Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
100.695
Cevap
615
Favori
4.050.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47974798479948004801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: siyah_ördek

Otomatik Portakal:: Benim puanım 10/10
    Böyle bir film zaten Stanley Kubrick den başkasından çıkamaz.Hayatımda izlediğim en sayko,en deli film.Gerçekten harika ötesi kelimelerle anlatılmayacak absürtlükte bir film.Tam benim kafaya göre.Delice bir film.Bu arada Amerikanın kullandığı beyin yıkama yöntemi olan MKULTRA tekniğine gönderme yapması da çok zekice

Film direkt kitaptan uyarlanma, nedense bu kadar göklere çıkarılan kubrick'in en iyi filmleri direkt uyarlama oluyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Uyarlama ancak Kubrick öyle ilginç öyle manyak bir adam ki,her şeyi absürtleştirip daha iyi ve sayko şekilde önümüze sunuyor.
    Adama Tonton ve Arkadaşları kitabını versen onu bile fena bir film olarak çeker.Çok zeki ve değişik bir kişiliği var
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

ertelediğim filmlerden biriydi. bugün izlemek nasip oldu. karışık bir film ama az çok bilginiz varsa sonunda çözüyorsunuz olayı. güzel,derin anlamı olan bir film. 9/10
  • The Mumy

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Mumya, walking dead ve exorcist karması bir film olmuş. Komedi, korku, gerilim karması denemişler orta kalitede bir film.

8.8/10

Film mükemmeldi bence cidden çok beğendim.

bu filmde neden agladım lan ben? son sahne de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztealth -- 27 Ağustos 2017; 23:21:47 >
    Death Note(2017)

1/10

Netfilixin yaptığı bu film araştırdığım kadarıyla bir animeymiş. Fakat film o kadar kötü ve kalitesiz ki anca geceleyin show tv de yayınlanan kasabayı basan dev arılar filmine rakip olur. Kesinlikle zamanınızı bununla kaybetmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasimsek06 -- 28 Ağustos 2017; 1:41:11 >

Kimi no na wa.

9.5/10

Anime ile pek aram yoktur ama bu gerçekten sağlam bir yapım olmuş.

Domabaem (2006)

Yine sıradışı ve dramatik bir Kore aşk hikayesi teması işlenmiş. Yer yer absürtlükler var dolayısıyla. Fena değil, son sahnelerde duygulandırıyor ama tamamına bu duyguyu yayamadığını hissettim. Sırf dram olsun diye yapılmış bir dram gibi hissettirdi. Çok beğenmedim, normalde duygusal bir aşk adamıyım; beğenirim bu tür hikayeleri. 5/10

Kingpin (1996)

Seyri çok keyifli. Woody Harrelson'ın göbeği, Bill Murray'in itici bir karakteri inanılmaz bir iticilikte canlandırması, Ishmael karakterinin renkliliği, biraz da Claudia'nın dişiliğinin ön plana çıkmasıyla hoş bir hikaye. 1996 yapımına göre oldukça başarılı. 80ler teması da aynı şekilde başarıyla işlenmiş. Gülmekten yerlere yatırmasa da güldüren ince esprileri barındırıyor. Tüm bunlar bir bowling hikayesinden çıkıyor, bu da ilginç aslında. Biz bowling konulu kısa film bile çekemeyiz. Yani bowlingten nasıl bir film çıkabilir ki ? Çıkmış. 6,5/10

• recep ivedik5i internetten izleyen varmı yüzlerce site gezdim dolaştım hep fragman bi bulamadım yav izleyen varsa bana p.m. atabilirmi linki

Last Day of Summer (2009)

Hey gidi DJ Qualls, gençlik filmlerinde ne çok izlerdik. Yarın teorik olarak yazın son günü. Filmi bu tarihte izlemiş olmam hoş tesadüf oldu. Sosyofobik Gregory'nin içinde bulunduğu ruh halinin geldiği ya da gelmeye çalıştığı noktayı 1 saat 25 dakika boyunca izletiyor. Öyle bir anlatımı var ki; sanki 2 buçuk saate de olsa hiçbir yere varmayacak gibi. Vasat, diyaloglar boş. DJ Qualls hatrına 5,5/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

Death Note(2017)

1/10

Netfilixin yaptığı bu film araştırdığım kadarıyla bir animeymiş. Fakat film o kadar kötü ve kalitesiz ki anca geceleyin show tv de yayınlanan kasabayı basan dev arılar filmine rakip olur. Kesinlikle zamanınızı bununla kaybetmeyin.

