Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
98.117
Cevap
574
Favori
3.802.562
Tıklama
Giriş
    3244 Mesaj
    Shaft
    5\10

Samuel abimizin hatırına izlenilir. Çok sıkıcı değil akıyor gidiyor film. Tabi klişe konusundan öteye geçemiyor. İzleyecek bir şey bulamadıysanız izlenir.
    |
    |

PSN : SucukEkmek
  • Yarbay
    11117 Mesaj
    Godzilla: King of the Monsters 10 / 5 Eski serileri iyice kıymete binmeye başladı... Godzilla gibi efsane bir filmin içine etmeyi

başarmışlar
    |
    |
    Birdman of Alcatraz (1962)
    Başarılı bir oyunculuk ve ilmik ilmik işlenmiş bir hikaye.
    8,5/10
    |
    |
    7\10

En sonunda izleme fırsatı buldum. Senelerdir bluray arşivimin arasında duruyordu Tom abimiz coşturmuş gene. Güze vakit geçirmek için izlenir.

PSN : SucukEkmek
  • Yüzbaşı
    286 Mesaj

Önce kitabı okudum ben, filmini bilmiyordum. Filmi izleyince resmen aval aval baktım bu neydi diye. Bana göre hiç bir duyguyu kitaptaki kadar iyi aktaramıyor. Kitapta hizmetçilerin evi terkettiği bölümde babanın onları kalmaya ikna etme çabası beni ağlatacaktı nerdeyse ama filmde çok kötü işlenmiş..
    |
    |
    Ahmet_Şahin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

filmi bilim kurgu olduğu için izlemeye başladım.ağırdan ilerliyor.uzayda insanlarla deney yapıyorlar,işkence tarzı değil.bi sahne yüzünden midem bulandı.vazgeçtim izlemekten.gerçi ağır işleyişin daha çok etkisi var
    |
    |

AMD Ryzen 5 2600 Gigabyte AB35M-D3V Kingstone 8 GB DDR4 HX424C15FB2/8

Araştır-Dene-Kaydet-Sergile

Amatör Youtube Kanalım
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 10 saat 46 dakika kadarı kaldı.
    127 Hours

Franco adamım yine döktürmüş ya.Film azcık sıkıcı olsa da gerçek bir hikaye olması etkileyici.Tam bir hayatta kalma öyküsü.

7/10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Blindspotting 5/10

Yorumlara bakarak izledim ama çok boş bir film. Hani zamanın varsa bile izle demem o derece konusuz film.
    |
    |

Hitchcock kesinlikle bir deha.Muhteşem bir yönetmenliği ve sanat gözü var.O kuşların kareografisi eğitilmesi vs o zamanlara göre harika bir iş çıkartmış.Hitchcock'un filmlerindeki karakterleri ayrı seviyorum zaten.Hepsi gizli psikopat gibi hareket ediyor.Süper bir gerilim filmi olmuş ama sonunu beğenmediğim için

9/10

|
    |

Utoya - 4.5/10
    Film yaşanmış bir olaydan kurgulanarak yapılmış yalnız içerisinde çok enteresan olaylar var.

1 kişinin gözünden filmi izliyorsunuz ve sonunda bir bakıyorsunuz ki o kişi de ölmüş. İyi hoş ama bu kadar olayı kim anlattı o zaman. Filmde bu karakterin yanında sürekli duran 2-3 kişi olsa deriz ki bunun gözünden anlatılanlar kurgulanmış ama o da yok. Neyse, şahsi düşüncem zaman kaybı ve izlemeye değmez.
    |
    |

• Yarbay
    16461 Mesaj
    Pet Sematary (1989)

Gerçek bir korku klasiği.

8.5/10

Real Steel (2011)

Hugh Jackman ve Evangeline Lilly gibi hemen hemen herkesin sevdiği, göze batmayan, klişeleri bile keyifli hale getiren iki oyuncunun yanında filmin yıldızı harika çocuk oyuncu performansı ile Dakota Goyo eklenince keyifli bir film çıkmış ortaya.

7.5/10
    |
    |

• Binbaşı
    1084 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IbolarKisilikBozuklugu

127 Hours

Franco adamım yine döktürmüş ya.Film azcık sıkıcı olsa da gerçek bir hikaye olması etkileyici.Tam bir hayatta kalma öyküsü.

7/10
    Süper filmdi bende 7/10 veriyorum
    |
    |

Ölümlü dünya

7,0/10

Keyifli bir filmdi. Değişik bir senaryo. İzlenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne_demek -- 16 Ağustos 2019; 0:37:19 >
    |
    |

Olmuyor,olmuyor.Tutan şeylerin devamının çekilmesi olmuyor arkadaş.İlk filmdeki o gerilim havası verilememiş.Sırf ekmeğini yesinler diye 22 yıl sonra bu kadar kasıntı senaryo yazılmamalıydı.Devam filmi çekebilmek için gereksiz uzatılmış kesinlikle.Hitchcock'un olmayışı belli.Bir tek Anthony Perkins'i özlediğim için

4/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IbolarKisilikBozuklugu -- 16 Ağustos 2019; 2:31:56 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Free WiLL

edge of tomorrow
    7\10

En sonunda izleme fırsatı buldum. Senelerdir bluray arşivimin arasında duruyordu Tom abimiz coşturmuş gene. Güze vakit geçirmek için izlenir.
    Ben 4-5 defa izlemişimdir çok güzel film. Sürekli bir hareket var ne olacak diye merak ettiriyor. Bir de tabi Tom'un oyunculuğu ve filmdeki karakter değişimi izlettiriyor.
    |
    |

2.dünya savaşı eserleri her zaman beni çok etkilemiştir.O kadar önemli bir olay ki her izlediğim yapımda bilmediğim başka şeyler öğreniyorum.Benedict Cumberbatch yine döktürmüş.Çok iyi bir filmdi gerçekten.

9/10

|
    |

|
    |
    Biraz ofansif bir giris olacak ama 2-3 saat John Wick izleyebilenler bu filmi izleyemez/anlayamaz. Film feodalizm ve moderniteyi muazzam işlemiş.Şu diyalog hele muazzamdı: Insanoglu hayvan gibidir. Onlari serbest bırak,kendi sefaletlerine hapsedilmiş olduklarını fark ederler. Şu anda acı çekiyorlar ama bilmiyorlar. - Güzel sözler. - Bak onu görüyor musun. Ben insanları sömürüyorum onlarda şu zavallı adamı sömürüyorlar.Bu durdurulmaz bir zincirleme reaksiyon.

9/10

|
    |

Üç türlü aristokrasi vardır: birincisi yaş ve kıdem, ikincisi servet, üçüncüsü akıl ve bilgidir.

En şereflisi sonuncusudur.

HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
üniversite
SEO
haberler
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.