Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
98.367
Cevap
578
Favori
3.841.459
Tıklama
Giriş
    25293 Mesaj
    Les Misérables in Concert: The 25th Anniversary

10/10

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Boyka: Undisputed IV

Kimi yerler zorlama olsada dövüş sahneleri tatmin edici. 10/6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ar-Bo -- 20 Mayıs 2017; 22:54:5 >
    |
    |

7,9/10

Marilyn Monroe'nun -bence- en çekici ve albenisinin en yüksek olduğu ve tarihe geçen o meşhur fotoğrafının bulunduğu film. Süresi zaten kısa ve izlerken keyifli zaman geçirttiriyor. Tatlı ve saf rolü Marily Monroe'ya, çapkın rolü de Tom Ewell'a tam uymuş diyebilirim. Eski filmlerdeki o samimi hava bu filmde de kendini hissettirmiş. Genel manada izlemenizi önerebileceğim türdendi.

Some Like It Hot (1959)

8,5/10

Son zamanlarda izlediğim en güzel filmdi. İzlerken aldığım hazzı anlatamam. Tony Curtis ve Jack Lemmon mükemmel bir ikili olmuşlar ve çok iyi oyunculuk sergilemişler. Marilyn Monroe yine hayran bırakıyor kendisine zaten. Senaryosu zamanının çok ötesinde, espri kalitesi de üst düzey ve tabiki hikayesi ve karakterlerindeki o içtenlik. Gelmiş geçmiş en iyi filmlerden birisi bana kalırsa, unutulmazlarım arasına girdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andy Selva -- 21 Mayıs 2017; 1:3:43 >
    |
    |

• Yarbay
    4477 Mesaj

http://www.imdb.com/title/tt3174376/

Çok aman aman bir film değil. Yinede insanı fazla sıkmadan izlettiriyor kendini. İnsanı germesini biliyor. İzle, güzel zaman geçir, unut filmi olmuş. 6/10
    |
    |

2'inci filmi icin izledim kafamda bir kac soru isareti dısında güzel ve sürükleyici korku filmiydi

Gözüm hep Vera Farmiga aradı ama yoktu

8/10
    |
    |

The Autopsy of Jane Doe

Ortalarda baya bi gerilim vardı. Sonlarda daha fazla gerilim olabilirmiş. Gizem kısmı havada kalmış biraz.10/6
    |
    |
    |

http://www.imdb.com/title/tt2582782/

Millet çok sevmiş ama anlamadım ? Ne senaryo var, ne insanı izlettirebilecek birşey var. Hiç izleyip vaktinizi boşa harcamayın. 4/10
    |
    |

xXx: Return of Xander Cage

Konu kurgu bomboş bir film. Espri desen o da yok. O kadroya göre dövüş sahneleri bile etkileyici gelmedi. 10/5
    |
    |

http://www.imdb.com/title/tt5066556/

8.5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Çalgi Çengi Ikimiz (2017)

3/10

Arkadaş birinci filmin ekmeği yenirde bu kadar mı hakaret edilir. Yani bu nasıl bir film ne sonu belli ne başı iki şaklabanlıkla olayı kotarırız demişler. İzlemeseniz olur bir film.

7,6/10

Yönetmen Syhmalan, bizlere arka planda güzel mesajlar içeren, gizem-gerilim karışımı bir konsept hazırlayarak biraz durgun geçen ama sıkmayan bir film sunmuş ve tatmin edici bir filmdi benim adıma. Toplumsal baskıyı, kendine söylenenleri sorgulamayan insanları ve bunun yansımalarını anlatan güzel bir film olmuş.

Soul Surfer (2011)

6,8/10

Gerçek hayattan uyarlanması ile etkileyiciliğini daha da arttıran bir biyografik dram filmi. İçinde ekstrem sporlardan birisi geçen filmlere çok büyük merakım ve zaafım oluyor hemen etkilenebiliyorum. Bu filmde de sörf sporuyla alakalı sahneler vardı. Ancak maceradan çok dram yönü ağır basan bir film ve biraz ağır akıyor. Oyunculukları biraz zayıf bulduğumu söyleyebilirim. Ortalama bir filmdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andy Selva -- 21 Mayıs 2017; 23:18:46 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    381 Mesaj
    http://www.imdb.com/title/tt5157456/
    Bu filmi izleyen varmı arkadaşlar ne zamandır arıyorum bulamadım.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 22 Mayıs 2017; 7:0:36 >
    |
    |
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 & STEELSERIES Rival600 & Logitech G810 |
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj
    http://www.imdb.com/title/tt2592614/
    Filmin ortasında uyuya kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celilsaygin -- 22 Mayıs 2017; 7:26:42 >
    |
    |
    |

• Yarbay
    3317 Mesaj
    the invisible guest

ispanyollar bu işi biliyor.

10/8
    |
    |
    Miss Sloane (2016)

http://www.imdb.com/title/tt4540710/

Beklentimin üzerinde, diyaloglar üzerine kurulu olmasına rağmen akıcı bir film.

Akış içerisinde bol bol ters köşeli ve vurucu bir sonla izlenmeye değer..

7,5/10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sonunda güzel bir film izledim son izlediğim 3 4 filmde hüsranla sonuçlanınca böyle bir yenilenmeye ihtiyacım vardı kesinlikle izlenmesi gereken bir film.

8/10
    |
    |

Külahin } sat yine } lakin yokuncul } olma nâmerde
    Yeter ki } kelle sag olsun } külah lazim degil } merde
    Basimizdan hiç } hevâ-yi } zülf-i yâr } eksik degil
    Pek yüce yerdedir } onun için, } rûzîgâr } eksik degil
    Sultan III: Ahmed ve Sultan III. Mustafa

MCP { MCSA { MCSE { CCNA
  • Yüzbaşı
    814 Mesaj
    Contratiempo (2016)

7,8/10

İspanyol sinemasında gizem-gerilim türünde gerçekten çok iyi filmler var ve bu filmi de onlardan biri olarak nitelendirebiliriz. Yer yer çok üst seviyede geriyor ve sonuna kadar da olayı çözmeye çalışıyoruz filmi izlerken. Türü sevenler kaçırmasın derim. Yönetmenin diğer filmleri de tavsiye ediliyor, izleme listeme aldım.

Me and Earl and The Dying Girl (2015)

8,1/10

Kendine has anlatım tarzıyla, mütevazi oyucularıyla ve dram-komedi karışımının iyi ayarlanmasıyla birlikte öylesine şirin bir film olmuş ki, fazlasıyla beğendim. Gözyaşlarımı tutamadığım yerler oldu. Belki bu filmi izleyen herkes ağlamayabilir ama bana çok dokundu. Bu tarz bir filme ihtiyacım varmış bu sıralar. Dört dörtlüktü, ara ara tekrar izlemeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andy Selva -- 22 Mayıs 2017; 18:31:39 >
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
Bey Azura
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.