Anime izlermisin bilmiyorum ama çok güzeldir.

• Kötü film dersem haksızlık olur ama IMDb'de 29. sırada olmayı kesinlikle hak etmiyor. Overratedin babası, herhangi bir kültlük özelliği yok.

6.5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Eren] -- 31 Ağustos 2017; 12:35:59 >
  • Son dönemlerde izlediğim, tavsiye edebileceğim filmleri toptan geçeyim, son film harici diğerleri polisiye, korku, suç türünden, tek tek puanlama yapmıyorum, hepsi de 7 puan üstü, konuları ilginizi çekerse izleyin, pişman olmazsınız, sürükleyici filmler... :)

• Bolivya kullanıcısına yanıt
    Eden Lake i yıllar önce izlemiştim belki 9 yıl omuştur ancak harika film olduğunu çok iyi hatırlıyorum.
  • Harika film mi bilmem ama sıkılmadan izledim, puanı biraz düşük kalmış, IMDB 7 puan altı pek film izleyen biri değilim, takip ettiğim bir sinema yazarının tavsiyesi üzerine izledim, daha iyi olabilir puanı, klasik Amerikan işi korku filmlerinden farklı, ben de baştan öyle düşünmüştüm, zaten İngiliz işi bir film, :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bolivya -- 31 Ağustos 2017; 19:53:38 >
  • Bolivya kullanıcısına yanıt
    contratiempo yu indirdim, musait bir zamanda izlerim.

İspanyol yapimi.

cok guzel oldugu soyleniyor, senin gorusun nedir?

kac puan verirsin bu filme?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logan Lucky, türü sevenler için keyifli bir soygun filmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

contratiempo yu indirdim, musait bir zamanda izlerim.

İspanyol yapimi.

cok guzel oldugu soyleniyor, senin gorusun nedir?

kac puan verirsin bu filme?

Sürükleyici bir film, tek nefeste izlemiştim, severim böyle gizemli filmleri, 7,5'dan 8 vermiştim IMDB'de, şayet bu filmi beğenirsen Fransız yapımı bu filmi'de (http://www.imdb.com/title/tt0362225/) izlemelisin, kesin bunu da beğenirsin, :=)

Baywatch (2017)

Çok hareketli, başarılı bir çerezlik. Düşük puanlarının nedeni kesinlikle The Rock'un sevilmemesi. Ben seviyorum, oyunculuk konusunda çok ekstra bir şeyler katmasa da eğlenceli aksiyon sahnelerine yakıştırıyorum. Zac Efron da vücut yaptığından beri bu tür filmlerin aranan isimlerinden oldu, bu itiyor beni de. 22 Jump Street tadında olmuş. Göze de hitap ediyor ama çok önemli değil. Basit ama eğlenceli esprileri yer yer güldürdü. Teknede yangın sahnesindeki efektler başarısızdı. Son bölümdeki aksiyon ve efektler fena değildi. 6/10

• Doctor Strange

Marvel karakterlerini sevenler ve fantastik filmlerden hoşlananlar kesinlikle kaçırmamalı derim. Efektler müthiş olmuş inception ile şehir bükülme sahneleri çok benziyor birisi birisinden alıntı yapmış paranormal olaylar, astral seyahat, ruh beden vs. gibi konular gerçekçi olmuş.Beğendim başarılı

• 
Sayfa: önceki 47974798479948004801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.