sıkıntı çıkmadı.Tarayıcı üzerinden online oldum hola da south korea seçtim sonra ödemeyide krdi kartımla yaptım oyun yaklaşık olarak 79 tl ye geldi. Kütüphaneme hemen eklendi diğer arkadaşlar gibi beklemedm ayrıca oyunda tüm dil destekleri var ben türkçe seçtim. Online maç yaptım oda kotrol edilmiştir içiniz rahat olsun indirim bitmeden alınız :)) iyi oyunlar
  • Tamamdır kardeşim sagoladın
  • hocam selam. vyprvpn i tarayıcımda vpn açmadan sitesine ulaşamıyorum kuramıyorum. vpn açıp indirdim kurdum fakat açılırken hesap oluşturmak istiyor bu sefer de bilgisayarda vpn olmadığından kendi sunucularına bağlanıp hesabı oluşturamıyor. benden kaynaklı birşey mi yoksa bu vpni de mi engellediler. başka south korea barındıran vpn önerin var mı ? fifa almak istiyorum da
  • designr kullanıcısına yanıt
    hola var.
  • eyvallah kardo ben ve 5 arkadaşım bundan yaralanıp aldık oyunu :D çok teşekkürler.
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    sağol öyle yaptım ben de.

fifa aldım diğer arkadaşlarda olduğu gibi işleme alındı kısmında şu an. daha önce de meksika hindistan origin kullandığımdan alışkınım bu duruma
  • bende fifa 17 aldım pending kısmında
  • dün akşam 9 da verdiğim sipariş bu akşam 6 da onaylandı.
  • FIFA kaça geliyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 77 TL falan olması lazım,benim teslim edilmedi hala dün 15:00 da aldım.
  • Hocam biz aldık ancak oyun içi mağazada içerik yok diyor nedendir acaba? Oyunu Türkçe yükledik 1 hafadır deliler gibi oynuyoruz ama oyun içindeki mağazaya girince "Mağazada içerik yok" diyor.
  • fifa mı bf 1 mi? ahaha sayfa fifa17 konusuna dönmüş BF1 ise hiçbir sorun olmadan oyun direkt hem veriliyor hemde mağazada çıkıyor. bekleme yok. fifa ise baya ilginç olacak ki bekletiyor biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

fifa mı bf 1 mi? ahaha sayfa fifa17 konusuna dönmüş BF1 ise hiçbir sorun olmadan oyun direkt hem veriliyor hemde mağazada çıkıyor. bekleme yok. fifa ise baya ilginç olacak ki bekletiyor biraz.

bf1 icin diyorum oyun icindeki magaza sayfasinda icerik yok diyor. normalde battlepacklerin ve premium paketinin satisi gosterilmeli ama yok
  • oyunu indirip oynadın mı? ben daha indirmedim bile ama bakayım yinede. 18'inde evde olacak ondan önce burada indirecem evde ise copy/paste. Burada 100Mbps evde 10Mbps
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    oynadim hocam ben gibi 5 arkadas daha aldi iyunu hep birlikte catir catir oynadik ama dedigim olaya bir bakin
  • indirim devam ederse yarın bf1,titanfall2 ve fifa 17 alacağım :D
    çok kar var,atm'ye inmeye üşeniyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xefion

quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

fifa mı bf 1 mi? ahaha sayfa fifa17 konusuna dönmüş BF1 ise hiçbir sorun olmadan oyun direkt hem veriliyor hemde mağazada çıkıyor. bekleme yok. fifa ise baya ilginç olacak ki bekletiyor biraz.

bf1 icin diyorum oyun icindeki magaza sayfasinda icerik yok diyor. normalde battlepacklerin ve premium paketinin satisi gosterilmeli ama yok

indirdim yakında eve gidecem çünkü ve extra contentlerde premium, deluxe vs daha bir sürü şey mevcut origin application mağaza'da görebiliyorum.

tekrar söylüyorum, normal originden alıyorsunuz, aldığınız oyun full. herhangi bir değişiklik yok, olamaz da.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.