Şimdi Ara

En sonunda nokia dan paramı alıyorum hele şükür geriye kaldı 14 gun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
1.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tukecısı ronları hakem heyetınden kararımın cıkmasına ragmen nokia telefonumun bedelı olan 1700 ytl vermıyor anca telefonun yenısı ıle degıstırebılecegını soyluyor nokia nın kapısına sarı taksı gonderen ılk ben olacam herhalde

İnceleme ve gerekçe: Dosya uzerınde yapılan ınceleme netıcesınde satın alma tarıhınden ıtıbaren bır yıl ıcersınde 3 aynı arıza meydana geldıgı anlasıldıgından

HÜKÜM:4822 sayılı kanun ıle degısık 40077 sayılı tuketıcı koruması hakkında kanının 4. maddesının vve garntı belgesının uygulama esaslarına daır yonetmelıgın 14.maddesı geregınce tuketıcının sıkayetının KABULUNE fatura bedelı olan 1.700.00ytl nın tuketıuceye odenmesıne karırın taraflara teblıgınden ıtıbareb 15 gun ıcınde mahkemeye ıtıraz hakkı saklı kalmak kosulu kaydıyla oybırlıgle karar verılmıstır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espinho -- 5 Şubat 2007; 23:33:17 >

• telefonun modeli neydi acaba merak ettim şimdi n93 mü?
  • N91
  • daha ne istiyosun ne güzel yenisini veriyolar
  • N93 1.400
    bence 8800 dır. o 1.700 dü çünkü.
    sirocco olamaz o 2.300/200 vs..
  • hadi yaa hani vereceklerdi paranı noldu?? üzüldüm vala nedir çekiyoruz bu nokiadan yaa!!!
  • N91 ın sımdıkı fıyatı 900 ytl cash ama benım fatura bedelı 1700 ytl sıfırını alayım ?
  • yaw ne yapıcan aprayı ne güzel veriyolar yenisini
  • yanii 1700 ytllik bi tel versinler ozmn n95 bekle al olmuyomu öle??
    ya espinhonun dediği ben teli aldığımda 1700 dü şimdi 900 düştü ne yapayım diyor dimi espinho öle demek istedin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi udede -- 29 Ocak 2007; 21:39:21 >
  • Olmaz ıstemıyorum onların n95 ını ben paramı ıstıyorum sonra n95 i alırım sarı taksıyı dayıcam kapılarının onlerıne o zaman gorsunler bakalım nasıl oluyormus parayı veremezlermıs
  • quote:

Orjinalden alıntı: udede

yanii 1700 ytllik bi tel versinler ozmn n95 bekle al olmuyomu öle??
    ya espinhonun dediği ben teli aldığımda 1700 dü şimdi 900 düştü ne yapayım diyor dimi espinho öle demek istedin?

• arkandayız vala benide mağdur etmişler zaten ne gerekirse yaparım valla!!
  • Aynen oyle ben aldıgımda 1700 ytl sımdı 900 ytl ha n91 alırım ama ustune de800 ytl alırım
  • ne tür bi arıza çıktı telefonda
  • geçmiş olsun iyşallah alırsın paranı
  • tabiki en güseli...

bende paramı alırım... üzerine de uludağda aldıgoım paraların üzerine kayarım :)
  • inşallah alırsın kardeş paranı!!
  • telefonun arızası coktu bea yaz yaz bıtmz n91 kullananlar bılır
  • bende hdd dışında büyük bi problem çıkmadı onuda servise verdiğimde yaptılar sanırım yenisiyle değiştirdiler
  • yürü beaaaaaa. daya taksiyi soy nadileri. sonuna kadar gooooooo!!!
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.