Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4962. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100.691
Cevap
615
Favori
4.050.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49604961496249634964
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2.5 /10

Yıllar önce birkaç sahnesini izlemiştim.Tamamını izleyeyim bu sefer dedim.İnternette yok şöyle iğrenç,yok oyuncuları gerçekten ölmüş yok vs...gibi şehir efsanelerinin olduğu bir filmdir.Hassas olan insana iğrenç gelebilir bazı sahneleri ama ben sadece hayvanlı sahnelerinden hoşlanmadım hayvansever olduğum için.Filmi rahatça izledim rahatsız olunacak bir durum yok.Oyunculuklar berbat,senaryoda arak filmin ele avuca gelir bir yanı yok.İzleyende meraktan izliyor.Filmi izlemeyin iğrenç sahneler olduğu için değil,kalitesiz şişirilmiş bir film olduğu için izlemeyin.İmdb puanı aşırı yüksek kalmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 19 Nisan 2021; 16:24:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Green Book gece saatlerinde gider efsane , Nerve bilim kurgu tamamen suanki gencligi anlatiyor
  • Come To Daddy

3.5/10

Fragmanı,imdb puanı ve başrolde Elijah Wood olması beni yanılttı.Çok bir beklentimde yoktu halbuki.Filmin ilk yarısı yavaş ve boştu.İkinci yarısı aksiyon başlar gibi oldu.Film hareketlenecek derken filmin sonuna kadar beklentini karşılayamıyor.Sadece filmin jeneriğinde çalan şarkıyı beğendim.Bana kalırsa hiç izlemeyin,birşey kaybetmezsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 19 Nisan 2021; 5:49:43 >
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Boş vakitte izlenebilecek klasik Liam Neeson filmi.

• Donma Noktası / Bajocero (2021)

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Klişelerle dolu ve gereksiz uzatılmış bir filmdi. Mantıksızlık çok fazlaydı. Zaman kaybı bence. 3/10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaze no tani no Naushika • 1984 / Hayao Miyazaki

Dünyanın zehirli gazlar ve bitkiler tarafından yaşanılamaz olduğu bir dönemde Nausicaa adlı prenses her şeyi tam tersine çevirmek için uğraşır. Herkesin korktuğu ohmular her yeri istila etmektedir ve rüzgarlı vadi adlı yer esen rüzgarlar tarafından korunmakta, zehirlerden arınmış şekilde korunmaya devam eder. 

Hayao Miyazaki evreninde belki de en farklı işlerden biridir. Müzikleri, renkleri ve hepsinden öte asıl istilacıların insanlar olduğunu söylemesiyle çok derin mesajlar içerir. İnsanı farklı duygulara sürükleyen bu animasyonu kaçırmayın derim. 

8/10

• Hellraiser (1987)

8/10

Kült olmuş bir korku filmi.Dedikleri kadar varmış çok beğendim orjinalliğini ve kafasını.Serinin 2.filminede bakacağım.Korku filmi severlerin mutlaka izlemesi gereken bir film...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 23 Nisan 2021; 6:19:4 >
  • Stargate (1994) 10 /8 Kaçırmış olanlar varsa mutlaka izlesin Kült filmler arasında

• Korkunun Gölgesi / Under the Shadow (2016)

Başları sıkıcı son yarım saat güzel gerilim sahneler var fakat sonunu beğenmedim, olmamış. 3/10

• The Father ,oldukça beğendim, Anthony Hopkins role iyi oturmuş tam bir usta, oscar için de kuvvetli bir aday.
  • 2001: Bir Uzay Destanı (2001: A Space Odyssey)

Filmin süresi çok uzun ve durgun ben de filmi gece izlemek gibi bir hataya düştüm bir ara uyuklamışım uyandığımda adam hala aynı sahnede mekik içinde uğraşıyordu sonunu getiremedim o yüzden puan veremiyeceğim.

• For Your Eyes Only • 1981 / John Glen

Arnavutluk açıklarında batan İngilizlere ait balıkçı görünümlü elektronik istihbarat gemisinin içindeki ATAC cihazının etrafında dönen bir konusu mevcut. Yunanistan batı müttefiki, Küba ise Doğu Bloğu'nun içindeki hain olarak gösterilir. Yumuşama döneminin bitmesiyle Sovyetler tekrardan konuya dahil edilir. Soğuk Savaş'ın kızıştığını anladığımız bir başka nokta ise demir leydi Margaret Thatcher'ın gösterilmesidir. 

