Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4849. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
100.695
Cevap
615
Favori
4.050.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48474848484948504851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Belki ben beklediğimi bulamadım. Belkide artık çok kalabalık süper kahraman serisine doyduk, bence birşeyler eksik yada havada kalmış gibi oldu.

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Avengers: Sonsuzluk Savaşı

Belki ben beklediğimi bulamadım. Belkide artık çok kalabalık süper kahraman serisine doyduk, bence birşeyler eksik yada havada kalmış gibi oldu.

Birşeylerimn havada kalması bu filmin olayı zaten kardeş.

•  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Battle Drone (2018) - 5.5/10

Vasat bir film olmuş. Aslında ara ara uygulanan slow motion çekimler başarılı ama konu olarak çok daha iyi desteklenmesi gerekirdi.
  • Çılgın haftasonu.american pie tarzı sevenler izleyebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Valerian ve Bin Gezegen Imparatorlugu : 6.5/10

Konusu zayıf olan ama görsel temaları çok zengin olan atıştırmalık bi film olmuş. Ayrıca Rihanna' da var

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Maze Runner: The Scorch Trials - 7/10

Seriye devam filminde ilk film kadar olmasa da yinede keyifli bir proje olmuş.
  • aamir khan -superstar 8/10

bu adamın tum flimleri harika normalde alt yazılı flim sevmem ama bu adamın flimleri izlettiriyor flim bulma sıkıntısı çeken varsa aamir khan'ın flimlerine bir bakın derim hepside harıka..
  • dead pool

izlediğim en ilginç süper kahraman filmi ilk başlarda afallasamda oldukça keyifli, bol küfürlü, baya makara kesinlikle izlenmeli
  • Upgrade(2018)

Bol aksiyonlu, orta şekerli güzel bir bilim-kurgu(sayılır) filmi. tavsiye ederim

7/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bladeGny -- 16 Ağustos 2018; 22:25:38 >
  • Deadpool 2

İlk filmden daha çok beğendim.Bol mizahlı ve göndermeli bir film daha yapmışlar.En çok güldüğüm çizgi roman filmi oldu.Cable cuk oturmuş.CGI'ler ise sırıtmadı gayet iyiydi.

8/10

King Arthur:Legend Of The Sword

Çok iyi bir film olmuş bu kadar beğenilmemesine şaşırdım açıkçası.Oyuncular ve oyunculukları çok sağlamdı.Başrol rolüne cuk oturmuş.Çekim teknikleri ve filmin kurgusu muazzamdı, Guy Ritchie kalitesini konuşturmuş.Müzikleri ise efsaneydi diyebilirim uzun zamandır bu kadar güzel müziği olan tarihi film hatırlamıyorum.Aksiyonu da sağlam filmdi.

8/10

Wind River

Son zamanlarda izlediğim en vurucu film.Çok ağır bir dramı var.Karlı ve manzaralı ortamı ve hikayesi beni benden aldı diyebilirim.Elizabeth Olsen ve Jeremy Renner çok iyi oynamış.Muazzam bir film.

9/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 17 Ağustos 2018; 0:30:52 >

• colossal 5/10 izlemezseniz bir şey kaybetmezsiniz , tadımlık daha iyi filmler bulunabilir.

Ex Machina - 7.5/10
    Sonu alışık olmadığımız tarzda biten bir yapay zeka filmi.
    Yapay zeka filmleri deyince akla ilk gelenlerdendir.
    Dikkat !! Alicia Vikander hayranlığına sebep olabilir.
  • Uzun zamandır böyle gülmemiştim.Komedi türünde şiddetle tavsiyemdir.
    https://www.imdb.com/title/tt1465522/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi curaly -- 20 Ağustos 2018; 23:59:36 >

Aldığı imdb puanını gram haketmediğini düşündüğüm, dünyaya yerden 100 50 metre yükseğe zıplayan bir insanın geldiği ama kimsenin de ''bu ne aq?'' demediği, sadece kadınların olduğu, yalan makinesinden hallice bir kırbaçla sorgulanan bir adaya düşüpte normalmiş gibi davranan bir adet erkek barındıran film.

Görsel efektler berbat, senaryo erzurum soğuğu gibi. Bu filmi çekip sinema'da yayınlamaya utanırım. DC film yapmasın.

Filmde iki şey çok iyi:

GAL
    GADOT

4/10

• Şimdiye kadar izlediğım politik yapımlar arasında en iyilerden.Inanilmaz bir hikaye CIA,Medya,Uyuşturucu muhteşem bir üçgen.

Filmi izleyenler mesaj atabilir.Uzerine konuşacak o kadar çok şey var ki ...

(Çok geç izlediğime yanıyorum)

• Siccin 5

5/10

Vasat ortalama bir Türk korku filmi .. Ama diğer leşlerden bir tık daha iyi . Rüyalar içinde rüyalar , hayaller içinde hayaller falan .. Gelişmiş biraz hiç yoktan .

Ah Hale ah ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irishman -- 21 Ağustos 2018; 22:24:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Aldığı imdb puanını gram haketmediğini düşündüğüm, dünyaya yerden 100 50 metre yükseğe zıplayan bir insanın geldiği ama kimsenin de ''bu ne aq?'' demediği, sadece kadınların olduğu, yalan makinesinden hallice bir kırbaçla sorgulanan bir adaya düşüpte normalmiş gibi davranan bir adet erkek barındıran film.

Görsel efektler berbat, senaryo erzurum soğuğu gibi. Bu filmi çekip sinema'da yayınlamaya utanırım. DC film yapmasın.

Filmde iki şey çok iyi:

GAL
    GADOT

4/10
    La bi bitin superkahraman filmlerini sorgulayışa bak sen izleme hero film felan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 21 Ağustos 2018; 22:38:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

La bi bitin superkahraman filmlerini sorgulayışa bak sen izleme hero film felan

Alıntıları Göster
    Birader önce üslubunu düzelt. 1. Dünya Savaşı sırasında dünyaya süper kahraman geliyor biri bile şaşırmıyor. Avengers izlemiyoruz sonuçta.

• 
Sayfa: önceki 48474848484948504851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.