Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
100.663
Cevap
615
Favori
4.049.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42844285428642874288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • House Of Cards
    1.SEZON
    10/10

Zamanında bu konunun aynısını diziler için açmıştım. Dizileri bölüm bölüm değerlendirmeyecek bir sezonu bitirip sezonu değerlendirecektik. Bence aşırı yararlı olurdu. Ama bana ''en son izlediğiniz film'' gibi değerli bir konuya sahip olmak için açıyorsun, o konuyu kopyalıyorsun demişlerdi. Açıkçası çok zoruma gitmişti. Gerçekten o mantıkla açmamıştım. İhtiyacım yok ki zaten. Zaten konunun en başına da kafam kadar yazmıştım. Bu konu ''en son izlediğiniz film'' konusunun tıpkısının aynısıdır diye. Tek farkı sinema filmi değil dizi konacak demiştim.

Her neyse derdimi de anlattım bu arada.

Diziyi koyabileceğim başka adam gibi konu yok. Tek seçenek burası. Diziyi çok çok beğendim. Herkese kesinlikle ve kesinlikle öneriyorum. Her dizi de olduğu gibi burada da bazı şeyler abartılıyor, görmezden geliniyor. Ama kesinlikle gözünüze gelmiyor. Çok çok sürükleyici bir dizi. 1.sezonu aşağı yukarı 2 günde bitirdim sanırım. Zaten dizi çok iyi olmasaydı gelip burada önermezdim.

Mutlaka izleyin. Dizi gördüğüm kadarıyla yeterince izlenmiyor. Bende tanıtıp izlettirmek istedim. 3.sezon onayını bile biraz geç almış. Neden izlenmiyor anlamıyorum. Hakkı bu değil bu dizinin. İzleyin, izlettirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 30 Aralık 2014; 19:19:26 >

• 7,2

• The Station Agent
    Harika bir alt metine sahip ana teması yalnızlık olan bu film üzerine bir sürü çıkarım yapılabilir.Ancak sinemasal anlamda izleyecek arkadaşlar hayal kırıklığı yaşayabilir.
    Peter Dinklage sevenler kaçırmasın.
    7/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja BJELICA_8 -- 30 Aralık 2014; 20:02:09 >
  • Bikur Ha-Tizmoret
    7/10

• Selam beyler , bana sağlam bi alt yazı arşivi olan site varsa pm den atabilirmisiniz tşk.

• 7.5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 30 Aralık 2014; 20:52:40 >

• 8/10

• http://www.imdb.com/title/tt0108002/

çok çok iyiydi çok güzel haz aldım filmden kesinlikle izleyin çok sevdim ben.

• 9

• 9

• 8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheHeaven -- 30 Aralık 2014; 23:40:38 >

• Atmosferi inanılmaz kuvvetli olan ancak temposu biraz düşük olan bir psikolojik gerilim filmi Take Shelter. Michael Shannon döktürmüş, oyuncuların hepsi çok iyiydi.
    2010 sonrası yapılmış en kaliteli Amerikan filmlerinden biri.

8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professional Geek -- 30 Aralık 2014; 23:43:11 >

• 8/10
  • I Origins

I Origins'ı izlemek,şiir okumakla eşdeğer güzellikte.İfade biçiminden etkilenmemek elde değil.Kabuk bağlamış duyguları bile gün yüzüne çıkarabilir.Yönetmenini (Mike Cahill) Another Earth filminden tanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. King Schultz -- 31 Aralık 2014; 1:41:13 >

• 8/10

• 8.5/10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Labirent -

Arkadaşlar bu filmi tanitimindan bu yana merakla bekliyordum ve sonunda izledim . gizem/gerilim sevenler icin muthis bir film. Basindan sonuna kadar merak duygunuzu diri tutuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.imdb.com/title/tt0068154/?ref_=nm_knf_i4

Spagetti Western her zaman iyidir tavsiye ederim.

• Filmin ilk yarısı paranormal activity e benzesede ikinci yarı adeta Tim Burton vari fantastik bir hal alması pek hoşuma gitmedi. Sonunu beğendim.
  • http://www.imdb.com/title/tt0455944/
    The Equalizer

Bizim milletimizin kesin seveceği bir film, amerikalı abimiz tek başına silah kullanmadan Rus mafyasının işini bitirir.
    Lon live America!
    Bence 6.5\10

bitişindeki müziği sevdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KatakIysm -- 31 Aralık 2014; 2:01:16 >

• 
Sayfa: önceki 42844285428642874288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.