Film özellikle denizaltı sahneleriyle ve finalde; Yunanistan'da holy trinity adı verilen Kalambaka'daki gerçek bir manastırda (400 metre yüksekte) sona ermesiyle seyir zevki bakımından oldukça etkileyicidir. Bond klasiği olarak önceki filmlerinden daha sıcak görüntülere sahip olmasıyla farklı bir film havası veriyor. Akdeniz, Ege çevresinde geçmesi bunun en büyük etkisi tabii ki. 

7/10

• Çok iyi olmasada kötü film değil.Kötülemişsin resmen filmi.Senin yorumlarında tutarsız olmuş zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 24 Nisan 2021; 19:57:24 >
  • Hell House LLC 2015

2.5/10

Belgesell-röportaj -tekil kamerayla çorba gibi kurguladıkları kötü kalite bir korku filmi.İzlemezseniz bir kaybınız olmaz.İmbd puanı yüksek kalmış sakın aldanmayın...

• Küçük Kıyamet

8/10

https://m.imdb.com/title/tt0845474/

Nadir kaliteli yerli gerilim filmlerinden biri.Başak Köklükaya ve İlker Aksum un oyunculukları çok iyiydi.Film daha fazla parlatılabilirmiş ama Türkiye standartlarına göre çok iyi film.Mutlaka izlenmeli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 24 Nisan 2021; 20:4:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

Küçük Kıyamet

8/10

https://m.imdb.com/title/tt0845474/

Nadir kaliteli yerli gerilim filmlerinden biri.Başak Köklükaya ve İlker Aksum un oyunculukları çok iyiydi.Film daha fazla parlatılabilirmiş ama Türkiye standartlarına göre çok iyi film.Mutlaka izlenmeli...

Yıllar önce bir ergenken sinemada izlemiştim. Gerçekten güzel film.

• Arizona Dream • 1993 / Emir Kusturica

Evlenecek olan amcasının yanına giden Axel'ı konu edinir. Kendini tanımlama ihtiyacı hisseden karakter aşkın, cinselliğin ikiliğinde kalır. Bu örüntü, filmde çok uç karakterlerle işlenir. Karikatürleştirilmiş tipler böylesi masalsı hikayenin içerisinde kabul edilebilir fakat vermeye çalıştığı dramanın inandırıcılık noktasında sınıfta kalmasına neden olmuş diyebiliriz. İşlenişi de bir o kadar savruk olduğu için anlatının altını çizmek istediği şeyler sınıfta kalarak Emir Kusturica'nın kötü bir işi haline gelmiş maalesef. Elbette ki oyunculuk, sahne ve müzikler açısından tatmin ediciliği de var. Fakat maalesef Arizona Dream uçarı, masalsı yapısıyla pek de bana hitap ettiğini söyleyemeyeceğim bir yapım. 

5/10

• EXistenZ

7/10

https://m.imdb.com/title/tt0120907/

VR(Sanal gerçeklik)RPG öğeli bir oyunla birleştirip yönetmen David Cronenberg yorumladığı bir bilimkurgu filmi.Bana göre filmde bazı yerler uzatılıp yavan kalsada kaliteli bir film.Bilimkurgu sevenlerin izlemesi gereken filmlerden biri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 25 Nisan 2021; 0:53:14 >
  • Savunma Sanatı/The Art of Self-Defense

8/10

https://m.imdb.com/title/tt7339248/

Vivarium filmindeki oyunculuklarını beğendiğim için başrollerin başka filmi varmı diye baktığımda bu filme denk geldim.Karate sporunu kara mizahla birleştiren bir film.Sıradan Sensei öğrenci ilişkisinden farklı bir film...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 25 Nisan 2021; 0:55:4 >

• ne izlesem acaba diyip, hadi vakit geçsin bari deyip izlenecek film. kısa da olsa bir cinsellik var. anime olsa izlenirdi ama

filmi .... işte....

• 
Sayfa: önceki 49604961496249634964
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.