Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4881. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
100.695
Cevap
615
Favori
4.050.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48794880488148824883
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Au revoir là-haut / See You Up There (2017)

9/10 Müthiş !

Son yıllarda etkilendiğim nadir filmlerden. Kitabı da bulunmakta fakat buna rağmen 2 saat kısa geldi bana. Filmde o kadar fazla duygu var ki film bitince içinizde boşluk oluşuyor. Etkileyici sahneleri ile savaş ve savaş sonrası psikolojiler arasında dolaşacağınız ender filmlerden biri. Bazı sorular cevapsız kaldığı için puanı oradan kırdım
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

1 aşk 2 hayat'a gittim sinemada bilemiyorum ya kelebek etkisi tarzı bir şey olsa da beklediğimi bulamadım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 26 Şubat 2019; 16:17:13 >

• 6/10

Ara ara gerildim ani seslerden dolayı. Boş bir zamanda izlenebilir.
  • Green Book
     En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız
    Oscar alacak kadar iyi miydi bilemiyorum fakat son yıllarda Oscar alan filmlere baktığımda en iyisi bu filmdi diyebilirim. Dolayısıyla Oscar'a fazla takılmamak gerekiyor. Oldukça sürükleyici ve aileyle de izlenebilecek sıcacık bir film olmuş. 8/10

Whiplash
    Uzun zamandır bu efsaneyi tekrar izlemek istiyordum sonunda izledim ve ilk çıktığında sinemada izleyemediğim için pişmanlık hissettim. Gerçekten büyüleyici bir film. "There are no two words in the English language more harmful than "good job". 10/10

• Fight Club
    "Fuck the system" temalı değişik bir film izlememiş olanlara tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EKŞİ ELMALAR
    Aileyle izlenebilecek güzel bir film. 7/10
  • See You Up There 10 / 8 Fransız Sinemasını her zaman sevmişimdir

• Yorumları okuyup başladım filme. Aslında Lion tarzı bir film bekledim. Fakat umduğum gibi olmadı. Filmin son 15 dk sı zaten ana fikir. O kadar.

6/10
  • Temple Grandin

https://www.imdb.com/title/tt1278469/?ref_=nv_sr_4

Muhteşem bir oyunculuk ve güzel bir hikaye.Drama sevenler için.
    9/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi someoneme -- 2 Mart 2019; 9:47:40 >

İzlediğim en iyi 5 film arasına rahatlıkla girer. Senaryo mükemmeldi. Hugh Jackman resmen döktürmüş. Keza müzikler de çok iyiydi. Yönetmenin tüm filmlerini izlemeyi planlıyorum.
    10/9.5

• Creed 2.Boks sevelerin izleyebilecegi bi film fena degil, Rock Balboa da var .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Spiderman Homecoming
    Amerikan sitcom tarzı espirilerin biraz fazla olduğu, ergen olaylarının fazla tutulduğu bir film. Bunlar az olsaymış daha iyi bir film olabilirmiş
    7/10

• Dark City
    Şöyle sabaha kadar övülen filmleri beğenmeyince sinir oluyorum.
    Neydi şimdi bu filmin olayı?

Üç beş grup kel zamanı durdurarak insanların anılarını değiştiriyor başka?
    Temelsiz senaryo, kötü kurgu, berbat aksiyon sahneleri,
    amacına uygun olarak beni boğmuş filmin bence tek başarısı noir atmosfer ve şehir tasarımı, fazlası değil.Başka bir knk gel varoluş sorgulayalım filmi, en ufak bir kıvılcım yaratmadı.

• The Dreamers (2003)

Filmin işlenişi oldukça iyi, seyirciyi içine çekmeyi çok iyi başarıyor. Harika bir senaryosu var ve oyuncu performansları da gayet iyi. Eva Green tek başına filmi izletme sebebi.

9/10

Thelma & Louise (1991)

Başarılı bir suç/yol filmi. Thelma ve Louise ikilisi unutulmayacak cinsten.

8/10

Strange Days (1995)

Oldukça orjinal bir hikaye ve film boyunca karanlık atmosferini koruyan iyi bir gerilim.

8/10

A Fish Called Wanda (1988)

Farklı olmayı başaran bir İngiliz komedisi. Köpek olayı efsane.

7.5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 2 Mart 2019; 23:48:5 >

• A Fish Called Wanda ... görünce dedim ki "ben bu filmi izlemiştim " bi trailer bakayım . Tek karesi bile tanıdık gelmedi , hatırlayamadım. Hiç mi iz bırakmaz böyle bir film ... hayret .
  • Good Bye Lenin! (2003)
    https://www.imdb.com/title/tt0301357/

Puanım 8/10

Oldukça güzel bir filmdi.
    Berlin duvarının yıkılmasıyla Doğu Almanya'nın kapitalizmle tanışmasını, parçalanmış bir ailenin gözünden sunuyor.
    Yer yer duygusal anlar yaşanıyor, bazen de güldürüyor.
    Filmin geneli hızlı akıyor, hiç sıkmıyor.
    Son zamanlarda izlediğim en iyilerden.

Aşk ve evlilik üzerine iki farklı hayat tarzının ve iki karşıt görüşün ele alındığı güzel bir distopik film.

"Bir şey hissetmediğiniz halde hissediyor gibi yapmak mı zordur yoksa bir şey hissettiğiniz halde hissetmiyor gibi yapmak mı?"

9/10
  • Skammen, https://m.imdb.com/title/tt0063611/

Baslangicta tavuk bile vuramayan guzel insanin savasin da etkisiyle filmin sonunda geldigi noktayi gorunce kimi suclayacaginizi bulamiyorsunuz. Filmin icinde oyle bir kirilma noktasi var ki kendinizi o duzeyde bir erkegin yerine koydugunuzda ne tepki vereceginiz hususunda akliniza bombayi birakiyor. Savasin insan psikolojisine etkilerin yansitan iyi bir film

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 7 Mart 2019; 6:12:18 >

Filmi, bir kaç zevkine güvendiğim insan tarafından övülmesiyle ve Olivia Colman'ın da oscar almasıyla, sinemada izledim. Gerçekten oyunculukların ve kostüm tasarımının tavan yaptığı bir filmdi. Saray içi entrikaları güzel yansıttığını düşünüyorum. Kesinlikle izleyin.

8.5/10

Çok bir beklentim olmadan izledim, zaten çok abartılacak bir filmde değil. İçerisinde 6 farklı hikaye barındırıyor, kimi hoşuma giderken kimini ise sıkılarak izledim.

7/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 7 Mart 2019; 18:24:30 >

• 
Sayfa: önceki 48794880488148824883
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.