Şimdi Ara

en ucuz arabalar burda tabi alabilene :(((

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
26.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1991 corsa 2600

1997 laguna 3895

1989 audu coupe 2500....

vs...
    vs...

http://www.maliye.gov.tr/tasis/yeni/neotas/aracs.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cncrd -- 22 Ocak 2007; 16:46:34 >

• nasıl alıyoruz

27 ANKARA ANTALYA GÜMRÜK AÇIK B.Oto 1990 Mercedes 190 E H.sýz Antalya Tasiþ 5.500,00

bu güzelmiş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.A.K.K -- 22 Ocak 2007; 15:26:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

nasıl alıyoruz

27 ANKARA ANTALYA GÜMRÜK AÇIK B.Oto 1990 Mercedes 190 E H.sýz Antalya Tasiþ 5.500,00

bu güzelmiş

aslında normal proseduro göre ihale bedelinin % 10 unu teminat olarak yatırıp ihaleye girebiliyorsun
    ama işin içine birde mafya proseduru giriyor
    aradan kapabilirsen kapıyorsun

birde yukarıdaki linkte sadece izmir gümrüğü var arama yaptırısanız diğerlerinde daha cazip araçlar var

19350 ye 1996 model porche boxster satılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cncrd -- 22 Ocak 2007; 16:44:45 >

• offf ne arabalar ne fiyata abowww..bu muhabbeti biraz daha açarmısınız yaw tam anlayamadım..olay tam olarak nedir...
  • aslında eli ayağı düzgün birşey kapatcaksın buradan
  • eet ya açıklar msın neden böle ucuz fiyata.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: onuraydin

eet ya açıklar msın neden böle ucuz fiyata.....

ya bunlar maliyenin el koyduğu arabalar sanırım
  • benim bir tanıdığım İzmir gümrükten Ford Musteng almıstı.Burda görünen fiyatlara aldanmayın. Mafya da payını alıyor.Tanıdıgım arabayı alıp kacmıstı.Yoksa soyacakalrdı adamı
  • benim bildiğim bu araçlar ihaleyle alınıyor. ve almak pek kolay diil. bu fiyatlara bi tonda vergi ekleyin.
  • ben orda bi 5,28 buldum 2002 model tertemiz ha
  • arkadaşlar fiyatların öyle olduguna bakmayın her araç tipine göre farklı şekilde vergilendiriliyor mesela o satılan boxter 19350 mi vergisi hariç onu trafikte kullanmak için en az 40000 ytl g,ibi bir değer gerekiyor.(vergilerle birlikte) belki daha da fazla tam hatırlamıyorum.Geçen yaz bende ihaleye girdim ancak 2.el almak daha mantıklı boşverin o işleri vakit kaybı.
  • arkadaşlar kimsenin üyle ağzı sulanmasın önce yan taraftaki vergi ve ücretlendirmeyi okuyun gerçi biraz karışık ama genel olarak anlayabilirsiniz. veya şöyle söyliyim gümrükten arabayı çıkartmak için en az üzerine %180 daha ilave edin yani 4400 ytl lik bir bmw 750 yi yola koyabilmek için 13-14 milyarı gözden çıkarın o da çoğu zaman piyasanın üzerine çıkıyor farkı sadece türkiye yollarında yıpranmamış bi arabaya binmek oluyor
  • GÜMRÜKTEN ARABA ALMAK ÇOĞU KEZ ZARARDIR
  • Ankaradan gümrükten hayatımda bir defa araba almak için çook önceleri bi gittim.çok sevdiğim golf tdi için..açık arttırmada araç piyasa fiyatını kat kat geçti...elim boş kızgınlık içinde onca yolu geri döndüm..çok tutulan kolay satılan araca müşteri olma...tamirci+kaportacı arkadaşın varsa ve alacağın aracın piyasa fiyatını iyi etüt ettiysen illede alacağım diyorsan gir bide boyunun ölçüsünü gör...al..
  • harbiden ona hiç bakmadık
  • bu arada ihalede belirlenen fiyata alıcı bulamayan araçlar 2. ihalede yüzde 60 ına satılır, yine alıcı bulamazsa yüzde 40 ına satılır, yani orda yazan fiyatlar üzerinden düşününce pek karlı olmasa da işbilir insanlar için karlı bir ortam sözkonusu.

ama tabii ordaki memurlara da sağlam bir ayar çekmek lazım ki araçlar hakkında bilgi edinilebilsin, yoksa kapısını bile açamıyorsun.
  • 92 model 500E var ya inanmıyorum
  • BİRDE VERGİLER HARİÇ ARABANIN YATTIĞI YEREDE HATIRI SAYILIR BİR PARK ÜCRETİ ÖDÜYORSUN
  • polat alemdar abimiz jipini burdan almış
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.