Şimdi Ara

En sonunda benim de başıma geldi...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün gece Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu kutlamak için Bağdat Caddesi'ne gittim. Kutlamalar sırasında arabamın kornası bozuldu. Şu an hiç çalmıyor. Toyota'ya şikayet maili atmayı düşünüyorum, korna bozuldu diye. Sizin düşünceleriniz neler? Acaba korna garantiden değişir mi?

• Normal şartlarda bozulda değiştirilirdi ama sen Fenerbahçenin şampiyonluk kutlamalarında bozmuşsun garanti kapsamına girmez zannımca
  • Neden? Fenerbahçenin dışında bir takımın şampiyonluk kutlamaları sırasında bozulsaydı değiştirirler miydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demir_mert -- 27 Mayıs 2007; 15:15:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: demir_mert

Dün gece Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu kutlamak için Bağdat Caddesi'ne gittim. Kutlamalar sırasında arabamın kornası bozuldu. Şu an hiç çalmıyor. Toyota'ya şikayet maili atmayı düşünüyorum, korna bozuldu diye. Sizin düşünceleriniz neler? Acaba korna garantiden değişir mi?

demirmert ben seni uzman toyotacı biliyodum
    ama gördüm ki sporda uzman değilmişin

neyse araban için geçmiş olsun, şampiyonluğunuzu da tebrik ederim..

ama inadına, inadına tek büyük GALATASARAY...

:))

• Kornanız garanti kapsamında değişir.Servisler kornanın hangi şartlarda bozulduğu konusunda pek zorluk çıkartmaz..
  • Fener sevgisine dayanamadı demek ki!
  • Ön ızgaranın arkasında soketi var o çıkmıştır,benim başıma geldiğimden biliyorum.
  • fener bu herkesi bozar....
  • Bu gun sanayideki elektrikçime gittim ve kornayı hallettim. Sigortası atmış. Korna hala canavar gibi çalıyor. 10 luk sigorta yerine 15 lik taktık. Artık hiç bozulmaz heralde. Bir ara aklıma geldi acaba bu korna galatasaraylı mı diye? Neyseki sorun bitti....
  • Ben 2 kere korna yaktım ama fener veya galatasary için değilde düğünlerde
  • iyi bari halletmişin... sahi yeni bi korna ne kadar??

ama indına GALATASARAY elbette=))))=))
  • Teklisi 15, çiftlisi 25 lira civarı olması lazım. Benim elektrikçi o paraya takıyor.
    İNADINA FENERBAHÇE
  • Bizim 97 Corolla gelin arabası olduğunda kornanın biri yanmıştı. Bilenler bilir Efsane Kasa Corollaların kornası nasıldırrr

Serviste 75 Ytl dediler kornaya.
    Bende gittin arkadaşın galerisinde başka bi Corollanın ki ile değiştirdim
  • Gerçekten yaa,ben o korna sesini istiyorum.Şimdikiler dit dit kız gibi...
  • Valla kardeş, Fenerbahcenin şampiyonluğunu ilan ettiği hafta bende kornayı bayağı zorlamıştım, yaklaşık 3 saat dıtttt dııııtttt dıııttt (Tabiki LPG deposununda sonunu getirdik). Genede sağlammış Maşallah. Allah nazardan korusun. Senin kornaya galatasaraylıların nazarı değmiştir.
  • Galiba GS taraftarlarının nazarı değdi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

Bizim 97 Corolla gelin arabası olduğunda kornanın biri yanmıştı. Bilenler bilir Efsane Kasa Corollaların kornası nasıldırrr

Serviste 75 Ytl dediler kornaya.
    Bende gittin arkadaşın galerisinde başka bi Corollanın ki ile değiştirdim

işte galerilerdeki duruma bir örnek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.